DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC tylko że potem będą o tym trąbić w mediach i będzie to samo co z czarnoskórymi, czyli ludzie będą ich wspierać bo są ,,męczennikami". Najlepiej to im nie dawać rozgłosu a tym samym popularności bo o to im chodzi. Im więcej szumu wokół tego tym większe zainteresowanie.
22
Stary dobry Lewandowski
https://zapodaj.net/plik-9DbIGoWuvV
3
@Medium no tak, a co ciebie nigdy nie zaatakował obdarty że skóry niedźwiedź?
9
Call an ambulance!
But not for me!
https://streamable.com/ykq4i1
0
Ja widząc spór @MesQueUnClub96 i @HighestInTheRoom wraz z całą otoczką: ,,Panie Ferdku afera jest"
0
@karolszymek nie
0
@karolszymek o to fajne: żołądek pozbawiony śluzu strawi sam siebie
1
@karolszymek ,,W połowie XIX wieku, pewien doktor z Ohio leczył keczupem pacjentów, stosując go jako uniwersalny lek na wszelkie dolegliwości - od niestrawności do cholery"
Dodatkowa ciekawostka: Drzemka ślimaka może trwać nawet trzy lata.
1
@karolszymek masz jeszcze jedno: Ketchup był sprzedany w latach 30. XIX wieku jako lek
1
@karolszymek coś ciekawego hmm...serce krewetki jest w głowie :)
1
@wasacz nie ma meczy Barcelony i to dlatego. Tak to by pisali o tym jaki Xavi to słaby trener, albo jakiś piłkarz się nie nadaje do naszego składu itp.
4
@koziar nie podsuwaj @MesQueUnClub96 pomysłów
2
Właśnie zaczęło u mnie padać. Jak ja lubię ten zapach deszczu :D.
0
@Aragorn33 Brozo: Laporta? Wiesz w sumie śmieszna sprawa...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@bartas97 Gepetto będzie strugał coś w drewnie, a gdy skończy naszym oczom ukaże się Romeu
5
@Emhyr i jeszcze Bernardo Silva
0
@KrychaFCB a nie drewnem?
2
@barcanawieki lepiej odpal zagęszczarkę, wtedy sąsiad nawet swojej kosiarki nie będzie słyszeć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No nie powiem, śmiechłem XD
https://zapodaj.net/images/ca29041dee4eb.jpg
0
Gość jaki ma pseudonim XD
https://zapodaj.net/plik-lt14IOHalg
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Rozwala mnie ten filmik XD (ci co oglądali najnowszego Spidermana zrozumieją)
5
Co za czasy nastały
https://streamable.com/x56h6b
3
@shahman Grażyna posuń się, bo za dużo miejsca zajmujesz
0
@MichuZ44 nie próbuj tego zrozumieć. Specyficznie to działa
0
Jak ktoś jest spragniony Barcelony Xaviego to na Eleven 1 jest powtórka meczu z Atletico (tego w którym Ferran z Saviciem urządzili MMA :)
1
@Kgorecki2500 mamma mia
1
@Bartek_VEB a ja tobie pizzy z ananasem