DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotrek1993 taa?
To sobie puść MXRCVRY - KAWAII FUNK
Potem pogadamy czy latynoski reggaeton to najgorszy gatunek muzyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Jakbyście byli zainteresowani analizą rekordowego ułożenia ;)
@MichalZZZ @FCBMati10 @kanver_
2
@RoberDzik kontrowersyjna opinia
Moim zdaniem ważniejszy od nich był Kevin-Prince Boateng
1
@FCBMati10 to i tak niezły czas jak na najbardziej podstawową metodę ;)
6
Wczoraj w Gdańsku padł nowy oficjalny rekord świata w ułożeniu kostki Rubika 3x3x3
Dokonał tego 9-letni Polak Teodor Zajder na zawodach w Gdańsku
Ułożył ją w 2,766 sekundy pobijając jednocześnie wcześniejszy rekord wówczas 7-letniego Chińczyka - Xuanyi Geng 3.05s
Źródło: https://pl.euronews.com/2026/02/09/kostka-rubika-ulozona-w-mniej-z-3-sekundy-teodor-zajder-9-latek-z-polski-pobil-rekord-swia
I gdzie mi do takich rekordzistów z moim najlepszym czasem wynoszącym 15,25 sekund :/
No nic trzeba wrócić do treningów :D
@MichalZZZ @misterio
1
@DragonxNF
Kolejna legenda Monstercat zawitała na NCS - Mazare. Przywrócił on (w końcu) czerwony kolor. Co prawda nie jest to całkowicie drumstep, ale przy tak niesamowitym utworze jaki dostaliśmy nie wypada narzekać (zwłaszcza za fragment brzmiący jakbyśmy byli na koncercie). A na telewizorku w tle możecie zobaczyć wyświetlany na bieżąco tekst.
W top 2025 na miejscu 18 choć dzisiaj dałbym go zdecydowanie wyżej ;)
7
Muzyczna propozycja #446
Mazare, Fluorescents - The Sound
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass/Alternative Rock/Melodic Drumstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16528430#comment-16528430
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
0
@maroon tyle razy ile oglądałem w tej telewizji filmy nie odczułem czegoś takiego o czym mówisz. Jedynie co to mogę się przyczepić o dźwięk w Godzilla vs Kong (muzyka jest zdecydowanie za cicho w porównaniu do reszty), ale tak to jest ok :)
1
@maroon mówisz serio?
Chyba telewizja nie pocięłaby, zwłaszcza takiego, filmu. Co do manipulacji to nie wiem gdzie mogłaby ona poza tłumaczeniem być.
Było coś takiego w innych filmach?
1
@maroon dlaczego? Reklamy krótsze niż na Polsacie :D
5
Widzicie
A trzeba było tak jak ja obejrzeć na TVN Władcę pierścieni dwie wieże zamiast tego realu
5
@Pawlak1992 ah sh*t here we go again
Lecę po popcorn
A i witam w gorących
2
@DragonxNF
Kocham ten festiwalowy build-up. Tatsunoshin to chyba aktualnie najlepszy producent muzyki hardcore na NCS.
Zasłużone 10 miejsce w top 2025
6
Muzyczna propozycja #445
Tatsunoshin, Slenderino - On My Mind
Gatunek: UK Hardcore
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16524313#comment-16524313
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@Kessie przecież widać że włoskie
5
Kolejny raz - mamy bramkarza
7
Dzisiaj Rashford zagrał tak jak zawodnik za którego można dać 30 milionów
0
Real by dostał za to karnego
5
O Gigi D'agostino na Camp Nou
Widać że Barcelona wie jaka muzyka dobra (elektroniczna)
3
Rashford zayeb*ł
Yamal zyeb*ł
5
I czerwona dla Cubarsiego i karny dla realu
0
O nie
Łysy na Varze
7
@kanver_ Krzysztof Piątek?
1
@Kgorecki2500 oj tak, Sigrun była ciężkim bossem. Pamiętam że miałem też problem z tą z Muspelheim'u
Wyobraź sobie że są ludzie którzy tą Sigrun robili no hit bez żadnych statystyk i umiejętności. Po prostu ,,goła" postać. To jest powalone
1
@Batys a u mnie jest chyba na odwrót :p
Znaczy oczywiście doceniam i też lubię te stare kawałki, ale niektóre gatunki są teraz lepsze niż kiedyś. Głównie mówię o dubstepie. Kiedyś on był moim zdaniem zbyt ,,łagodny" jeśli wiesz o czym mówię. Teraz jest większa agresja w tych kawałkach czego do pewnego czasu mi brakowało na NCS i trochę zazdrościłem Monstercatowi takich cięższych brzmień.
Zresztą nawet liczby przemawiają za nowym NCS bo dwa poprzednie lata to największa liczba utworów na mojej playliście (2024 - 52; 2025 - 77)
Może to też kwestia wieku, upodobań muzycznych, i to że nie wychowałem się na NCS, bo dopiero go znam od 5 lat :D
1
@Kgorecki2500 ja nie piję wody
Ja ją chłopcze
1
@Kgorecki2500 quaz nagrał odcinki o mitologii nordyckiej więc tam możesz jeszcze zobaczyć
2
@DragonxNF
I powitajmy oficjalnie nowy już 14 kolor w NCS - bubble gum, który będzie reprezentował gatunek Witch House i utwory podobne charakterem do tego gatunku. ,,Victim" jest jak najbardziej pierwszym utworem oznaczonym właśnie takim kolorem. Gatunek bardzo fajny, z dużym potencjałem co sami zobaczcie w przyszłych propozycjach ;)
Jak się podoba?
7
Muzyczna propozycja #444
MRJay, STM - Victim
Gatunek: Witch House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16521897#comment-16521897
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Konradowskyy podejrzewam, że jakbyś posłuchał niektórych utworów, które się pojawiły w 2025 to byś taki przychylny nie był, bo ja to jednak trochę filtruję (znaczy nadal udostępniam to co mi się osobiście podoba, ale jednak :D)
Mimo wszystko trzeba przyznać że muzyka, artyści i trendy się zmieniają więc to normalne że NCS też, ale w pewnych kwestiach w poprzednim roku trochę błędnych decyzji i kontrowersji było. No ale dobrze że się chociaż uczą na błędach i NA TERAZ wygląda na to że faktycznie, jak sami mówią, pójdą za trendem ,,2026 is 2016 pt II" co nawet pewne źródło to poniekąd potwierdziło, ale ale o tym kiedy indziej
Jedno jest pewne - z tą wytwórnią nudy nie ma XD