DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DragonxNF
Ogólnie nie przepadam za Liquid DnB, ale ten utwór mnie urzekł na tyle że wylądował w top 2025 na miejscu 24
7
Muzyczna propozycja #435
Cartoon, NCT, VALLO - Around Us (ft. Pasha & Carlos Ukareda)
Gatunek: Liquid Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16486638#comment-16486638
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@July_6_BcN jeden z tych, które Pedri mija z piłką na treningach z zamkniętymi oczami ;)
7
Pyramid Head po roku w Madrycie
0
@Derean super mental, pozazdrościć
4
@macio_944
@Luciano99 tato a kto to alkoholik?
Stary Lucka: widzisz te 4 drzewa? Alkoholik widzi 8
Lucek: ale tato tam są tylko 2 drzewa
1
@IronSanHybrid kto to słyszał
3
Arbeloa "Upadek Cesarstwa Rzymskiego? To moja, wina Cezarze, wielka wina...ponoszę, za to całą odpowiedzialność"
13
Mam wrażenie że Arbeola to nawet w sytuacji z Anką Lewandowską wziąłby winę na siebie XD
4
@macio_944 nie no Arbeola odmienił real - teraz nawet bramkarz drużyny przeciwnej może im bramkę strzelić XDD
Moim zdaniem do dosyć spora zmiana :D
2
Arbeola: Liga mistrzów? To nie jest priorytet
0
@Dieselzor napiszę za niego: Negreira Negreira i jeszcze raz Negreira, a real ma 15 lig miszczuf
2
Poza top 8 LM poproszę
https://zapodaj.net/images/89131cddb2ca1.jpg
51
Tak się śmiali że możemy nie być w top 8, a nie dość że to biali będą grać w play-offach to jeszcze przegrywają po bramce bramkarza XDDDD
Karma
0
A już jutro w RMTV: Negreira, Negreira i jeszcze raz Negreira
2
Przedstawiam Wam Proroka Roku 2026:
@jacobFCB gratuluję
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16490032#comment-16490032
0
Nie no Negreira bardzo dziękuję
2
Kto stawiał na to że będzie 4:1?
@jacobFCB ?
Zresztą już nieważne, wynik będzie inny :/
Edit: jednak nie XD
1
Niemożliwe, bramka z wolnego
To tak można?
0
Wracaj Lewy do Anki, już się nacieszyła Hiszpanem
0
Życzę wam żebyście znaleźli kogoś kto będzie na was patrzeć jak Rapha na Flicka
2
Dzięki Negreira ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Pedri może być dumny z podania Olmo
4
Ania to dla ciebie
0
Flick wyglądał jakby myślał: ,,kur.. miał wejść za Martina"
1
@Batys ale takie jak na Camp Nou?
0
@tomek8756 karta uno reverse
1
@Batys no proszę jak się złożyło :D
Pamiętam jak grałem karierę Messim w tej Fifie. Jeszcze nawet ją mam tylko że na PS3 więc na PS5 sobie nie pogram :/
1
@July_6_BcN w sumie tutaj pasuje też cytat Klaudii: ,,A nawet jakbym się z nim przespała no to jakie to ma znaczenie jak ja ciebie kocham"
1
@July_6_BcN ,,Tak Robert, do poprawnego wykonania tych ćwiczeń jest niezbędne żeby się rozebrać. Tu o nic więcej nie chodzi"