DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartekvisca wydaję mi się że tak jak @MesQueUnClub_87 napisał nawet jeśli na stanowiskach będą osoby znające się na swoim fachu to i tak będą mówić/robić to co będzie na korzyść partii. Nikt niestety nie będzie mówił że jest źle, że że to wina rządu bo go odsunął od stanowiska.
1
Gdyby takie były pytania w referendum to by było więcej niż 40% :
Czy uważasz że pizza hawajska to pizza?
Czy jesteś za tym żeby w serniku były rodzynki?
Czy majonez Kielecki jest lepszy od Winiary?
Czy uważasz że powinno się najpierw wlewać mleko, a dopiero potem wsypać płatki?
0
@clyde i to jest właśnie największa hipokryzja ze strony polityków.
3
Mi najbardziej szkoda że Polska Partia Uczciwości nie weszła do sejmu :(
0
@MeMyselfAndI @Albatros a to nie wiedziałem.
4
@bari_94 carvajal. Jedyny od białych
5
Niech te wyniki was nie zwiodą od tego, że Leo Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie.
0
@LukaszFan taktyczny
0
@ranger3120 taktyczny
0
Napięcie rośnie
3
@Culer9002 ja też mam pisze się @MesQueUnClub96 a wymawia Dodi
1
@Explode 100% w Korei Północnej
6
@ranger3120 wy się śmiejecie a chłop zrobił to by był dowód na to że głosował XD
1
@Androchem wybory.gov.pl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam nadzieję że dużo chomików moderacja kupiła na dzisiaj bo o 21 może być grubo.
1
@michaleu a zdjęcie przy urnie zrobiłeś? Bo bez zdjęcia się nie liczy :D
1
@Popitek12 ja bym tak nie mógł :D
Wolę poczekać kilka miesięcy/lat i kupić taniej niż na premierze i zagrać niż obejrzeć i popsuć sobie zabawę z fabuły.
Edit: ale rozumiem że ktoś nie ma możliwości zagrania w pewne gry ze względu na to że nie ma PS5
2
Nowy zwiastun Spidermana PS5
0
@DonMatteo901 tak samo tu
https://zapodaj.net/plik-8MLyZWJ7Ac
2
@hayek tu muszę ci przyznać rację. Na LaRambli jest kultura, ale w porównaniu z tym co widzę w internecie na różnych stronach to wolę takie rozwiązanie jakie napisałem.
3
@Barca1992 miała być o 17 aktualizacja
11
Fajnie byłoby gdyby cisza wyborcza trwała 364 dni w roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Wszyscy piszą to ja też:
Spełniłem swój obywatelski obowiązek i zagłosowałem.
0
Dopiero teraz zauważyłem że Theo Hernandes jest podobny do muzyka Egzod'a.
4
@Kitek1640 ściągnąłeś pomysł od innego użytkownika
0
Człowiek chciał sobie 1 z 10 obejrzeć, a tu specjalne wydanie wiadomości.
2
@Thoms94 jbl tune 500bt, polecam :)
0
@Peciak proszę o oznaczenie ;)