DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 tak (znaki)
1
@Firestone tak go krytykują, a tu wychodzi na to że jest na tym samym poziomie co Neymar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No Raphinha nie wiem co ty brałeś przed meczem w tunelu, ale rób to częściej.
0
@AlexDark00 coś mówiłeś?
0
Nie wiem jak wam ale u mnie Raphinha tym strzałem szybę wybił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A Raphinha co tam wciąga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Emhyr ja zamierzam co roku te najnowsze matury rozwiązywać, żeby zobaczyć jak dużo pamiętam i ile potrafię bez żadnego przygotowania. Oczywiście tylko angielski i matmę sprawdzę bo z polskiego nikt mi mojej rozprawki nie sprawdzi :)
1
Na co zrzucić winę za ten mecz? Słońce nie świeci, murawa dobra hmm.... Wiem, za późno grają. Chłopaki już by spać poszli, a tu mecz trzeba grać.
0
@Death_voice wpis miał charakter humorystyczny. Owszem, Raphinha dał nam ważne punkty, ale patrząc na aktualną formę Brazylijczyka to wolałbym żeby grał Abde.
3
Abde w tym meczu zrobił więcej niż Raphinha przez cały pobyt w Barcelonie.
0
Cruyff ożywa i wraca na jeden sezon, opinia?
6
@PatrychoO gdzie podpisać?
1
Getafe zapłaci rachunek za Girone, która miała zapłacić za Real.
0
Da się jakoś przywrócić popularną stronę w Brave? Przez przypadek usunąłem nie tę stronę. Chodzi o te, które wyświetlają się w nowej karcie.
0
Już jest.
Alan Walker - Dreamer [NCS Release]
0
@Faro to słabo im to wychodzi
4
Dla weteranów NCS mam bardzo dobrą wiadomość. Alan Walker najprawdopodobniej wróci na NCS z nowym utworem.
1
@Botanik wszystkiego najlepszego :)
1
Wczoraj skończyłem czytać książkę pt. ,, Żyletkę zawsze noszę przy sobie". Bardzo ciekawa, polecam każdemu, zwłaszcza osobom, które mają lub planują mieć dzieci. Książka ukazuje w zasadzie wszystko o depresji wśród dzieci i młodzieży poszerzoną o okres pandemii i tego jak tego typu wydarzenia wpływają na młode osoby.
0
@pt9 jest film ,,my dzieci z dworca zoo", ale stary i wiele rzeczy jest w nim pominiętych (przynajmniej sugerując się opinią osoby, która go oglądała). Więcej nie znam, przykro mi.
0
@Kaamilos87 dziękuję za propozycję, na pewno sprawdzę. Swoją drogą to czy ktoś na La Rambli prowadzi tego typu cykl związany z książkami?
1
@Kaamilos87 właśnie chciałem też i tę książkę kupić, ale niestety nie ma jej w Empiku. Również zainteresowała mnie druga książka Christine ,, Życie mimo wszystko", ale najtańszy egzemplarz jest za chyba 150zł
4
Czytał ktoś z was ,,My dzieci z dworca zoo"? Ja pierwszy raz przeczytałem ją w gimnazjum. Teraz znów do niej wróciłem i wywarła na mnie chyba jeszcze większe wrażenie niż za pierwszym razem. To jak jest ukazany problem narkomanii z perspektywy osoby, która zmagała się z tym problemem przez lata daje o wiele więcej niż takie suche fakty o narkotykach. A wy jak ją oceniacie?
0
Jak oceniacie książki Marcela Mossa? Przeczytałem wczoraj pierwszą część trylogii hejterskiej pt. ,,Nie odpisuj" i mam mieszane odczucia. Z opinii wynika, że to najgorsza część, (widać to też z wystawionych ocen dla poszczególnych tomów trylogii). Jestem ciekawy dwóch kolejnych części, szczególnie jeśli faktycznie są one lepsze od ,,Nie odpisuj", ale jeżeli są napisane w ten sam sposób to mnie trochę to od siebie odpycha.
0
@sonek oczywiście że debile. Bardziej chodziło mi o to kto im tam pozwolił z tym wejść. Jeżeli to ukryli to powinni takich wyprowadzić.
2
Jacyś kibice przyszli na mecz z flagą ZSRR XD
https://zapodaj.net/2f02f26b3d27b.jpg.html
https://zapodaj.net/a957f04d8dbd5.jpg.html
0
@MatiVEB25 mam potwierdzenie
https://zapodaj.net/2f02f26b3d27b.jpg.html
https://zapodaj.net/a957f04d8dbd5.jpg.html
1
@KrwawiaceoczyVEB kolega chyba nie na ten komentarz odpowiedział
2
Czy na trybunach kibice Atleticu nie mieli flagi ZSRR? Mam wątpliwości bo oglądałem mecz w słabej jakości i nie jestem pewien.
Edit: dokładnie chodzi o kibiców za bramką Ter Stegena w drugiej połowie.