DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślałem że gorzej zagrać niż z Wyspani Owczymi się nie da. Myliłem się.
4
@barcelonaLM nie obrażaj Roberto
0
@PatrychoO proszę
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sport_narodowy
3
Składam wniosek o zmianę naszego sportu narodowego z piłki nożnej na siatkówkę. Kto jest za?
0
@Sulimo jak można było ich cofnąć w rozwoju jak oni są już tak cofnięci że bardziej się nie da
0
Dobra, powiedzmy sobie szczerze, gdybyśmy my użytkownicy LaRambli wyszli na ten mecz zamiast naszych piłkarzy to nie byłoby widać różnicy, a może nawet byśmy lepiej zagrali.
4
Gdyby Ramos na coś takiego wpadł to by dzisiaj tylu czerwonych kartek nie miał XD
https://streamable.com/1ji6km
0
@Barcasub a Laskowski powiedział "do 70 minuty drżało nam wszystko". Przypadek?
0
Naoglądał się Ronaldinho z Chelsea i też chciał spróbować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobra dobra z Mołdawią też wygrywaliśmy, a wiemy jak to się skończyło.
0
Ania to dla ciebie
0
Lewy chyba sobie przed strzałem uświadomił że Anka została z Alvaro w domu.
0
Brawo lewy XDDDD
0
Wyspy Owcze bardziej zasługują na premię niż polscy piłkarze.
Change my mind.
1
Mieliśmy te owce ogolić, a tylko potwierdziliśmy, że nasza reprezentacja to stado baranów.
0
Jedyny sposób w jaki można oglądać ten mecz
https://zapodaj.net/plik-xxAisvjgiB
0
@ZwyklyKibicBarcy04 znacznie większe gówno
0
Jedyny raz kiedy Anka tańczyła z Lewym był przy okazji nagrywania reklamy Lidla
1
Jako, że nie da się tego oglądać na trzeźwo to proszę niech każdy weźmie to co chce:
https://zapodaj.net/plik-U1Pmz6TnhT
https://zapodaj.net/plik-BmYqnpvx2G
https://zapodaj.net/plik-0pjfKV2t4Z
1
Krychowiak ty owco
7
Elektryk uziemił Kamińskiego, murarz zamurował dostęp do bramki Lewemu, kucharz zgotował Krychowiakowi piekło, drwal wyciął Skurasia, woźny sprzątną piłkę spod nosa Milikowi, a kierowca taxi przejechał się po naszej obronie.
0
Kucharz zabrał piłkę ,, profesjonalnemu" piłkarzowi, który grał w Sevilli. To wiele mówi
1
Ależ oni grają, szczelna obrona, groźne ataki i wielkie zaangażowanie, super się to ogląda......
A Polacy jak zwykle grają piach.
0
Gramy stylem realu, a wy jeszcze narzekacie.
2
Dobrze idzie, jeszcze nie przegrywamy.
0
Żeby grali tak z takim zaangażowaniem jak hymn śpiewają to by było dobrze.
10
Nie przestaną mnie śmieszyć te memy z córką Lewego XD
https://zapodaj.net/plik-I1YaMLWBk1
0
Komentarz usunięty
0
Ale kolorowo dzisiaj na tej LaRambli :D