DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 albo jak zgubisz ją w sklepie
1
Tak będzie wyglądał jak wróci
https://zapodaj.net/plik-L6Qu0HF5Ak
0
@takisobiektos do Getafe by się nadał
3
-Tebas co ty robisz z tą ligą?
-https://zapodaj.net/plik-NXxKSsObjk
0
Mamy następcę Lahoza
https://zapodaj.net/plik-tLCOKxmiv4
12
-,,Xavi Powiedziałem po prostu, co myślałem, nic więcej"
-A co myślałeś?
-Że sędzia to ślepy idiota.
0
@DonMatteo901 wygląda jak dziecko co nie dostało cukierka
0
Nie jest to pierwsza taka sytuacja w tej lidze i nikt z tym nadal nic nie robi. Przecież w każdej rundzie jest co najmniej jedna błędna decyzja która odbija się dużym echem w mediach. Każdy normalny człowiek zrobiłby z tym porządek. Niestety jest jak jest.
2
Sędzia jest ślepym debilem odcinek nr 38264
1
@pasquda sędzia oczywiście
1
Pierwszy mecz, a ja już mam dość tych tępych sędziów.
0
Ten sędzia za to powinien dostać dożywotni zakaz wykonywania zawodu, a zamiast tego będzie jeszcze el classico prowadził. Jak ja tej ligii nienawidzę.
2
To jest SKANDAL
2
Wam też Yamal przypomina Milesa Moralesa ze Spidermana Poprzez multiwersum?
1
Co się odwlecze...
0
Czy to przypadek że na stadionie Getafe grali ,,Highway to hell?"?
0
Melisa na drugą połowę zrobiona. Można oglądać dalej.
1
@Firestone wygląda jak kolorowanka przedszkolaka
4
Mam nadzieję że to Getafe spadnie w tym sezonie do drugiej ligii
2
@Kapitan hawk ten co zielone chce wymusić :D
2
Lepiej się tego nie da opisać
https://zapodaj.net/plik-EvGgThSNRD
2
Getafe znalazło sposób na masowe bany na LaRambli, zobacz jak.
2
Super. Ledwo pierwsza połowa minęła, a ja już przez nerwy mam życie krótsze o jeden dzień :/
1
Może sędzia tego Damiana wyrzucić z boiska?
1
No to z pierwszym meczem trzeba się przywitać. Witam w nowym sezonie :D
8
Co za sytuacja w PSG. Jeden piłkarz siedzi na trybunach bo chce odejść z klubu, a drugi siedzi bo nie chce odejść XD.
0
Cóż, trzeba przyznać, że w obecnej sytuacji Barcelony właściwie żaden transfer nie jest niemożliwy (chyba że ze względów finansowych)
0
Santos wyglądał jakby za karę ten mecz oglądał
0
@LS dopiero teraz spotkałem się z pojęciem fotorealizmu w grach. Obejrzałem filmik z rozgrywki tego typu gry i faktycznie wygląda jak prawdziwe. Jednak uważam że to jest aż zbyt realistyczne. Gra powinna jednak być mimo wszystko grą, odskocznią od rzeczywistości. Wiadomo fajnie jak wygląda ,,podobnie", co podkreślam, do prawdziwego świata, ale to jest dla mnie lekka przesada i tego typu działania są moim zdaniem mijaniem się z celem.
1
@Kgorecki2500 powodzenia. Wierzę w ciebie :)