DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacob345 tak u mnie w gimnazjum był (6-7 lat temu)
0
Napoli co ty robisz
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #020
Utwór: Blank VIP
Autor: Disfigure
Wokal: Tara Louise
Gatunek: Hybrid Trap
Oryginał:
Pełna wersja:
0
Muzyczna propozycja #020
Utwór: Blank VIP
Autor: Disfigure
Wokal: Tara Louise
Gatunek: Hybrid Trap
Oryginał:
Pełna wersja:
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
1
@HypeR czyli w końcu będzie tak jak powinno być od początku. Spiderman sam walczy z Fiskiem, big six itp. w NY i ewentualnie ktoś mu w tym pomaga. Nie podobała mi się osobiście taka koncepcja, że Pete ma wszystko dzięki Starkowi i był zbyt ,,unowocześnionym" technologicznie Spidermanem. W kwestii zbyt dużej ilości postaci to zależy jak długi to będzie film i czy uda im się to ogarnąć. A jeśli chodzi o dziewczynę to Black cat bardzo bym chciał, ale sądzę że po sukcesie animacji spider verse to stawiał bym raczej że będzie to Gwen (co też mi odpowiada :).
0
@NeroTFP1 w sumie skoro pojawił się ponownie temat twojej książki to skorzystam z okazji. Czy uważasz że każdy może napisać swoją książkę? Nawet jeśli nie zna się fachowo na jakimś temacie, albo nie posiada wykształcenia/kursu polonistycznego lub pisarskiego.
0
@Pawlak1992 sprawdziłem przed chwilą i rzeczywiście. 5 lat czekania na kolejny tom to słabo. Jak wyjdzie nowa część to najpierw trzeba przeczytać poprzednią żeby przypomnieć sobie o co chodzi :D
1
@Foro chciałbym, aby tak było bo jestem ciekaw tej książki :D. No ale jej wydanie trochę niestety trwa
2
@Foro pisał chyba że we wrześniu/październiku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Sulimo już? Chyba dopiero :D
6
Oscar Hernandez - the best coach FC Barcelona | 6/6 win | highlights 2023-2024
4
Jakby ktoś zapomniał to las Palmas gra w 10
0
Ankara Cancelo Ankara Cancelo
0
I jest tygrys za disneya
0
Sterling czy to ty?
4
Oj za ten gest Varu może być czerwona i 5 meczów zawieszenia
1
@Visca_barca jak zawsze w internecie :)
0
Wiecie kogo nam na LaRambli brakuje? Wykwalifikowanego sędziego który mógłby ocenić swoim ,,zawodowym" okiem takie kontrowersyjne sytuację.
0
@Wossi61FCB jeżeli przyjmujemy że zagranie obrońcy musi być rozmyślne to chyba był, ale ja już się pogubiłem z tymi przepisami o spalonym :p
Edit: szczerze? Teraz to chyba jest zależne od interpretacji sędziego
6
Czyli zdania ekspertów są podzielone
7
Trzeba te 100 mln za Rafę przyjąć zanim się zorientują kogo kupują
0
@Kgorecki2500 Dla mnie najlepszym Spidermanem był Maguire, a najlepszym Peterem był Garfield. Tomek to już nie to samo, ale zły nie jest. Zwłaszcza po NWH moja ocena się zwiększyła.
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #019
Utwór: Angel
Autorzy: Vanze & Reunify
Wokal: Parker Polhill & Bibiane Z
Gatunek: Progressive House
1
Muzyczna propozycja #019
Utwór: Angel
Autorzy: Vanze & Reunify
Wokal: Parker Polhill & Bibiane Z
Gatunek: Progressive House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
3
@tomek8756 nawet jeśli daliby Zendaye to wiele by to nie zmieniło. Nie widzę Tomka w tej roli.
0
@HypeR taki Marvelowski Fortnite :D. Ja nigdy nie przepadałem za multi i raczej nie będę w nią grał. Podejrzewam że gra będzie miała mikropłatności za jakieś skórki i walutę (czyli nic nowego w tego typu produktach)
0
Kurde niby człowiekowi było wszystko jedno, ale jak wygrali to się cieszę jak powalony :D
0
@FcPortoFan1999 no to zostaje tylko albo i aż dostać się do finału wielkiego finału i powinna to być formalność
0
No ale może w wielkim finale pobije rekord. Życzę mu tego