1

Lewy gol, a Yamal z asystą

0

Dobry strzał Miles

0

I tradycyjnie laga

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #013
Utwór: Invincible pt. 2
Autor: Deaf Kev
Wokal: Sendi Hoxha
Gatunek: Glitch Hop


0

Muzyczna propozycja #013
Utwór: Invincible pt. 2
Autor: Deaf Kev
Wokal: Sendi Hoxha
Gatunek: Glitch Hop


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

1

Tym razem coś dla fanów Rancza (między innymi dla mnie) i pierogów Solejukowej :)


0

@HypeR trochę tych filmów w 2026 będzie. Oby tylko nie było tak jak z poprzednimi że ucierpią pod względem produkcji (głównie CGI). Ja osobiście jestem ciekaw Deadpoola, doktora Strange'a Spidermana i oczywiście Avengersów. Jeśli chodzi o Blade ma być podobno słaby. Madame Web (wg oceny z kanału Kocham Kino) to najgorszy film superbohaterski w historii. Morbius przy tym to arcydzieło, ale nie ma co się dziwić zważywszy na to jak Sony robi filmy z bohaterami Spidermana. Zmiana tytułu Avengers 5 to ciekawa informacja. Po sprawie z Majorsem jest oczywiście problem z postacią Kanga. Były głosy że zastąpi go Dr Doom choć w to wątpię, bo trzeba by było zmienić całą historię w kolejnych filmach, które na pewno opierały się na Kangu. Podzielam opinię o She-Hulk. Serial który zebrał tak złe opinie nie powinien mieć drugiego sezonu. Jeśli zaś chodzi o całe uniwersum Marvela to przez dużą ilość produkcji w ostatnim czasie, i ich słabą jakość, to trochę mam zaległości. Jest to też spowodowane tym że odczuwam przesyt materiału. Do dzisiaj nie obejrzałem Shang Chi i najnowszych Strażników Galaktyki :D. Kiedyś w końcu to nadrobię, ale nie mam takiej ,,presji" jak w poprzednich latach przed Endgame że muszę obejrzeć wszystkie produkcję Marvela jakie wyszły.

2

@don'T.R.I.P.e spoko zaraz Elon Musk wykupi Disneya i wróci normalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@HypeR ale i tak lepszy niż np. Kevin Hart :D

0

@HypeR @Szreko i tak dobrze że postacie są zgodne z oryginałem, a nie tak jak ostatnio jest w Disneyu czy Netflixie

0

@HypeR @Szreko mi też się nie widzi ten Pascal jako Mr. Fantastic. Jest trochę za stary na tę rolę. I ogólnie nie pasuje zwłaszcza że będę miał przed oczami Joela z TLOU xD

2

@Popitek12 wielu powie że Joela w TLOU2

1

Jest już drugi zwiastun Godzilla x Kong:


0

@DragonxNF
(Walentynkowa) Muzyczna propozycja #012
Utwór: You & I
Autor: Culture Code
Wokal: Alexis Donn
Gatunek: Melodic Dubstep


0

(Walentynkowa) Muzyczna propozycja #012
Utwór: You & I
Autor: Culture Code
Wokal: Alexis Donn
Gatunek: Melodic Dubstep


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

1

@Stoiczkow z Marvelem dzieje się to samo. Ostatni dobry film to Strażnicy galaktyki 3 i drugi sezon Lokiego (według opinii innych osób bo ja od jakiegoś czasu nie oglądam żadnych produkcji Marvela. Po części z przesytu, a po części że względu na słabą jakość)

0

Oh no.....anyway

1

Xavi przyszedł zrobić rewolucję. Teraz się okazuje że trzeba zrobić rewolucję rewolucji.

0

Byliśmy dziadami, później staliśmy się pradziadami. To jaki jest kolejny etap?

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #011
Utwór: Alone
Autorzy: Asketa & Natan Chaim
Wokal: Kyle Reynolds
Gatunek: Synthwave


1

Muzyczna propozycja #011
Utwór: Alone
Autorzy: Asketa & Natan Chaim
Wokal: Kyle Reynolds
Gatunek: Synthwave


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

@Kgorecki2500 w sumie to z lewicą się zgadza patrząc na to że wczoraj je rozdawali za darmo XD

0

@HypeR nie mówię że ten film jest zły, ale w porównaniu z ich wcześniejszymi produkcjami to MOM wypadło trochę słabo.

0

@HypeR oby wyszło lepiej niż ze Strange ITMOM

0

@prokar1 nie wiem czy przypadkiem @Kgorecki2500 czegoś kiedyś nie wstawiał, więc może on.

0

U was też lewica pączki rozdaje? XD

0

@Donnie_Darko otóż nie ;)
Edit: z resztą Mieciu nie jest jakiś bardzo za wege daniami tylko czasem zrobi takie przepisy aby takim osobom pokazać czy w testowanych książkach są dobre wege przepisy czy też nie

0

Coś dla fanów Wiedźmina (a dokładniej kuchni i dań z tej gry):


1

Patrząc na to ile razy był wałek w naszych spotkaniach to dziwię się że ktoś może oskarżać Barcelonę o przekupywanie sędziów. Jak bardzo trzeba być ślepym albo żyć w innej rzeczywistości żeby nie tego nie widzieć.

15

Hiszpanie powinni mieć dożywotni zakaz wykonywania zawodu sędziego w laliga

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?