DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Akurat jak Cancelo wrócił to Blade się połamał
2
Po cholerę nie podawał Laminowi?
4
Po dziwnym meczu z Betisem wróciliśmy do starego grania.
3
No to chyba jednak ten mecz z Betisem to był wypadek przy pracy
2
Swoją drogą jakby ktoś nie będący w temacie sędziów w lalidze wszedł na stronę Barcelony i realu to by miał niezły mindfuck. Jedni oskarżają drugich o przekupywanie sędziów i narzekają na sędziowanie :D
7
Trzeba zaktualizować skrót Varu:
VAR-Video Assistant real madrid
1
@LM10GOAT pytasz dzika czy s*a w lesie
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #008
Utwór: Destiny
Autorzy: Jim Yosef, Electro-Light, Anna Yvette, Deaf Kev & Tobu
Wokal: Anna Yvette
Gatunek: Progressive House
0
Muzyczna propozycja #008
Utwór: Destiny
Autorzy: Jim Yosef, Electro-Light, Anna Yvette, Deaf Kev & Tobu
Wokal: Anna Yvette
Gatunek: Progressive House
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
0
W tym meczu dzieją się równie dziwne rzeczy co dzisiaj na tej stronie
1
No teraz to liga mistrzów nasza
0
A łysy dalej na boisku XDDD
0
Lewy, Pedri i Gundo na ratunek z trzecioligowcem...
1
@Hosh kilka niedociągnięć? A gdzie ty tu widzisz dociągnięcia?
0
Po golu wyrównującym kibice Salamanci przypuścili atak hakerski na LaRambli i mamy 20 tysięcy użytkowników online i strona pada.
0
15 tysięcy użytkowników online. Co jest XD
5
Gramy tak dobrze że aż strona nie wytrzymuje XD
1
Mame nie teraz maszyna ruszyła
2
Wyglądamy gorzej niż trzecioligowiec...co za regres
0
Felix za coś takiego to powinieneś zejść z boiska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego nie ma Araujo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 w zasadzie co to znaczy to pentakill bo jedyne z czym mi się to kojarzy to z tytułem utworu XD
0
@Encore znam jeszcze inne: dupa pawiana
https://zapodaj.net/plik-PUhnHTCk9y
1
To jest fakt. Jeśli wygramy potrójną koronę. Ale z taką grą jak dzisiaj to trzeba się martwić o to żeby być w top 4 ligii.
1
@sevs to jest akurat temat który nie ma końca. To ile jest niepotrzebnej wiedzy w polskich szkołach to jest niepojęte. Cały system szkolnictwa powinien zostać zreformowany, ale nikt nie chce (boi się) tego zrobić.
3
Trzeba przyznać że Anka trafiła z wynikiem jak myśliwy w dzika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Liczę już tylko na to że jutro ujrzę artykuł o tym że Xavi został zwolniony.