DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile trwa przejście fabuły Spidermana 2? I czy jest dłuższa/krótsza od pierwszej części?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kondziubarca kiedyś jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś debil (oczywiście chodzi o Borka)
3
Za chwilę na Tv Puls najlepiej zdubbingowany film: Asterix i Obelix: Misja Kleopatra.
1
W ten wyjątkowy dzień życzę Wam wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń, dużo prezentów pod choinką i żeby Barcelona zaczęła grać fajną piłkę i wygrała ligę mistrzów (oby jak najszybciej) :D
2
Ja się pytam, gdzie są czapeczki?
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #004
Utwór: I Hear Sleigh Bells
Autorzy: Severin & Like Lions
Gatunek: Melodic Dubstep/Christmas
0
Muzyczna propozycja #004
Utwór: I Hear Sleigh Bells
Autorzy: Severin & Like Lions
Gatunek: Melodic Dubstep/Christmas
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
@arasz1819 ja nie pamiętam tych czasów a też mi się chce płakać jak na to patrzę (że względu na to że tego nie widziałem i nie grają teraz chociaż w połowie tak dobrze jak w tamtym czasie)
0
@Aragorn33 jak mówi przysłowie,,nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz" zobaczymy jak to będzie wyglądało za jakiś czas. Na razie jest dobrze
0
@GeraltzKatalonii chyba właśnie Lewy z Viktoria Pilzno w lidze mistrzów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
On dupą chciał strzelić czy co?
12
@marcin62 aż mi się przypomniało słynne ,,spie****aj dziadu"
4
@July_6_BcN Wilkowyje nie pomyje
0
Oh no...anyway.
1
Popełniłem mema:
https://zapodaj.net/plik-ZapyoIjFT6
3
Nie wiem jak można mieć ból tyłka o to że Robert został nominowany do nagrody, której i tak nikt nie traktuje poważnie (pewnie nawet sami nominowani).
1
Nie obawiacie się, Mieciu mówi że Krycha nie przyjdzie, a ja mu wierzę.
0
Barcelona Napoli
3
Taki mem na noc
https://zapodaj.net/plik-GeB2Dhp6QX
0
Plus po meczu jest taki że się Twitter na LaRambli naprawił XD
2
Barcelona bawi się w świętego Mikołaja i rozdaje punkty rywalom na lewo i prawo.
0
Jarosław Kaczyński powstrzymał Rafała Trzaskowskiego przed dramatem w Valencia. Zobacz jak.
3
Raphinha jest tragiczny
1
To było do przewidzenia
1
@ElTomas you made my day bro XD
5
Wyglądali bardziej jakby bramkę stracili a nie strzelili XD
0
Mówcie co chcecie, ale jak w trakcie meczu Barcelony na LaRambli jest mniej niż 3 tys osób to jest wyraźny znak że piłkarze grają źle.
5
Z Raphinhi to taki sam Brazylijczyk jak z Grzegorza Brauna filosemita.