0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Borneo tak to też trzeba przyznać.

2

To jaki skok jakościowy się dokonał po przyjściu Portugalczyków jest niesamowite. Musimy ich mieć na następne lata.

2

Piłkarz sfaulował sędziego XD. We Francji to by już kopniaka dostał i czerwoną kartkę.

1

@Puyolex zwolnić to by mogli jego z tego studia

1

Ci Portugalczycy są niemożliwi. Musimy ich kupić.

37

Przyznajcie że chyba nikt nie spodziewał się że pierwszą bramkę z rzutu wolnego po odejściu Messiego strzeli Ferran ,,Rekin" Torres.

5

Guardiola, ale pomożesz nam w sprowadzeniu Cancelo do Barcelony nie? Załatwisz żeby było tanio tak?

0

Barcelona wygrywa 5:0 we wspaniałym stylu
Polacy zostali mistrzami Europy 3:0 w siatkówce
Piękny wieczór

3

Laporta ty się nie obijaj tylko szykuj kasę na tych dwóch Portugalczyków.

2

Ale mi się morda cieszy

0

Rekin z wolnego ja nie wierzę

1

@DragonxNF
Ps. @MesQueUnClub_87 miałeś rację kiedy pisałeś że to świetna książka.

0

@tadzik447 uwierz mi to zupełnie co innego. Ten wirus z ,,Bastionu" jest o wiele wiele bardziej zabójczy.

0

@LS cóż akurat w tej książce nie ma zombie. Zamiast tego jest zabójczy wirus.

1

No i przeczytane. ,,Bastion" Stephena Kinga to książka, która moim zdaniem jest warta przeczytania pomimo ok. 1100 stron. Dużo, ale musi być dużo aby w pełni okazać emocję bohaterów i to jak wygląda świat w trakcie i po pandemii. Zakończenie moim zdaniem nie jest może wspaniałe, ale cała opowieść była dla mnie naprawdę fajną rozrywką. Podejrzewam że nie każdemu przypadnie do gustu ze względu na powolną akcję, ale i tak uważam że warto.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pamiętacie jak jeden z użytkowników LaRambli pisał, że będzie w 1 z 10? Nie pamiętam kto to był, a nie chcę przegapić tego odcinka. Jeśli ktoś wie kim był ten użytkownik i kiedy będzie ten odcinek to prosiłbym o odpowiedź. Dziękuję.

0

Co sądzicie o klaskaniu po lądowaniu samolotu? Uważacie to za normalne czy jednak wstyd?

0

@Faro ja też leciałem raz (w dwie strony) i też się trochę bałem. W sumie to nadal się boję, jak sobie uświadomie jak wysoko byłem nad ziemią. Najgorszy dla mnie jest start. Za pierwszym razem siedziałem w pierwszym rzędzie i nie wiem czy to przez to czy dlatego że samolot szedł ostro w górę, ale miałem uczucie jakby mi miażdżyło głowę. Przy drugim locie siedziałem w środku i już takiego uczucia nie miałem. Skręcanie i lądowanie też nie należy do przyjemności, ale nie jest źle. Ogólnie to da się przeżyć. Należy zająć czymś myśli na czas lotu i jest dobrze.

2

Sędzia chyba z Hiszpanii.

3

@michal26 wygląda jak E.T.

48

Znamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jak powstał iPhone 15 Pro
https://streamable.com/xn9w0o

2

Najlepsze po meczu są reklamy zakładów bukmacherskich i sponsorów ukazujące zadowolonych kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?