DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i nie ma pana Artura :(
0
@norbi77 chyba parę razy było potwierdzane że 1 z 10 NIE JEST ustawiane. Możesz popytać @panczo jak to wygląda dokładnie.
1
@TheNekro94 bo jeszcze na koniec dodają punkty za zachowane szanse. Po 10 za jedną
6
@TheNekro94 nie wiem czy w najbliższym czasie będą powtórki w telewizji, ale są wszystkie odcinki na stronie TVP VOD
16
Chłop w 1 z 10 w finale odpowiedział na wszystkie 40 pytań i tym samym zdobył 803 punkty. To nowy rekord teleturnieju.
3
@MessiForeverTheBest przeglądarka Brave i brak reklam na każdej stronie (w tym na YouTube)
6
@LM10GOAT i jeszcze ,,Kto jest najgorszym piłkarzem w historii i dlaczego jest to Erling Haaland?’’
0
Co za skok na kasę. Dwa dni temu wypuścili zwiastun remastera The Last of Us 2 na PS5. Remastered o który nikt nie prosił i nikt nie potrzebował.
0
@Kalin33 to zależy od gry. Niektóre mają darmowy upgrade do wersji PS5 jak Horizon Forbidden West, a za inne trzeba zapłacić (chyba 50 zł).
1
@PaPo jeżeli nie będzie u ciebie problemu z wymiarami konsoli to ja bym proponował zwykłą wersję
0
@PaPo podobno ma mieć znacznie mniejszy wentylator, ale nie wczytywałem się za bardzo w te szczegóły.
@Derean o właśnie jeszcze to. Zapomniałem o pamięci
1
@Deviler mniej więcej 2 dni przed Wigilią
1
@PaPo w Polsce nie. W listopadzie miała premierę na rynku amerykańskim, a w kolejnych miesiącach ma być w innych krajach.
Edit: jeśli zależy ci na szybkim dostępie konsoli to proponowałbym kupić zwykłą wersję bo poza wymiarami wersja slim niczym się nie różni od zwykłej wersji.
1
@patrix211 będzie. Jeśli masz na płycie to PS5 czyta płyty przeznaczone na ps4, a jeśli masz przez sklep PlayStation to wystarczy ją pobrać z konta.
0
@Barcasub ja to bym chętnie za taką cenę kupił Spidermana, ale chyba trochę będę musiał poczekać :(
0
Podobno tak wygląda praca w korpo. Potwierdzacie?
https://streamable.com/top3ou
0
Jakoś dziwnie Petr Cech wygląda, przytył jakby.
1
Co za bramka Dimarco
1
@Oskar00 a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia
0
@FcPortoFan1999 a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia
1
Kurde deportivo wyszło spod pressingu tiki taką.
1
Co deportivo ma piłkę to stwarza groźną sytuację, a Barcelona ma problem żeby do pola karnego się dostać.
2
@Sulimo zakaz prac domowych to tylko jedna (i chyba najmniej istotna co nie znaczy że wcale) rzecz do zmienienia w systemie edukacji w szkole. Chyba w Finlandii w szkołach nie ma prac domowych, ocen, dzieci nie uczą się multum niepotrzebnego materiału, który przydaje się tylko do rozwiązywania testów i do każdego ucznia podchodzi się inaczej. Dzieci w tym kraju uczą się rzeczy praktycznych i przydatnych w życiu w fajny sposób. Dzięki reformie jaką przeprowadzili ich uczniowie uczą się lepiej niż w innych krajach europejskich. Już jakiś czas temu przeprowadzili badania które wyraźnie pokazały że aktualny system edukacji jaki mamy w Polsce jest nieefektywny i nieodpowiedni do dzisiejszych czasów. Dlatego nie rozumiem narzekań niektórych osób tutaj. A więcej na ten temat w tym materiale który serdecznie polecam.
29
Was też denerwują te korki przytwierdzone do butelek?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jak w meczu z Realem Madryt była, w meczu z Realem Sociedad też, tak dzisiaj nie ma żadnej, ale to ŻADNEJ wymówki.
4
@VamosRakieta kilka niedociągnięć? A gdzie ty tu widzisz dociągnięcia
0
Pedri potrzebny na już.
29
I chwała im za to. Chociaż raz coś dobrze w tym PSG zrobili.
0
Kiedy będzie głosowanie w sejmie?