7

Xavi: No Vitor gratuluję. W nagrodę następny mecz zaczniesz na ławce i wejdziesz w 59 a nie w 60 minucie.

29

Ta mina Vitora mówi: co ja tu kur**a robię?

0

Bardzo smutny obrazek :(

0

Mam chęć wrócić do swojej pasji z dzieciństwa, a mianowicie do rysowania. Czy jest ktoś kto zna się na tym temacie i może poradzić co może się przydać na początek dla osoby początkującej? Bo jednak chciałbym podejść do tego troszkę bardziej profesjonalnie, a nie rysować najtańszymi kredkami Bambino :D. I które kredki są lepsze na początek: Faber-Castell (te w czerwonym opakowaniu z zamkiem) czy Astra Prestige?

3

@Kidd @Jakchcesz w tym filmiku jest wszystko wyjaśnione. Polecam obejrzeć :). Żeby doprecyzować autor pracował w Lidlu, a nie w biedrze, ale niewiele się to od siebie różni.


15

@norbi77 a po nagraniu filmiku:
https://streamable.com/r7jxq6

0

Widzę że autorzy zainspirowali się nazwą podcastu MJ z gry Spiderman 2.

1

@LM10GOAT Kowalski, analiza!

17

To ja klasyczkiem zarzucę


0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #009
Utwór: How To Love
Autor: Highlnd
Wokal: Rachel Lorin
Gatunek: Drumstep


0

Muzyczna propozycja #009
Utwór: How To Love
Autor: Highlnd
Wokal: Rachel Lorin
Gatunek: Drumstep


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale zdjęcie to dobraliście idealne

2

Po co było kupować za 40 milionów Brazylijczyka jak i tak wystawia młodego Guiu

0

Guiu zamiast Vitora XD

0

Za to zagranie Roberto dostanie propozycje przedłużenia kontraktu do 2050 roku

1

No to dziękuję dobranoc

1

W komentarzu Żewłakowa jest tyle samo życia i energii co u Pedriego po rozegraniu 90 minut.

1

Chłopie coś ty zrobił

0

Blade kontuzja, Araujo problem z kolanem, Christensen ma przyłożony lód do nogi, za chwilę nie będziemy mieli kim w obronie grać

0

Co to za logika? Araujo boli kolano to zmienia Christensena

5

Miles dlaczego? :(

3

No i Valverde wykucał

0

On cały czas kuca... niedobrze

2

Nowa ksywa dla Forta: Fordzik :D

8

Dobra dawać nam ten Manchester City bo Yamal ma za tydzień sprawdzian z przyrki i się nauczyć musi

7

@Culer9002 Miles Morales

1

Messi vibes :D.

0

Lewy to najlepiej jak stoi, nic nie robi i się piłki od niego odbijają. Najpierw asysta, a teraz bramka.

16

Już chyba lepiej na NFZ się leczyć niż w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?