DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ech....jak ja tęsknię za tymi czasami
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obraz nędzy i rozpaczy
3
@Barti_Blaugrana otóż nie
3
Cała LaRambla dzisiaj:
https://zapodaj.net/plik-XdEL0yaPSs
0
Wreszcie ktoś pokusił się o strzał. Brawo Lewy
0
Ale nasza gra w porównaniu do realu jest wolna i bez pomysłu
1
No to już chyba widać że to się źle skończy. Jak po czymś takim Xavi nie wyleci to nie wiem czego jeszcze trzeba.
0
@DragonxNF
Muzyczna propozycja #007
Utwór: A Stranger's Dead
Autorzy: Cadmium X Paul Flint
Gatunek: Dubstep/Melodic Dubstep
0
Muzyczna propozycja #007
Utwór: A Stranger's Dead
Autorzy: Cadmium X Paul Flint
Gatunek: Dubstep/Melodic Dubstep
Link do poprzednich muzycznych propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13850627#comment-13850627
4
@bartekvisca życzę powodzenia, oby wszystko się udało :)
1
@Abegor moim zdaniem Venom 2 nie był taki zły jeśli chodzi o samą rozrywkę. Natomiast to co zrobili z postacią Venoma, relacją Carnage'a z Cletusem i braku kategorii R to faktycznie film miał zmarnowany potencjał. Jeśli miałbym jednak wybierać między najnowszym Thorem a Venomem 2 to wybrałbym ten drugi film (już pomijając fakt że od dziecka jestem wielkim fanem Spidermana i jego wrogów :D)
0
Ile razy dostaliście bana na tej stronie?
0
@FrankliN7 jaka?
0
Miles Morales strzela na 2-0
0
@natanvip nie masz racji. Oglądałem
0
@natanvip a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia
0
Ale ich rozklepali
3
Laporta jaki zmieszany był XD
2
@koksik2700 początek 23 roku (w lutym bodajże) :)
2
@mrboom @koksik2700 u mnie w ubiegłym roku też był naprawdę fajny ksiądz. Nie wziął nawet na początku koperty i mu ją daliśmy jak miał wychodzić a widać było że mu na tym nie zależało. To była chyba pierwsza tak miła i sympatyczna wizyta, ale może to przez to że ksiądz był stosunkowo nowy na parafii.
4
@ŁukaszNidzica Donald to ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@takisobiektos
@Gekon czyli sama prawda
0
@takisobiektos a co powiedział?
0
@gumaz oczywiście że 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Martwy dzień dobry, wzajemnie :)
3
Fermin: ,,Tracimy dużo bramek"...Ale za to mało ich strzelamy.
4
@Firestone taka sytuacja
https://zapodaj.net/plik-Rozv83gML1
0
@LM10GOAT Renato to ty?
8
Wspaniały to był mecz nie zapomnę go do 23:15