DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Xavi: No Vitor gratuluję. W nagrodę następny mecz zaczniesz na ławce i wejdziesz w 59 a nie w 60 minucie.
29
Ta mina Vitora mówi: co ja tu kur**a robię?
0
Bardzo smutny obrazek :(
0
Mam chęć wrócić do swojej pasji z dzieciństwa, a mianowicie do rysowania. Czy jest ktoś kto zna się na tym temacie i może poradzić co może się przydać na początek dla osoby początkującej? Bo jednak chciałbym podejść do tego troszkę bardziej profesjonalnie, a nie rysować najtańszymi kredkami Bambino :D. I które kredki są lepsze na początek: Faber-Castell (te w czerwonym opakowaniu z zamkiem) czy Astra Prestige?
3
@Kidd @Jakchcesz w tym filmiku jest wszystko wyjaśnione. Polecam obejrzeć :). Żeby doprecyzować autor pracował w Lidlu, a nie w biedrze, ale niewiele się to od siebie różni.
15
@norbi77 a po nagraniu filmiku:
https://streamable.com/r7jxq6
0
Widzę że autorzy zainspirowali się nazwą podcastu MJ z gry Spiderman 2.
1
@LM10GOAT Kowalski, analiza!
17
To ja klasyczkiem zarzucę
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #009
Utwór: How To Love
Autor: Highlnd
Wokal: Rachel Lorin
Gatunek: Drumstep
0
Muzyczna propozycja #009
Utwór: How To Love
Autor: Highlnd
Wokal: Rachel Lorin
Gatunek: Drumstep
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale zdjęcie to dobraliście idealne
2
Po co było kupować za 40 milionów Brazylijczyka jak i tak wystawia młodego Guiu
0
Guiu zamiast Vitora XD
0
Za to zagranie Roberto dostanie propozycje przedłużenia kontraktu do 2050 roku
1
No to dziękuję dobranoc
1
W komentarzu Żewłakowa jest tyle samo życia i energii co u Pedriego po rozegraniu 90 minut.
1
Chłopie coś ty zrobił
0
Blade kontuzja, Araujo problem z kolanem, Christensen ma przyłożony lód do nogi, za chwilę nie będziemy mieli kim w obronie grać
0
Co to za logika? Araujo boli kolano to zmienia Christensena
5
Miles dlaczego? :(
3
No i Valverde wykucał
0
On cały czas kuca... niedobrze
2
Nowa ksywa dla Forta: Fordzik :D
8
Dobra dawać nam ten Manchester City bo Yamal ma za tydzień sprawdzian z przyrki i się nauczyć musi
7
@Culer9002 Miles Morales
1
Messi vibes :D.
0
Lewy to najlepiej jak stoi, nic nie robi i się piłki od niego odbijają. Najpierw asysta, a teraz bramka.
16
Już chyba lepiej na NFZ się leczyć niż w Barcelonie