0

Lewy wejście smoka

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Ostatnio tak słabą Barcę widziałem tydzień temu.

0

@Dalhi też satysfakcjonujące :)

0

Nie wiem jak u was, ale ja czasem wyobrażam siebie jako sędziego podczas meczu realu. Gwiżdżę wszystko na niekorzyść białych, widzę spalone i zagrania ręką tam gdzie ich nie ma i daję czerwone kartki za pyskowanie w ramach rewanżu za wszystkie przekręty w LM.
Ach... piękne marzenie :D.

1

@kubix05 ,,Wilkowyje nie pomyje"

0

@kacper_fcb ja na Facebooka wchodzę średnio parę razy na rok i to tylko po to żeby coś sprawdzić
Ps. Zamiast na FB siedzę na LaRambli XD

2

Jakbym nie zobaczył wpisów na LaRambli to do teraz nie wiedziałbym że Facebook nie działa :D.

1

@MesQueUnClub_87 do gór to ja mam około 500 kilometrów :D (Mazowieckie)

0

U was też śnieg pada?

1

Po anomali w meczu z Getafe, w Barcelonie wszystko wróciło do normy.

0

Podsumowanie całego meczu w wykonaniu Barcelony

2

Ludzie czego wy chcecie? Sprzedać jednego z najlepszych i najbardziej perspektywicznych pomocników w naszej drużynie bo łapie kontuzję? A który z naszych zawodników nie złapał kontuzji w ostatnim czasie. W pierwszym sezonie Pedri grał wszystko co możliwe. Między innymi dlatego ma teraz takie problemy (plus sztab medyczny gorszy niż NFZ). Sprzedaż Pedriego teraz to byłoby strzałem w kolano.

3

Smutny obrazek :(

0

To jest jakiś żart

1

Taki quiz. Kto ma więcej żółtych kartek: Xavi czy Gavi?

1

To by było zbyt piękne

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #015
Utwór: Ber Zer Ker
Autor: WATEVA
Gatunek: Bass House


0

Muzyczna propozycja #015
Utwór: Ber Zer Ker
Autor: WATEVA
Gatunek: Bass House


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

Przeczytał ktoś książkę ,,Dziewczyna z sąsiedztwa" Jacka Ketchuma? Ja wczoraj ją skończyłem i brak mi słów na to jak można drugiemu człowiekowi zrobić coś takiego. Polecam tę książkę, ale nie jest ona dla ludzi wrażliwych i o słabych nerwach.

0

@gumaz topiony w folii :D

0

@gumaz kanapkę z serem

0

@Chucky oczywiście że jest jakieś życie tylko kwestia tego w jakiej formie. Bo to czy są to organizmy podobne do ludzi to nie wiadomo, ale rośliny, mikroorganizmy to raczej na pewno.

1

Chyba raczej 6 ;)

0

Wróciła manita w stylu Xaviego
https://zapodaj.net/plik-msRpKETaL5

0

@tomek8756 czy ja jestem jedyną osobą, która tego nie przeżyła :D?

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #014
Utwór: Samurai
Autor: Jim Yosef
Gatunek: Drumstep


0

Muzyczna propozycja #014
Utwór: Samurai
Autor: Jim Yosef
Gatunek: Drumstep


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

1

@HypeR no to trzeba przyznać że zmiana na plus

26

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?