DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 to już raczej zależy od człowieka i (tak jak piszesz) fabuły. Jak książka jest ciekawa to potrafię nad nią siedzieć kilka godzin i się nie nudzić, ale nie sądzę bym mógł tak długo jej słuchać.
0
@Pawlak1992 zdecydowanie czytać. Kiedyś jak nie chciało mi się czytać lektury to włączyłem sobie darmowy audiobook - po pięciu minutach zacząłem myśleć o czymś innym :D. Nie potrafię się skupić na audiobooku. Do słuchania to jest muzyka, a nie książki :D.
0
@HypeR jak kiedyś wyczytałem: w filmach Marvela nic nie dzieje się przypadkowo :)
1
@Kessie czego stoisz na torach
1
@Messibestplayerintheworld jak chcesz open world to polecam ghost of tsushima. Jak dla mnie fabuła lepsza niż w horizon
1
@Afterlife niebieski :)
0
@LM10GOAT podekscytowani to oni byli tym że w nowym sezonie będzie nowy trener. Teraz to oni są co najmniej zawiedzeni
5
Jeszcze stary sezon się nie nie skończył, a my już możemy nowy spisywać na straty. To chyba jakiś rekord.
2
Człowiek już się nastawił na nowy sezon z nowym trenerem i nowymi nadziejami, a oni wszystko zepsuli
1
No i ebło: Xavi zostaje
0
Dzisiaj obchodzimy światowy dzień książki. Jaką ostatnio książkę przeczytaliście? Ja ,,Złe uczynki" Lucinda Berry (polecam).
2
Popełniłem mema:
https://zapodaj.net/plik-lR9tU3YG7O
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Przed kibicowaniem Barcelonie skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy oglądany mecz bez antydepresantów zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
4
Zafundowali nam kolejny spektakl :D
https://zapodaj.net/images/8c7ef63cafd3d.jpg
7
Dwa tragiczne mecze z rzędu w wykonaniu Jao Cancelo.
1
Cancelo jest tragiczny ostatnio
0
To już musi być bramka
2
Ale żul między nogami viniego piłkę przełożył :D
0
Nie no liga Negreiry jak nic
0
Czemu logo laligi jest czarne? Żałoba jakaś?
1
Jedna osoba powiedziała że ten stadion wygląda jak trumna XD
3
@NeroTFP1 aż mi się przypomniało :D
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #022
Utwór: Giants
Autor: V O E
Gatunek: Drum & Bass
0
Muzyczna propozycja #022
Utwór: Giants
Autor: V O E
Gatunek: Drum & Bass
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
1
@MichalZZZ Hazbin Hotel
0
Bayern jak Jehowi :D
8
@karolup nie opłaca się brać Fify nawet za darmo
5
Krzyki Laporty: Nie mam na to pieniędzy!
7
To teraz niech powie że Barcelona nie zagra w następnym sezonie w finale LM