DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Toni Kroos zrobiłby to lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kapitan hawk Toni Kroos
0
Jakość dziwnie napisaliście nazwisko Kroosa
0
@Rewolucja123 Toni Kroos
0
@kamiVeB kiedy Toni Kroos będzie chciał
29
Wszystkie zasługi Toniego Kroosa:
- jako pierwszy człowiek opanował sztukę rozpalania ognia
- wynalazł koło
- wynalazł pismo
- zorganizował pierwsze igrzyska olimpijskie
- rozszczepił jądro atomowe
- zakończył epidemię dżumy
- wyciągnął Excalibura
- odkrył Amerykę
- wymyślił piłkę nożną
- odkrył elektryczność
- podniósł @jowita
- namalował słynny obraz ,,Mona Lisa"
- skonstruował pierwszy samolot
- pierwszy człowiek który zdobył Mount Everest
- pierwszy człowiek na księżycu
- zbudował pierwszy komputer
10
Nie trafił bo Toni Kroos mu nie pozwolił
5
Ale spójrzmy na takie Niemcy Toniego Kroosa
0
@Popitek12 Toniego Kroosa nie da się zgłosić
4
Dobra, dajcie już spokój z tym Kroosem.
Lepiej się skupmy na Kroosie.
4
@takisobiektos nie Nagelsmann, a Toni Kroos
9
Życzę wam aby ktoś patrzył na was tak samo jak komentatorzy Tvp na Kroosa
14
Toni Kroos robi zakupy w Lidlu bo już po raz 8 jest tańszy od Biedronki.
4
I proszę państwa Toni Kroos schodzi do szatni
5
Niedługo to Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk przeprowadzą kanonizację Kroosa
1
Rudiger z żółtą i od razu mi się buzia cieszy
0
Wylew niczym w fifie :D
1
Przynajmniej Cristiano nie strzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Czyli lją jeszcze gra :D
1
Grzmot się wkur... po raz pierwszy
1
@partymaker Laporta z dźwignią: Are you sure about that?
1
Widać że Cristiano go uczył
0
Grzmot nie trafia po raz pierwszy
1
@ACMaldini3 zatrzymałem się na Wolverhampton
2
Grzmot macha nogami po raz drugi
1
@bart_azz czyli podobna sytuacja co Coutinho. Czytamy ,,kutinio" a powinno się czytać ,,kuczinio" czy jakoś tak.
Ćwiąkała zrobił o tym film na YouTube
0
@Emhyr może faktycznie po Portugalsku tak się powinno wymawiać, ale przyjęło się Leo
0
Ciekawie czy znowu ktoś Szpakowskiemu powie jak wymawiać Leao i w drugiej połowie będzie już poprawnie czytał.
0
@jedrek7000 ten baton z lwem
3
@Gronek no ten baton z lwem, nie znasz?