DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Dej zielone bo mi się należy.
15
Do kiedy jest ten socjal ,,herb+" ?
2
@MesQueUnClub96 spoko jak za darmo dają to biorę :D
10
Co to jakiś konkurs kto więcej herbów da?
8
Wam też się jakoś tak oczy pocą? :(
6
Pewnie, że nie bo po co. Przecież hiszpańscy sędziowie mają tak dobry wzrok że widzą czy piłka minęła linię czy nie.
https://zapodaj.net/f63e505202612.jpg.html
Edit: Nieuznana bramka Messiego w meczu z Valencią.
4
Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej
https://zapodaj.net/4f10f2f20685a.jpg.html
0
@Borry przyjmuję przeprosiny :)
1
Dzisiejsze nastawienie naszych piłkarzy:
0
@Borry ty nie obrażaj Wawrzyniaka
1
Oto co śpiewali piłkarze Barcy przed meczem:
8
Nie to jest skandal z tym Vinim. Sytuacja poglądowa:
https://zapodaj.net/9a2a397845b1a.jpg.html
1
@kulek22 ok dzięki :)
0
@kulek22 to Marc nie pobije tego rekordu jak jeszcze są dwa mecze ligowe?
0
Ile wynosi rekord czystych kont w lalidze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Mam wrażenie że nawet kibice Realu Madryt nie zrobiliby czegoś takiego
8
Co za bydło. Nie powinno ich być za to w Primera przez parę lat
0
Gazem ich, gazem
0
Kółko graniaste czterokańciaste
0
@Recha_0684 ja tam nigdy tego nie brałem na poważnie (sam jestem sceptycznie nastawiony do tego konkursu i do tego mam inny gust muzyczny), ale oglądam dla zabawy i czasem śmiechu i nie widzę niczego złego w tym żeby ktoś oglądał to na poważnie. Jak chce niech ogląda jak nie to nie.
0
@dv7wisnia tak (znaki)
0
@KrychaFCB język leśnych elfów
2
@Kgorecki2500 sports it's in the game
0
@Faro chyba po swojemu
3
Może dzięki temu sędziowie będą więcej karnych dla nas dyktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cóż, wiele osób chyba tego od pewnego czasu oczekiwało, ale mimo to jakoś tak smutno :(. Dzięki Busi i powodzenia.
2
@Nhyz zgadzam się tu z @MesQueUnClub_87. Jeżeli powtórzyłby się scenariusz z Komendą, to niewinny człowiek mógłby stracić życie. Ja jestem raczej za taką bardzo srogą karą w więzieniu tj. dożywotnia ciężka praca np. w kopalni samym kilofem, suchy chleb z wodą do jedzenia i oczywiście brak jakiejkolwiek ochrony w więzieniu i przywilejów. Bo teraz jest tak że taki psychol dostaje osobną celę, aby nikt mu krzywdy nie zrobił, je to co chce i to wszystko za nasze podatki. Dlaczego? Ktoś zrobił coś tak makabrycznego i okropnego, a za to ma sobie do końca życia siedzieć w ciepłej i bezpiecznej celi? Dla mnie karą śmierci jest zbyt ryzykowna, ale i zbyt łagodna dla takich zwyrodnialców.
0
@Medium może z matury wraca