0

Jak myślicie: jak będą wyglądały w przyszłości gry pod względem graficznym?
Już teraz mamy wiele tytułów, które wyglądają bardzo realistycznie i są bogate w szczegóły (na które zwraca uwagę może 1% graczy jak np. owłosienie na twarzy Aloy w Horizon Forbidden West). Parę lat temu ludzie zachwycali się nad kanciastymi postaciami mówiąc że wyglądają jak prawdziwe, a teraz trochę trudno wyobrazić sobie jak aktualne gry mogą wyglądać jeszcze lepiej i bardziej realistycznie. Jakie wy macie na ten temat zdanie?

8

Nic już lepszego dzisiaj nie zobaczycie.
https://streamable.com/5mfpu9

2

Sezon jeszcze się nie zaczął, a już mam niektórych piłkarzy dość. Ale za to są też tacy z którymi wiąże nadzieje dla naszego klubu.
VeB

10

Jakie to jest prawdziwe
https://zapodaj.net/plik-R0esGIqzAt

9

No proszę jak się złożyło
https://zapodaj.net/plik-vVYaDru896

1

@Rust_Cohle nie. Miałem znaleźć różnicę to znalazłem :)

1

@Rust_Cohle na pierwszych dwóch zdjęciach nie widać my little pony

11

Znając Gaviego to Xavi musiał go uspokajać w całym zestawie ochraniaczy i z pomocą Araujo :D.

0

Bardzo fajny pomysł. Już dodaję sobię tę stronę do ulubionych :)

16

Szok i niedowierzanie.
https://zapodaj.net/plik-Mn8vjBBnWC

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kondziubarca czyli tak jak myślałem

0

O co chodzi z tym znakiem zakazu skrętu w lewo na trybunie?

0

@Rl9k1nG z kryminałów to:
,,Chemia śmierci" ,,Zapisane w kościach" i ,, Zapach śmierci" Simon Beckett
,,Pacjentka" Alex Michaelides
,, Schronisko" Sam Lloyd
,,To jej wina" Andrei Mara
Thriller:
,,Na skraju załamania" B.A. Paris
Biografia:
,,Cieszę się że moja mama umarła" Janette McCurdy
,,My dzieci z dworca zoo" Christiane F.

19

,,Pierwszy sezon bez Mateu Lahoza: [...] jest on punktem odniesienia dla nas wszystkich" no to niestety widać.

2

Jak sam tylko przez połowę swojej kariery byłeś zdrowy.

1

@karci0 mój dawny nauczyciel religii mówił że to co jest napisane w Biblii to nie należy tego brać dosłownie. To że jest tam napisane że świat powstał w 7 dni może być symbolicznym przedstawieniem powstawania wszechświata od wielkiego wybuchu. Natomiast Adam i Ewa to być może symbol ewolucji człowieka.

1

@marcin62 +1 też kocham ten zapach
@clyde u mnie też

2

W jakiej formie lubicie czytać książki? W wersji papierowej, ebook czy audiobook?
Jeżeli o mnie chodzi zawsze kupuję i czytam książki w ich fizycznych formach. Kiedyś spróbowałem i wysłuchałem kawałka darmowego audiobooka, ale nie przekonało mnie to, w ogóle nie mogłem się skupić i nie wiedziałem o co chodzi :D

4

5

Filmik dla odpoczynku od tematu Dembele
https://streamable.com/0v21qp

0

No nic, wypada tylko podziękować Dembele za to, że nawet w trudnych momentach klubu nigdy nie zapominał o tym, aby dotrzymywać towarzystwa lekarzom klubowym. Dziękujemy że zawsze o nich pamiętałeś i nie zostawiłeś ich samych nawet kosztem gry na boisku.

17

7

Nie wiem jak wy, ale ja po tej zmianie logo Twittera z przyzwyczajenia chcę wcisnąć tego ,,iksa" żeby wyłączyć reklamę/wyskakujące okno itp.

11

Jako że nie będę oglądać meczu o 4:30 to napiszę na zapas:
Jaki ten Roberto jest tragiczny. Gość jest jednym z kapitanów, a nie powinien na boisko wychodzić.

3

Ja: Mamo chcę Łukasza Fabiańskiego.
Mama: Mamy Łukasza Fabiańskiego w domu
Łukasz Fabiański w domu:
https://zapodaj.net/plik-mtsc8w4Ibb

0

@Barcasub nie, ale są takie filmiki które odtwarzają się bez problemu

0

Dlaczego nie mogę odtworzyć niektórych filmików z Twittera? Pokazuje mi komunikat: ,,Nie udało się odtworzyć multimediów".

18

Instrukcje były niejasne XD
https://zapodaj.net/plik-LWiUFmHPmy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?