DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Podsumowanie sędziego w tym spotkaniu:
-brak czerwonej za faul na Balde
-brak karnego za faul na Yamalu (dyskusyjne, ale real za coś takiego na 11 bez namysłu)
-niesłuszna żółta kartka dla Erica (Araujo spokojnie mógł dobiec do piłkarza Atletico)
-odgwizdanie spalonego, którego VAR szukał przez 7 (!!!) minut
-pomniejsze błędy jak nieodgwizdane faule, brak żółtych kartek itp
Brawo, misja zakończona sukcesem
0
@Matheu12 bo wygrywa ich ulubiona drużyna dlatego nic się nie zmienia
11
Ten mecz, ten sędzia i to ,,sędziowanie" nadaje się do zgłoszenia, no ale oczywiście nie jesteśmy realem i nic z tym nie zrobią
2
real nie chciał wyjść na mecz po tym jak sędzia się popłakał na konferencji
To co my mamy powiedzieć po takim cyrku
0
Nic nie napiszę, ale co mówię w domu to gromy idą i to równo w wiadomym kierunku
2
Taki kontakt realowi wystarczy na karnego
0
Znowu Lewemu dwumetrowego buta rysują czy co?
0
Ależ to Cubarsi wykończył
1
A widzicie mówiłem :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16544582#comment-16544582
1
Dobra nie ma co płakać
Twardym trzeba być
Teraz im się dobieramy do dvpy :D
0
Co najlepsze jak nie stracimy już w tym spotkaniu bramki a strzelimy co najmniej 2 to ten półfinał nadal będzie otwarty
Flick ufam tobie
1
@jacobFCB w którymś spotkaniu też trafiłeś dokładny wynik końcowy więc Ci ufam
3
A zjem sobie jeszcze pączka...
1
Obrońca potrzeby na wczoraj...
Który to już raz w tym sezonie widzi się takie komentarze :/
0
@Azrik ale cały czas mówili że skład jest kompletny
0
A Lapcio z Deco dalej będą pierd**ić że nie potrzeba wzmocnień w obronie
2
Taki mecz bez Święcickiego to jak tłusty czwartek bez pączka :(
3
Tłusty czwartek to i pączki
Więc podaruję Wam aż dwa i to za darmo (skład lepszy niż te z biedry :D)
@Batys @Konradowskyy
2
@Karol145 dobrze że tutaj o tym piszesz
Lepiej się wygadać i wyrzucić to z siebie niż trzymać te emocje w środku
Tutaj zawsze znajdą się ludzie, którzy pomogą
Trzymaj się i dużo siły Ci życzę
2
@MesQueUnClub_87 ,,Drogę" jakiś czas temu przeczytałem.
Trochę ciężko się czyta, ale klimat wyjątkowo brutalny. Można powiedzieć najbardziej realna wizja świata po apokalipsie
,,Życie Pi" to klasyk. Parę razy obejrzane, ale nadal dobrze się ogląda :)
5
@DragonxNF
Uwaga! Uwaga! Proszę wszystkich o uwagę!
Jutro będzie coś wyjątkowego. Pierwsze miejsce w moim top 2025. Lepiej się przygotujcie
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
8
Muzyczna propozycja #449
criticaleye, SHIRO, dolshi - Echoes
Gatunek: Brazilian Bass/Funk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16537481#comment-16537481
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
5
Prawdę mówi
4
@DragonxNF
Ostatni utwór z albumu ,,Cartoon & Friends LP"
Resztę, która mi nie przypadła jakoś do gustu możecie posłuchać tutaj:
Szczególnie @macio_944 i @esem91 powinniście być zainteresowani ;)
5
Muzyczna propozycja #448
Cartoon, Southby, Siimi, Conni - Spicy
Gatunek: Halftime
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16535006#comment-16535006
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@MagFCB hm poniekąd opisałeś fabułę The Amazing Digital Circus :D
18
United nie wygrał
I cyk content z włosami nadal żywy :D
5
@LAMC_10
@Luciano99 lubi to
4
Dzień 1 niejedzenia brukselki dopóki real madryt nie dostanie karnego przez 5 meczów z rzędu
1
@esem91 ostatnio dosyć szybko pojawiają się nowe rekordy w ułożeniu kostki
Chyba jeszcze w 2018 roku był ustawiony nowy rekord wówczas wynoszący 3,47 a po drodze do tego Teodora chyba z 3 razy był poprawiany
Ciekawe kiedy nastąpi granica której nie będzie się dało przebić (oczywiście to zależy wszystko od zdolności, kostki i algorytmu mieszającego)