0

Gramy stylem realu, a wy jeszcze narzekacie.

2

Dobrze idzie, jeszcze nie przegrywamy.

0

Żeby grali tak z takim zaangażowaniem jak hymn śpiewają to by było dobrze.

10

Nie przestaną mnie śmieszyć te memy z córką Lewego XD
https://zapodaj.net/plik-I1YaMLWBk1

0

Komentarz usunięty

0

Ale kolorowo dzisiaj na tej LaRambli :D

3

No niestety, ale co z tego że mamy dobrych, jakościowych zawodników jak trener nie potrafi tego wykorzystać.
Jak mówi pewne powiedzenie: ,,Od czystych gaci brudna dupa pachnieć nie zacznie" :D

1

Ja czekam na najważniejszy transfer: dostawcę pizzy.

0

@Barceloniarz0 kup książki szachowe (szachy dla żółtodziobów, 3 kroki w szachowy świat), oglądaj filmy na YouTube (polecam kanał Marianczello Dominoni) i analizuj swoje partie.

5

Łapcie piękne zdjęcie Ferrana:
https://zapodaj.net/plik-9K4bfxf7pU

6

@GeneralXavi wymyśliłeś sobie psa. Kupiłbyś rekina i nie byłoby problemu z imieniem.

4

@Jonyx albo masochizm

14

Chyba nie do końca przemyśleli połączenie mężczyzn z kobietami w nowej fifie
https://streamable.com/k9uso8

38

Jestem rozczarowany. Dlaczego główny artykuł nie nazywa się ,, Zatopić żółtą łódź podwodną"?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 mam nadzieję. Kupiłem ją aby mieć na swoim ,,koncie" przeczytaną książkę która ma co najmniej 1000 stron i ta wydawała mi się najodpowiedniejsza.

1

@Rust_Cohle mnie to nie rusza. Tylko moim zdaniem nie było to potrzebne.
Ps. Bardziej mi się nie podoba Cristiano :D

0

@Rust_Cohle ale te wymioty mogli sobie darować

0

Zamówiłem przez empika ,,Bastion" Kinga za 42,55. Parę minut po złożeniu zamówienia patrzę na cenę i jest o 8 zł droższa. Z innymi książkami też jest podobna sytuacja. Jednego dnia może kosztować 30, a następnego (albo nawet tego samego dnia) 28. Wie ktoś o co w tym chodzi?

0

@Barca1922 o Dembele

0

Legia tą bramką pokazała jak wyglądałaby tiki taka w polskiej lidze.

3

Bardzo fajny pomysł InPosta
https://zapodaj.net/plik-PjNE779OIz

1

Jeżeli prigożyn faktycznie był w tym samolocie, to muszę powiedzieć że i tak długo pożył jak na standardy u kacapów.

0

@nowy19pl Raków Częstochowa

1

@Jakchcesz a po co ci słomka?
Lej prosto do buzi.

1

@Jakchcesz bierz wiertarkę

1

Tak teraz myślę, laliga nawiązała współpracę z ea sports, więc może żeby sędziowie gwizdali karne to trzeba dodatkowo zapłacić.

2

@Rl9k1nG Xavi do grudnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Najlepsze: wygrana i czyste konto
Najgorsze: Dembele zupełnie niewidoczny.

2

@Sulimo na razie gites. Zobaczymy jak później

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?