1

Lewy kapitalny mecz, ale nie zapominajmy o dobrym występie Forta i kolejnym wspaniałym w wykonaniu Cubarsiego. Cudownie się ogląda mecze z naszą młodzieżą.

1

Sędzia robił co mógł, ale nikt nie jest w stanie zatrzymać Xaviniety.

0

Felix jak bicka napinał :D

4

No i ford musi jechać do warsztatu @Luciano99 na naprawę.

6

Pedri i de Jong hamowali Roberto, fakt nie opinia.

7

No w końcu ci coś wyszło Fermin

0

Mecz drużyn na poziomie ćwierćfinału lm, sędzia na poziomie 4 ligi RPA

2

No raczej ich nie ucieszył :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi zebrał więcej żółtych kartek jako trener niż jako piłkarz

0

Coś jakby ciszej w Madrycie :D

0

Karma kibice atletico

1

Kurde szkoda, chciałem karne :(

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #017
Utwór: LET THEM HAVE IT
Autor: ANGELPLAYA
Gatunek: Phonk


0

Muzyczna propozycja #017
Utwór: LET THEM HAVE IT
Autor: ANGELPLAYA
Gatunek: Phonk


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

2

Mame nie teraz maszyna ruszyła.

1

Jest k***a Robert!

0

Czyli bronimy wyniku...

0

Początek bardzo dobry, ale im dalej w las tym gorzej. Niemniej jednak to Napoli da się przejść. Trzeba się spiąć na drugą połowę i strzelić gola dla spokoju.

1

City bójcie się, idziemy po was.

4

Barcelono co ty robisz!?!?!

0

Brawo Fermin!!!

1

@Kengo ustawione jak sędziowanie meczów realu

5

Dajecie miliard i możemy zacząć rozmawiać.

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #016
Utwór: Alone
Autorzy: BEAUZ & Heleen
Wokal: Heleen
Gatunek: Future Bass


0

Muzyczna propozycja #016
Utwór: Alone
Autorzy: BEAUZ & Heleen
Wokal: Heleen
Gatunek: Future Bass


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

30

Lewy wyjście z progu jak u Małysza :D

0

Lewy co za nurek

2

Tylko on mógł to zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?