DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@MesQueUnClub96 pod względem charakteru to Vini, a pod innymi względami to też Vini
1
@Deviler Korwina, a kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
A w Polsacie piłkarz z Latarnik Choczewo został nazwany polskim Messim.... Brak słów.
1
@Fantastyczny Chłopiecna przeglądarce Brave nic nie mam. Żadnych reklam ani na LaRambli ani na YouTube ani nigdzie. Polecam
8
@Luciano99 kto taką fuszerkę w warsztacie odwalił?
https://streamable.com/tl6cbt
1
@wojopancer skrót od No Nut November. Chodzi o to że nie masturbujesz się przez cały listopad.
0
Będę szybszy od galerii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Chyba niezbyt dobrze wybrał partnera do gry
https://streamable.com/qaized
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DragonxNF możesz dać znać czy przypadły do gustu :)
1
@Rewolucja123 Desmeon- Back From The Dead, Undone
CHENDA- For You
Rogers & Dean- Bloodpressure
WATEVA- Ber Zer Ker Remix
ÉWN & Whogaux- Start That Fire
Anikdote- Turn It Up
JPB- Defeat The Night
Lost Sky- Lost
Aero Chord- Shootin Stars
Unknown Brain- Control
Julius Dreisig- Invisible
Debris- Game Time, Double d
More Plastic- Summoning, Power, Champion, Razor
Different Heaven- Pentakill, My Heart
Koven- Never Have I Felt This VIP
Razihel- Power Up
Culture Code- Not Giving In
I te które wcześniej ci przesłałem ;)
0
@Rewolucja123 Warriyo- Mortals
Lost Sky- Fearless pt.2
Asketa & Natan Chaim- Warriors
Jutro mogę jeszcze kilka podesłać.
0
@DragonxNF Jako że dzisiaj jest Halloween przygotowałem dla was utwory, które (moim skromnym zdaniem) pasują na ten dzień. Zachęcam wszystkich fanów (i nie tylko) muzyki elektronicznej do wysłuchania, może wpadnie wam coś w ucho :D. Oczywiście są to dość ,,wymagające" utwory więc nie wszystkim przypadną one do gustu.
NIVIRO- Voices In My Head
Neoni- Haunted House
More Plastic & URBANO- Psycho
NIVIRO- The Ghost
Kaphy & SFRNG- Too Late
NIVIRO- The Labirynth
if found- Dead of Night
updog- ordinary/horrifying
AX.EL- In Love With a Ghost
NIVIRO- The Return
Henri Werner- ITTY BITTY
NIVIRO- Demons
Poylow, Lucky Low, MAD SNAX- Freak Show
NIVIRO- Annabelle's Tea Party
Tokyo Machine- SLASH
0
Muzyczne propozycje na Halloween z gatunku muzyki elektronicznej. Wszystkie informacje w odpowiedzi na mój komentarz :)
@ranger3120 @Barcasub @Matan_Zajcev
0
Pokazali reakcję speeda na 8 złotą piłkę Messiego?
13
Cóż przez swój młody wiek nie mogłem śledzić jego kariery od samego początku, ale jak patrzyłem na tę sklejkę to łzy mi napłynęły do oczu. Tak mi szkoda że już niedługo koniec jego pięknej kariery.
2
@KamQiX raczej nikt się do tego nawet nie zbliży
12
Ale mi cholernie szkoda że nie wygrał u nas Ligii Mistrzów w 2019 roku.
0
Król może być tylko jeden i jest nim Messi.
1
,,Czy zdobycie złotego medalu jest ważne?" Nie kur wcale. Nic on nie znaczy. Co to za pytanie?
1
Czy obok speeda siedzi Pedri? Jeśli tak to mu współczuję.
0
Już się bałem że speed wychodzi i zaczyna śpiewać XD
0
@Nicko jeżeli byłoby nas stać na jego pensję (którą musiałby obniżyć bo nie zarabiałby tyle co w MC) i nie nadszarpnęłoby to naszego budżetu to oczywiście że tak
2
@FcPortoFan1999 bez @panczo to 1 z 10 nie jest takie samo
1
@Janas11224 nic się nie stanie jak nie ograsz bo na początku dali skrót wydarzeń z pierwszej części Spidermana i Milesa Moralesa, ale mimo to polecam ograć.
0
Co za wylew u białych. Brawo Gundo!!!
2
26 października mieszkaniec Missouri ustanowił nowy rekord Guinnessa w najdłuższym spływie dynią. Mężczyzna przepłyną 61 kilometrów.
Kolejny do kolekcji dziwnych rekordów :D
@Sulimo @Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
2
@Sulimo słyszałem o kobiecie która lubiła jeść piasek
3
@Sulimo no dobra... jednak mierzenie głośności mruczenia kota nie jest takie dziwne przy tych rekordach....
Jak można jeść samolot?!?!?
0
Czy ktoś z was interesuje się/słucha muzyki elektronicznej?