0

Myślałem że gorzej zagrać niż z Wyspani Owczymi się nie da. Myliłem się.

4

@barcelonaLM nie obrażaj Roberto

3

Składam wniosek o zmianę naszego sportu narodowego z piłki nożnej na siatkówkę. Kto jest za?

0

@Sulimo jak można było ich cofnąć w rozwoju jak oni są już tak cofnięci że bardziej się nie da

0

Dobra, powiedzmy sobie szczerze, gdybyśmy my użytkownicy LaRambli wyszli na ten mecz zamiast naszych piłkarzy to nie byłoby widać różnicy, a może nawet byśmy lepiej zagrali.

4

Gdyby Ramos na coś takiego wpadł to by dzisiaj tylu czerwonych kartek nie miał XD
https://streamable.com/1ji6km

0

@Barcasub a Laskowski powiedział "do 70 minuty drżało nam wszystko". Przypadek?

0

Naoglądał się Ronaldinho z Chelsea i też chciał spróbować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobra dobra z Mołdawią też wygrywaliśmy, a wiemy jak to się skończyło.

0

Ania to dla ciebie

0

Lewy chyba sobie przed strzałem uświadomił że Anka została z Alvaro w domu.

0

Brawo lewy XDDDD

0

Wyspy Owcze bardziej zasługują na premię niż polscy piłkarze.
Change my mind.

1

Mieliśmy te owce ogolić, a tylko potwierdziliśmy, że nasza reprezentacja to stado baranów.

0

Jedyny sposób w jaki można oglądać ten mecz
https://zapodaj.net/plik-xxAisvjgiB

0

@ZwyklyKibicBarcy04 znacznie większe gówno

0

Jedyny raz kiedy Anka tańczyła z Lewym był przy okazji nagrywania reklamy Lidla

1

Jako, że nie da się tego oglądać na trzeźwo to proszę niech każdy weźmie to co chce:
https://zapodaj.net/plik-U1Pmz6TnhT
https://zapodaj.net/plik-BmYqnpvx2G
https://zapodaj.net/plik-0pjfKV2t4Z

1

Krychowiak ty owco

7

Elektryk uziemił Kamińskiego, murarz zamurował dostęp do bramki Lewemu, kucharz zgotował Krychowiakowi piekło, drwal wyciął Skurasia, woźny sprzątną piłkę spod nosa Milikowi, a kierowca taxi przejechał się po naszej obronie.

0

Kucharz zabrał piłkę ,, profesjonalnemu" piłkarzowi, który grał w Sevilli. To wiele mówi

1

Ależ oni grają, szczelna obrona, groźne ataki i wielkie zaangażowanie, super się to ogląda......
A Polacy jak zwykle grają piach.

0

Gramy stylem realu, a wy jeszcze narzekacie.

2

Dobrze idzie, jeszcze nie przegrywamy.

0

Żeby grali tak z takim zaangażowaniem jak hymn śpiewają to by było dobrze.

10

Nie przestaną mnie śmieszyć te memy z córką Lewego XD
https://zapodaj.net/plik-I1YaMLWBk1

0

Komentarz usunięty

0

Ale kolorowo dzisiaj na tej LaRambli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?