2

@bartekvisca wydaję mi się że tak jak @MesQueUnClub_87 napisał nawet jeśli na stanowiskach będą osoby znające się na swoim fachu to i tak będą mówić/robić to co będzie na korzyść partii. Nikt niestety nie będzie mówił że jest źle, że że to wina rządu bo go odsunął od stanowiska.

1

Gdyby takie były pytania w referendum to by było więcej niż 40% :
Czy uważasz że pizza hawajska to pizza?
Czy jesteś za tym żeby w serniku były rodzynki?
Czy majonez Kielecki jest lepszy od Winiary?
Czy uważasz że powinno się najpierw wlewać mleko, a dopiero potem wsypać płatki?

0

@clyde i to jest właśnie największa hipokryzja ze strony polityków.

3

Mi najbardziej szkoda że Polska Partia Uczciwości nie weszła do sejmu :(

0

@MeMyselfAndI @Albatros a to nie wiedziałem.

4

@bari_94 carvajal. Jedyny od białych

5

Niech te wyniki was nie zwiodą od tego, że Leo Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie.

0

@LukaszFan taktyczny

0

@ranger3120 taktyczny

0

Napięcie rośnie

3

@Culer9002 ja też mam pisze się @MesQueUnClub96 a wymawia Dodi

1

@Explode 100% w Korei Północnej

6

@ranger3120 wy się śmiejecie a chłop zrobił to by był dowód na to że głosował XD

1

@Androchem wybory.gov.pl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam nadzieję że dużo chomików moderacja kupiła na dzisiaj bo o 21 może być grubo.

1

@michaleu a zdjęcie przy urnie zrobiłeś? Bo bez zdjęcia się nie liczy :D

1

@Popitek12 ja bym tak nie mógł :D
Wolę poczekać kilka miesięcy/lat i kupić taniej niż na premierze i zagrać niż obejrzeć i popsuć sobie zabawę z fabuły.
Edit: ale rozumiem że ktoś nie ma możliwości zagrania w pewne gry ze względu na to że nie ma PS5

2

Nowy zwiastun Spidermana PS5


0

2

@hayek tu muszę ci przyznać rację. Na LaRambli jest kultura, ale w porównaniu z tym co widzę w internecie na różnych stronach to wolę takie rozwiązanie jakie napisałem.

3

@Barca1992 miała być o 17 aktualizacja

11

Fajnie byłoby gdyby cisza wyborcza trwała 364 dni w roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Wszyscy piszą to ja też:
Spełniłem swój obywatelski obowiązek i zagłosowałem.

0

Dopiero teraz zauważyłem że Theo Hernandes jest podobny do muzyka Egzod'a.

4

@Kitek1640 ściągnąłeś pomysł od innego użytkownika

0

Człowiek chciał sobie 1 z 10 obejrzeć, a tu specjalne wydanie wiadomości.

2

@Thoms94 jbl tune 500bt, polecam :)

0

@Peciak proszę o oznaczenie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?