DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy wejście smoka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Ostatnio tak słabą Barcę widziałem tydzień temu.
0
@Dalhi też satysfakcjonujące :)
0
Nie wiem jak u was, ale ja czasem wyobrażam siebie jako sędziego podczas meczu realu. Gwiżdżę wszystko na niekorzyść białych, widzę spalone i zagrania ręką tam gdzie ich nie ma i daję czerwone kartki za pyskowanie w ramach rewanżu za wszystkie przekręty w LM.
Ach... piękne marzenie :D.
1
@kubix05 ,,Wilkowyje nie pomyje"
0
@kacper_fcb ja na Facebooka wchodzę średnio parę razy na rok i to tylko po to żeby coś sprawdzić
Ps. Zamiast na FB siedzę na LaRambli XD
2
Jakbym nie zobaczył wpisów na LaRambli to do teraz nie wiedziałbym że Facebook nie działa :D.
1
@MesQueUnClub_87 do gór to ja mam około 500 kilometrów :D (Mazowieckie)
0
U was też śnieg pada?
1
Po anomali w meczu z Getafe, w Barcelonie wszystko wróciło do normy.
0
Podsumowanie całego meczu w wykonaniu Barcelony
2
Ludzie czego wy chcecie? Sprzedać jednego z najlepszych i najbardziej perspektywicznych pomocników w naszej drużynie bo łapie kontuzję? A który z naszych zawodników nie złapał kontuzji w ostatnim czasie. W pierwszym sezonie Pedri grał wszystko co możliwe. Między innymi dlatego ma teraz takie problemy (plus sztab medyczny gorszy niż NFZ). Sprzedaż Pedriego teraz to byłoby strzałem w kolano.
3
Smutny obrazek :(
0
To jest jakiś żart
1
Taki quiz. Kto ma więcej żółtych kartek: Xavi czy Gavi?
1
To by było zbyt piękne
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #015
Utwór: Ber Zer Ker
Autor: WATEVA
Gatunek: Bass House
0
Muzyczna propozycja #015
Utwór: Ber Zer Ker
Autor: WATEVA
Gatunek: Bass House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
Przeczytał ktoś książkę ,,Dziewczyna z sąsiedztwa" Jacka Ketchuma? Ja wczoraj ją skończyłem i brak mi słów na to jak można drugiemu człowiekowi zrobić coś takiego. Polecam tę książkę, ale nie jest ona dla ludzi wrażliwych i o słabych nerwach.
0
@gumaz topiony w folii :D
0
@gumaz kanapkę z serem
0
@Chucky oczywiście że jest jakieś życie tylko kwestia tego w jakiej formie. Bo to czy są to organizmy podobne do ludzi to nie wiadomo, ale rośliny, mikroorganizmy to raczej na pewno.
1
Chyba raczej 6 ;)
0
Wróciła manita w stylu Xaviego
https://zapodaj.net/plik-msRpKETaL5
0
@tomek8756 czy ja jestem jedyną osobą, która tego nie przeżyła :D?
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #014
Utwór: Samurai
Autor: Jim Yosef
Gatunek: Drumstep
0
Muzyczna propozycja #014
Utwór: Samurai
Autor: Jim Yosef
Gatunek: Drumstep
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
1
@HypeR no to trzeba przyznać że zmiana na plus
26
Nadszedł ten dzień:
https://zapodaj.net/plik-NDoNEKdcdU