2

@DragonxNF
Ogólnie nie przepadam za Liquid DnB, ale ten utwór mnie urzekł na tyle że wylądował w top 2025 na miejscu 24

7

Muzyczna propozycja #435

Cartoon, NCT, VALLO - Around Us (ft. Pasha & Carlos Ukareda)
Gatunek: Liquid Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16486638#comment-16486638

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@July_6_BcN jeden z tych, które Pedri mija z piłką na treningach z zamkniętymi oczami ;)

7

Pyramid Head po roku w Madrycie


0

@Derean super mental, pozazdrościć

4

@macio_944
@Luciano99 tato a kto to alkoholik?
Stary Lucka: widzisz te 4 drzewa? Alkoholik widzi 8
Lucek: ale tato tam są tylko 2 drzewa

1

@IronSanHybrid kto to słyszał

3

Arbeloa "Upadek Cesarstwa Rzymskiego? To moja, wina Cezarze, wielka wina...ponoszę, za to całą odpowiedzialność"

13

Mam wrażenie że Arbeola to nawet w sytuacji z Anką Lewandowską wziąłby winę na siebie XD

4

@macio_944 nie no Arbeola odmienił real - teraz nawet bramkarz drużyny przeciwnej może im bramkę strzelić XDD
Moim zdaniem do dosyć spora zmiana :D

2

Arbeola: Liga mistrzów? To nie jest priorytet

0

@Dieselzor napiszę za niego: Negreira Negreira i jeszcze raz Negreira, a real ma 15 lig miszczuf

2

51

Tak się śmiali że możemy nie być w top 8, a nie dość że to biali będą grać w play-offach to jeszcze przegrywają po bramce bramkarza XDDDD
Karma

0

A już jutro w RMTV: Negreira, Negreira i jeszcze raz Negreira

2

0

Nie no Negreira bardzo dziękuję

2

Kto stawiał na to że będzie 4:1?
@jacobFCB ?
Zresztą już nieważne, wynik będzie inny :/
Edit: jednak nie XD

1

Niemożliwe, bramka z wolnego
To tak można?

0

Wracaj Lewy do Anki, już się nacieszyła Hiszpanem

0

Życzę wam żebyście znaleźli kogoś kto będzie na was patrzeć jak Rapha na Flicka

2

Dzięki Negreira ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Pedri może być dumny z podania Olmo

4

Ania to dla ciebie

0

Flick wyglądał jakby myślał: ,,kur.. miał wejść za Martina"

1

@Batys ale takie jak na Camp Nou?

0

@tomek8756 karta uno reverse

1

@Batys no proszę jak się złożyło :D
Pamiętam jak grałem karierę Messim w tej Fifie. Jeszcze nawet ją mam tylko że na PS3 więc na PS5 sobie nie pogram :/

1

@July_6_BcN w sumie tutaj pasuje też cytat Klaudii: ,,A nawet jakbym się z nim przespała no to jakie to ma znaczenie jak ja ciebie kocham"

1

@July_6_BcN ,,Tak Robert, do poprawnego wykonania tych ćwiczeń jest niezbędne żeby się rozebrać. Tu o nic więcej nie chodzi"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?