1

Kogoś to jeszcze dziwi? Bo mnie nie.

0

(2-1) (3-2) z Realem
(4-2) (4-2) Z Gironą
Jak można mówić że w meczach w których straciliśmy AŻ 13 bramek (!) w tym po 4 (!) z Gironą byliśmy lepsi?
To jaki wynik musiałby paść żeby Xavi powiedział że graliśmy gorzej od przeciwnika?

0

@Barcasub wyszli z grupy w lidze mistrzów

2

Xavi w meczu z Gironą:

0

,,Na drugą połowę wyszliśmy, żeby zamknąć ten mecz.."
To bardziej wyglądało jakbyście już chcieli żeby ten mecz się skończył

2

Sergi Roberto: "We didn't deserve this result, we were playing a very good match."
Kibice: You are not a clown. You are the entire circus.

1

@macio_944 jeszcze gorzej

3

Niech tylko Gundogan nie myśli żeby tę dzisiejszą porażkę przemilczeć. Niech się nie gryzie w język i mówi jak jest.

4

Mam nadzieję że w najbliższym spotkaniu na Montjuic piłkarzy przywitają gwizdy.

0

@krol211 i ta Antwerpia jako wisienka na torcie

0

Brakuje już epitetów. Powiedzieć że wstyd to za mało

4

W tym sezonie w Katalonii rządzi Girona

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #024
Utwór: Upside Down
Autor: Matthew Blake
Wokal: Tyler Fiore
Gatunek: Progressive House


0

Muzyczna propozycja #024
Utwór: Upside Down
Autor: Matthew Blake
Wokal: Tyler Fiore
Gatunek: Progressive House


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

Z taką grą jak w ostatnim czasie to my przegraliśmy z PSG i realem.

10

Chłop tak długo siedział na ławce, że aż go przewiało i teraz nie będzie mógł grać.

1

@marcin62 ja mam obsesję na punkcie Barcelony...i nie zamierzam się z tego leczyć :D

1

Jak dla mnie ta wersja hymnu powinna być grana zawsze

4

I zamknął mordy hejterom

4

Jarek - wróg publiczny numer jeden nie tylko w Polsce, ale także w Barcelonie

0

Czyli Pedri uczy się na błędach

0

Czyli sędziowie w Hiszpanii to niekonsekwentne, ślepe debile.

0

Sędzia już pokazuję zawodnikom Valencii spokojnie już czegoś na Varze szukają żeby gola nie było

0

Inigo i Roberto XDDDD Czyli bronimy wyniku
Edit: a Cancelo i Araujo grają dalej

2

Kiedy Xavi powiedział że odchodzi to drużyna zaczęła lepiej grać. Teraz powiedział że zostaje i efekty widać od razu.

1

Dwóch jeźdźców apokalipsy w Barcelonie w ostatnich dniach: Araujo i Cancelo

0

Araujo coś ty zrobił

0

Chłopie coś ty zrobił

4

@NeroTFP1 jeden drugiego warty

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #023
Utwór: Let's Run Away
Autorzy: Jay Eskar & Doxed
Wokal: Rico 56
Gatunek: Future Bounce


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?