0

@Nazio87 tak (znaki)

1

@Firestone tak go krytykują, a tu wychodzi na to że jest na tym samym poziomie co Neymar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No Raphinha nie wiem co ty brałeś przed meczem w tunelu, ale rób to częściej.

0

@AlexDark00 coś mówiłeś?

0

Nie wiem jak wam ale u mnie Raphinha tym strzałem szybę wybił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A Raphinha co tam wciąga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Emhyr ja zamierzam co roku te najnowsze matury rozwiązywać, żeby zobaczyć jak dużo pamiętam i ile potrafię bez żadnego przygotowania. Oczywiście tylko angielski i matmę sprawdzę bo z polskiego nikt mi mojej rozprawki nie sprawdzi :)

1

Na co zrzucić winę za ten mecz? Słońce nie świeci, murawa dobra hmm.... Wiem, za późno grają. Chłopaki już by spać poszli, a tu mecz trzeba grać.

0

@Death_voice wpis miał charakter humorystyczny. Owszem, Raphinha dał nam ważne punkty, ale patrząc na aktualną formę Brazylijczyka to wolałbym żeby grał Abde.

3

Abde w tym meczu zrobił więcej niż Raphinha przez cały pobyt w Barcelonie.

0

Cruyff ożywa i wraca na jeden sezon, opinia?

6

@PatrychoO gdzie podpisać?

1

Getafe zapłaci rachunek za Girone, która miała zapłacić za Real.

0

Da się jakoś przywrócić popularną stronę w Brave? Przez przypadek usunąłem nie tę stronę. Chodzi o te, które wyświetlają się w nowej karcie.

0

Już jest.
Alan Walker - Dreamer [NCS Release]


0

@Faro to słabo im to wychodzi

4

Dla weteranów NCS mam bardzo dobrą wiadomość. Alan Walker najprawdopodobniej wróci na NCS z nowym utworem.

1

@Botanik wszystkiego najlepszego :)

1

Wczoraj skończyłem czytać książkę pt. ,, Żyletkę zawsze noszę przy sobie". Bardzo ciekawa, polecam każdemu, zwłaszcza osobom, które mają lub planują mieć dzieci. Książka ukazuje w zasadzie wszystko o depresji wśród dzieci i młodzieży poszerzoną o okres pandemii i tego jak tego typu wydarzenia wpływają na młode osoby.

0

@pt9 jest film ,,my dzieci z dworca zoo", ale stary i wiele rzeczy jest w nim pominiętych (przynajmniej sugerując się opinią osoby, która go oglądała). Więcej nie znam, przykro mi.

0

@Kaamilos87 dziękuję za propozycję, na pewno sprawdzę. Swoją drogą to czy ktoś na La Rambli prowadzi tego typu cykl związany z książkami?

1

@Kaamilos87 właśnie chciałem też i tę książkę kupić, ale niestety nie ma jej w Empiku. Również zainteresowała mnie druga książka Christine ,, Życie mimo wszystko", ale najtańszy egzemplarz jest za chyba 150zł

4

Czytał ktoś z was ,,My dzieci z dworca zoo"? Ja pierwszy raz przeczytałem ją w gimnazjum. Teraz znów do niej wróciłem i wywarła na mnie chyba jeszcze większe wrażenie niż za pierwszym razem. To jak jest ukazany problem narkomanii z perspektywy osoby, która zmagała się z tym problemem przez lata daje o wiele więcej niż takie suche fakty o narkotykach. A wy jak ją oceniacie?

0

Jak oceniacie książki Marcela Mossa? Przeczytałem wczoraj pierwszą część trylogii hejterskiej pt. ,,Nie odpisuj" i mam mieszane odczucia. Z opinii wynika, że to najgorsza część, (widać to też z wystawionych ocen dla poszczególnych tomów trylogii). Jestem ciekawy dwóch kolejnych części, szczególnie jeśli faktycznie są one lepsze od ,,Nie odpisuj", ale jeżeli są napisane w ten sam sposób to mnie trochę to od siebie odpycha.

0

@sonek oczywiście że debile. Bardziej chodziło mi o to kto im tam pozwolił z tym wejść. Jeżeli to ukryli to powinni takich wyprowadzić.

2

1

@KrwawiaceoczyVEB kolega chyba nie na ten komentarz odpowiedział

2

Czy na trybunach kibice Atleticu nie mieli flagi ZSRR? Mam wątpliwości bo oglądałem mecz w słabej jakości i nie jestem pewien.
Edit: dokładnie chodzi o kibiców za bramką Ter Stegena w drugiej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?