0

@jacob345 tak u mnie w gimnazjum był (6-7 lat temu)

0

Napoli co ty robisz

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #020
Utwór: Blank VIP
Autor: Disfigure
Wokal: Tara Louise
Gatunek: Hybrid Trap

Oryginał:



Pełna wersja:

0

Muzyczna propozycja #020
Utwór: Blank VIP
Autor: Disfigure
Wokal: Tara Louise
Gatunek: Hybrid Trap

Oryginał:



Pełna wersja:


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

1

@HypeR czyli w końcu będzie tak jak powinno być od początku. Spiderman sam walczy z Fiskiem, big six itp. w NY i ewentualnie ktoś mu w tym pomaga. Nie podobała mi się osobiście taka koncepcja, że Pete ma wszystko dzięki Starkowi i był zbyt ,,unowocześnionym" technologicznie Spidermanem. W kwestii zbyt dużej ilości postaci to zależy jak długi to będzie film i czy uda im się to ogarnąć. A jeśli chodzi o dziewczynę to Black cat bardzo bym chciał, ale sądzę że po sukcesie animacji spider verse to stawiał bym raczej że będzie to Gwen (co też mi odpowiada :).

0

@NeroTFP1 w sumie skoro pojawił się ponownie temat twojej książki to skorzystam z okazji. Czy uważasz że każdy może napisać swoją książkę? Nawet jeśli nie zna się fachowo na jakimś temacie, albo nie posiada wykształcenia/kursu polonistycznego lub pisarskiego.

0

@Pawlak1992 sprawdziłem przed chwilą i rzeczywiście. 5 lat czekania na kolejny tom to słabo. Jak wyjdzie nowa część to najpierw trzeba przeczytać poprzednią żeby przypomnieć sobie o co chodzi :D

1

@Foro chciałbym, aby tak było bo jestem ciekaw tej książki :D. No ale jej wydanie trochę niestety trwa

2

@Foro pisał chyba że we wrześniu/październiku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Sulimo już? Chyba dopiero :D

6

Oscar Hernandez - the best coach FC Barcelona | 6/6 win | highlights 2023-2024

4

Jakby ktoś zapomniał to las Palmas gra w 10

0

Ankara Cancelo Ankara Cancelo

0

I jest tygrys za disneya

0

Sterling czy to ty?

4

Oj za ten gest Varu może być czerwona i 5 meczów zawieszenia

1

@Visca_barca jak zawsze w internecie :)

0

Wiecie kogo nam na LaRambli brakuje? Wykwalifikowanego sędziego który mógłby ocenić swoim ,,zawodowym" okiem takie kontrowersyjne sytuację.

0

@Wossi61FCB jeżeli przyjmujemy że zagranie obrońcy musi być rozmyślne to chyba był, ale ja już się pogubiłem z tymi przepisami o spalonym :p
Edit: szczerze? Teraz to chyba jest zależne od interpretacji sędziego

6

Czyli zdania ekspertów są podzielone

7

Trzeba te 100 mln za Rafę przyjąć zanim się zorientują kogo kupują

0

@Kgorecki2500 Dla mnie najlepszym Spidermanem był Maguire, a najlepszym Peterem był Garfield. Tomek to już nie to samo, ale zły nie jest. Zwłaszcza po NWH moja ocena się zwiększyła.

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #019
Utwór: Angel
Autorzy: Vanze & Reunify
Wokal: Parker Polhill & Bibiane Z
Gatunek: Progressive House


1

Muzyczna propozycja #019
Utwór: Angel
Autorzy: Vanze & Reunify
Wokal: Parker Polhill & Bibiane Z
Gatunek: Progressive House


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

3

@tomek8756 nawet jeśli daliby Zendaye to wiele by to nie zmieniło. Nie widzę Tomka w tej roli.

0

@HypeR taki Marvelowski Fortnite :D. Ja nigdy nie przepadałem za multi i raczej nie będę w nią grał. Podejrzewam że gra będzie miała mikropłatności za jakieś skórki i walutę (czyli nic nowego w tego typu produktach)

0

Kurde niby człowiekowi było wszystko jedno, ale jak wygrali to się cieszę jak powalony :D

0

@FcPortoFan1999 no to zostaje tylko albo i aż dostać się do finału wielkiego finału i powinna to być formalność

0

No ale może w wielkim finale pobije rekord. Życzę mu tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?