DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kogoś to jeszcze dziwi? Bo mnie nie.
0
(2-1) (3-2) z Realem
(4-2) (4-2) Z Gironą
Jak można mówić że w meczach w których straciliśmy AŻ 13 bramek (!) w tym po 4 (!) z Gironą byliśmy lepsi?
To jaki wynik musiałby paść żeby Xavi powiedział że graliśmy gorzej od przeciwnika?
0
@Barcasub wyszli z grupy w lidze mistrzów
2
Xavi w meczu z Gironą:
0
,,Na drugą połowę wyszliśmy, żeby zamknąć ten mecz.."
To bardziej wyglądało jakbyście już chcieli żeby ten mecz się skończył
2
Sergi Roberto: "We didn't deserve this result, we were playing a very good match."
Kibice: You are not a clown. You are the entire circus.
1
@macio_944 jeszcze gorzej
3
Niech tylko Gundogan nie myśli żeby tę dzisiejszą porażkę przemilczeć. Niech się nie gryzie w język i mówi jak jest.
4
Mam nadzieję że w najbliższym spotkaniu na Montjuic piłkarzy przywitają gwizdy.
0
@krol211 i ta Antwerpia jako wisienka na torcie
0
Brakuje już epitetów. Powiedzieć że wstyd to za mało
4
W tym sezonie w Katalonii rządzi Girona
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #024
Utwór: Upside Down
Autor: Matthew Blake
Wokal: Tyler Fiore
Gatunek: Progressive House
0
Muzyczna propozycja #024
Utwór: Upside Down
Autor: Matthew Blake
Wokal: Tyler Fiore
Gatunek: Progressive House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
Z taką grą jak w ostatnim czasie to my przegraliśmy z PSG i realem.
10
Chłop tak długo siedział na ławce, że aż go przewiało i teraz nie będzie mógł grać.
1
@marcin62 ja mam obsesję na punkcie Barcelony...i nie zamierzam się z tego leczyć :D
1
Jak dla mnie ta wersja hymnu powinna być grana zawsze
4
I zamknął mordy hejterom
4
Jarek - wróg publiczny numer jeden nie tylko w Polsce, ale także w Barcelonie
0
Czyli Pedri uczy się na błędach
0
Czyli sędziowie w Hiszpanii to niekonsekwentne, ślepe debile.
0
Sędzia już pokazuję zawodnikom Valencii spokojnie już czegoś na Varze szukają żeby gola nie było
0
Inigo i Roberto XDDDD Czyli bronimy wyniku
Edit: a Cancelo i Araujo grają dalej
2
Kiedy Xavi powiedział że odchodzi to drużyna zaczęła lepiej grać. Teraz powiedział że zostaje i efekty widać od razu.
1
Dwóch jeźdźców apokalipsy w Barcelonie w ostatnich dniach: Araujo i Cancelo
0
Araujo coś ty zrobił
0
Chłopie coś ty zrobił
4
@NeroTFP1 jeden drugiego warty
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #023
Utwór: Let's Run Away
Autorzy: Jay Eskar & Doxed
Wokal: Rico 56
Gatunek: Future Bounce