1

Akurat jak Cancelo wrócił to Blade się połamał

2

Po cholerę nie podawał Laminowi?

4

Po dziwnym meczu z Betisem wróciliśmy do starego grania.

3

No to chyba jednak ten mecz z Betisem to był wypadek przy pracy

2

Swoją drogą jakby ktoś nie będący w temacie sędziów w lalidze wszedł na stronę Barcelony i realu to by miał niezły mindfuck. Jedni oskarżają drugich o przekupywanie sędziów i narzekają na sędziowanie :D

7

Trzeba zaktualizować skrót Varu:
VAR-Video Assistant real madrid

1

@LM10GOAT pytasz dzika czy s*a w lesie

0

@DragonxNF
Muzyczna propozycja #008
Utwór: Destiny
Autorzy: Jim Yosef, Electro-Light, Anna Yvette, Deaf Kev & Tobu
Wokal: Anna Yvette
Gatunek: Progressive House


0

Muzyczna propozycja #008
Utwór: Destiny
Autorzy: Jim Yosef, Electro-Light, Anna Yvette, Deaf Kev & Tobu
Wokal: Anna Yvette
Gatunek: Progressive House


Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627

0

W tym meczu dzieją się równie dziwne rzeczy co dzisiaj na tej stronie

1

No teraz to liga mistrzów nasza

0

A łysy dalej na boisku XDDD

0

Lewy, Pedri i Gundo na ratunek z trzecioligowcem...

1

@Hosh kilka niedociągnięć? A gdzie ty tu widzisz dociągnięcia?

0

Po golu wyrównującym kibice Salamanci przypuścili atak hakerski na LaRambli i mamy 20 tysięcy użytkowników online i strona pada.

0

15 tysięcy użytkowników online. Co jest XD

5

Gramy tak dobrze że aż strona nie wytrzymuje XD

1

Mame nie teraz maszyna ruszyła

2

Wyglądamy gorzej niż trzecioligowiec...co za regres

0

Felix za coś takiego to powinieneś zejść z boiska

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlaczego nie ma Araujo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 w zasadzie co to znaczy to pentakill bo jedyne z czym mi się to kojarzy to z tytułem utworu XD

0

@Encore znam jeszcze inne: dupa pawiana
https://zapodaj.net/plik-PUhnHTCk9y

1

To jest fakt. Jeśli wygramy potrójną koronę. Ale z taką grą jak dzisiaj to trzeba się martwić o to żeby być w top 4 ligii.

1

@sevs to jest akurat temat który nie ma końca. To ile jest niepotrzebnej wiedzy w polskich szkołach to jest niepojęte. Cały system szkolnictwa powinien zostać zreformowany, ale nikt nie chce (boi się) tego zrobić.

3

Trzeba przyznać że Anka trafiła z wynikiem jak myśliwy w dzika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Liczę już tylko na to że jutro ujrzę artykuł o tym że Xavi został zwolniony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?