DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie powiem samobója jajami jeszcze nie widziałem.
2
@Toretto @marcin62 przecież to oczywiste że przeciętny Kowalski nie będzie co chwila kupował karty graficznej po kilka tysięcy, bo go na to nie stać (i się to nie opłaca). Dlatego bardziej opłaca mu się kupić konsolę za 2,5 tyś i grać w gry na wystarczająco wysokiej jakości przez parę lat bez wymiany czegokolwiek.
1
@panczo gratuluję wspaniałego wyniku i dojścia do wielkiego finału, jesteś najlepszy
5
@marcin62 zawsze mnie śmieszą takie sytuacje
https://zapodaj.net/plik-30zwlF16aw
4
No nic. Szkoda, bo było bardzo blisko finału wielkiego finału, ale i tak zakwalifikować się i być na drugim miejscu pod względem zdobyczy punktowej to jest to bardzo imponujące. Gratulacje @panczo, dla nas jesteś zwycięzcą :).
1
Dobra kibicujemy Emilowi
1
No nieee :(. Nie lubimy pani Dagmary
1
Stawiam że w finale będą 1 5 i 7
0
@DonMatteo901 Araujo bym się w tej statystyce nie spodziewał
2
@mrboom pan Dawid Panek z numerem 5
1
I pan z numerem 5
0
Łatwo, komplet punktów po pierwszym etapie.
1
@BorzyKrzys Pan Dawid Panek z numerem 5
0
No to zaczynamy, powodzenia @panczo
0
@Tom0VeB na TVP VOD
0
@MarcelNJ11 first time?
0
@Barcasub nie pij już :D
6
To co my mamy powiedzieć jak nawet podrapać się po nosie nie można?
0
@Pawlak1992 mam konto, ale dawno nie grałem więc nie będę wymagającym przeciwnikiem. Ale jeśli ci to nie przeszkadza to wysłałem zaproszenie. Nick taki sam jak na LaRambli. Możemy kiedyś zagrać.
1
@_barti gotuje obiad, sprząta, zmywa...jak typowy facet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Arkon ciężko wymienić tylko 3, ale niech będą:
MATAFAKA- Unknown Brain
Escape- Diviners
Faded- Alan Walker
Mógłbym podać jeszcze o wiele więcej bo każdy osobny utwór u mnie wywołuje inne emocje. Przy jednych świetnie się bawię, drugie mnie motywują, a inne są po prostu piękne :D
3
Ja oczywiście jestem za tym aby tępić takie zachowania rasistowskie, bo każdego czarnoskórego piłkarza może to spotkać, ale Vini spotyka się z takimi sytuacjami, bo jest zwykłym chamem bez szacunku dla rywali i kibiców. Więc jeśli on nie ma do nich szacunku to niech się nie dziwi że tak go traktują.
0
@TheNekro94 zgaduje, masz telefon Xiaomi? :D
0
@Sergio_Devils ja jednak wolę poczekać i kupić taniej np. na allegro
0
@Sergio_Devils i cena 339 zł.
1
@panczo gratulacje, trzymam kciuki w wielkim finale.
0
@Holsik chyba na TVP vod
11
Nie wiem jak u innych osób ale ode mnie @panczo masz dożywotni szacunek. Co za wiedza, gratulacje i trzymam kciuki w wielkim finale.
1
Brawo @panczo !!!
1
@PatrychoO za dużo pomarańczowego YouTuba