3

Mołdawia, Malta, Gruzja, Niemcy, Norwegia, Estonia i Francja

3

Mołdawia, Malta, Gruzja, Niemcy, Norwegia i Estonia

1

Nie nadążam już aktualizować tej listy :D
Mołdawia, Malta, Gruzja, Niemcy, Norwegia

3

Nasza czarna lista się powiększa:
Gruzja, Malta, Niemcy i Norwegia

1

I Niemcy też wrogowie

1

Norwegia też trafia na czarną listę wraz z Maltą

2

O i wróg publiczny numer jeden

0

@Kgorecki2500 raczej nie. Praktycznie nigdy głosy jury nie pokrywają się z widzami

0

Nie lubimy Malty

0

@Pawci023x i dobrze

0

Wiecie co mi przypomina piosenka UK?
To:


Ps. Oczywiście brzmieniem, nie wykonaniem

0

@Pawci023x eurowizjia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Pawlak1992


( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Braun wjechał na eurowizję :D

1

@Faro może jest, tylko o tym nie wiesz

4

@Kessie >>>>> eurowizjia


1

@pikass14 czyli wyjątek potwierdzający regułę :D

0

Przy okazji gorącej dyskusji na temat eurowizji zapytam:
Czy dla kogokolwiek ten konkurs jest jakimś wyznacznikiem dobrej jakościowo muzyki? Bo z tego co zaobserwowałem to w ostatnich latach nikt kto wygrał eurowizję nie zrobił jakiejś niesamowitej kariery. Nie słychać ich ani w radiach, ani w jakiś top listach.
Kiedyś może faktycznie tak było bo do dzisiaj są popularne piosenki takie jak: Heroes, Fairytale czy Waterloo.

1

0

@AlphaNumeric ale chyba mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie, czy ja coś źle liczę?

2

Będzie na Mbappe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Faro na pewno do Wisły Kraków

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #025
Utwór: Razor
Autorzy: More Plastic
Gatunek: Dubstep


0

Muzyczna propozycja #025
Utwór: Razor
Autorzy: More Plastic
Gatunek: Dubstep


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

1

@Archie oczywiście że ma. Nową możesz kupić za 2-2,5k (w zależności czy chcesz napęd czy nie) w wersji slim która jest taka sama jak zwykła wersja tylko mniejsza. Wersja pro nie wiadomo kiedy wyjdzie, ale na pewno będzie droższa niż zwykła wersja (tak jak zawsze).

2

Już pal licho to że real przeszedł dalej. Bardziej mi szkoda tego że BVB stracił szansę na rewanż z Bayernem za finał z 2013 roku.

1

Kogoś to jeszcze dziwi? Bo mnie nie.

0

(2-1) (3-2) z Realem
(4-2) (4-2) Z Gironą
Jak można mówić że w meczach w których straciliśmy AŻ 13 bramek (!) w tym po 4 (!) z Gironą byliśmy lepsi?
To jaki wynik musiałby paść żeby Xavi powiedział że graliśmy gorzej od przeciwnika?

0

@Barcasub wyszli z grupy w lidze mistrzów

2

Xavi w meczu z Gironą:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?