1

@Pawlak1992 to już raczej zależy od człowieka i (tak jak piszesz) fabuły. Jak książka jest ciekawa to potrafię nad nią siedzieć kilka godzin i się nie nudzić, ale nie sądzę bym mógł tak długo jej słuchać.

0

@Pawlak1992 zdecydowanie czytać. Kiedyś jak nie chciało mi się czytać lektury to włączyłem sobie darmowy audiobook - po pięciu minutach zacząłem myśleć o czymś innym :D. Nie potrafię się skupić na audiobooku. Do słuchania to jest muzyka, a nie książki :D.

0

@HypeR jak kiedyś wyczytałem: w filmach Marvela nic nie dzieje się przypadkowo :)

1

@Kessie czego stoisz na torach

1

@Messibestplayerintheworld jak chcesz open world to polecam ghost of tsushima. Jak dla mnie fabuła lepsza niż w horizon

1

@Afterlife niebieski :)

0

@LM10GOAT podekscytowani to oni byli tym że w nowym sezonie będzie nowy trener. Teraz to oni są co najmniej zawiedzeni

5

Jeszcze stary sezon się nie nie skończył, a my już możemy nowy spisywać na straty. To chyba jakiś rekord.

2

Człowiek już się nastawił na nowy sezon z nowym trenerem i nowymi nadziejami, a oni wszystko zepsuli

1

No i ebło: Xavi zostaje

0

Dzisiaj obchodzimy światowy dzień książki. Jaką ostatnio książkę przeczytaliście? Ja ,,Złe uczynki" Lucinda Berry (polecam).

2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Przed kibicowaniem Barcelonie skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy oglądany mecz bez antydepresantów zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

4

Zafundowali nam kolejny spektakl :D
https://zapodaj.net/images/8c7ef63cafd3d.jpg

7

Dwa tragiczne mecze z rzędu w wykonaniu Jao Cancelo.

1

Cancelo jest tragiczny ostatnio

0

To już musi być bramka

2

Ale żul między nogami viniego piłkę przełożył :D

0

Nie no liga Negreiry jak nic

0

Czemu logo laligi jest czarne? Żałoba jakaś?

1

Jedna osoba powiedziała że ten stadion wygląda jak trumna XD

3

@NeroTFP1 aż mi się przypomniało :D


0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #022
Utwór: Giants
Autor: V O E
Gatunek: Drum & Bass


0

Muzyczna propozycja #022
Utwór: Giants
Autor: V O E
Gatunek: Drum & Bass


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

1

@MichalZZZ Hazbin Hotel

0

Bayern jak Jehowi :D

8

@karolup nie opłaca się brać Fify nawet za darmo

5

Krzyki Laporty: Nie mam na to pieniędzy!

7

To teraz niech powie że Barcelona nie zagra w następnym sezonie w finale LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?