DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Borneo tak to też trzeba przyznać.
2
To jaki skok jakościowy się dokonał po przyjściu Portugalczyków jest niesamowite. Musimy ich mieć na następne lata.
2
Piłkarz sfaulował sędziego XD. We Francji to by już kopniaka dostał i czerwoną kartkę.
1
@Puyolex zwolnić to by mogli jego z tego studia
1
Ci Portugalczycy są niemożliwi. Musimy ich kupić.
37
Przyznajcie że chyba nikt nie spodziewał się że pierwszą bramkę z rzutu wolnego po odejściu Messiego strzeli Ferran ,,Rekin" Torres.
5
Guardiola, ale pomożesz nam w sprowadzeniu Cancelo do Barcelony nie? Załatwisz żeby było tanio tak?
0
Barcelona wygrywa 5:0 we wspaniałym stylu
Polacy zostali mistrzami Europy 3:0 w siatkówce
Piękny wieczór
3
Laporta ty się nie obijaj tylko szykuj kasę na tych dwóch Portugalczyków.
2
Ale mi się morda cieszy
0
Rekin z wolnego ja nie wierzę
1
@DragonxNF
Ps. @MesQueUnClub_87 miałeś rację kiedy pisałeś że to świetna książka.
0
@tadzik447 uwierz mi to zupełnie co innego. Ten wirus z ,,Bastionu" jest o wiele wiele bardziej zabójczy.
0
@LS cóż akurat w tej książce nie ma zombie. Zamiast tego jest zabójczy wirus.
1
No i przeczytane. ,,Bastion" Stephena Kinga to książka, która moim zdaniem jest warta przeczytania pomimo ok. 1100 stron. Dużo, ale musi być dużo aby w pełni okazać emocję bohaterów i to jak wygląda świat w trakcie i po pandemii. Zakończenie moim zdaniem nie jest może wspaniałe, ale cała opowieść była dla mnie naprawdę fajną rozrywką. Podejrzewam że nie każdemu przypadnie do gustu ze względu na powolną akcję, ale i tak uważam że warto.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pamiętacie jak jeden z użytkowników LaRambli pisał, że będzie w 1 z 10? Nie pamiętam kto to był, a nie chcę przegapić tego odcinka. Jeśli ktoś wie kim był ten użytkownik i kiedy będzie ten odcinek to prosiłbym o odpowiedź. Dziękuję.
0
Co sądzicie o klaskaniu po lądowaniu samolotu? Uważacie to za normalne czy jednak wstyd?
0
@Faro ja też leciałem raz (w dwie strony) i też się trochę bałem. W sumie to nadal się boję, jak sobie uświadomie jak wysoko byłem nad ziemią. Najgorszy dla mnie jest start. Za pierwszym razem siedziałem w pierwszym rzędzie i nie wiem czy to przez to czy dlatego że samolot szedł ostro w górę, ale miałem uczucie jakby mi miażdżyło głowę. Przy drugim locie siedziałem w środku i już takiego uczucia nie miałem. Skręcanie i lądowanie też nie należy do przyjemności, ale nie jest źle. Ogólnie to da się przeżyć. Należy zająć czymś myśli na czas lotu i jest dobrze.
2
Sędzia chyba z Hiszpanii.
1
Ziściło się marzenie alkoholików
https://zielona.interia.pl/aktualnosci/news-rzeka-wina-w-portugalii-pekly-dwa-zbiorniki,nId,7020880
3
@michal26 wygląda jak E.T.
48
Znamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jak powstał iPhone 15 Pro
https://streamable.com/xn9w0o
0
@BoRoWieC tu jest powód
https://www.fcbarca.com/112153-wyglodnialy-quotrekin-quot-z-foios-ostrzy-zeby.html
2
Najlepsze po meczu są reklamy zakładów bukmacherskich i sponsorów ukazujące zadowolonych kibiców.