11

Dej zielone bo mi się należy.

15

Do kiedy jest ten socjal ,,herb+" ?

2

@MesQueUnClub96 spoko jak za darmo dają to biorę :D

10

Co to jakiś konkurs kto więcej herbów da?

8

Wam też się jakoś tak oczy pocą? :(

6

Pewnie, że nie bo po co. Przecież hiszpańscy sędziowie mają tak dobry wzrok że widzą czy piłka minęła linię czy nie.
https://zapodaj.net/f63e505202612.jpg.html
Edit: Nieuznana bramka Messiego w meczu z Valencią.

4

Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej
https://zapodaj.net/4f10f2f20685a.jpg.html

0

@Borry przyjmuję przeprosiny :)

1

Dzisiejsze nastawienie naszych piłkarzy:


0

@Borry ty nie obrażaj Wawrzyniaka

1

Oto co śpiewali piłkarze Barcy przed meczem:


8

Nie to jest skandal z tym Vinim. Sytuacja poglądowa:
https://zapodaj.net/9a2a397845b1a.jpg.html

1

@kulek22 ok dzięki :)

0

@kulek22 to Marc nie pobije tego rekordu jak jeszcze są dwa mecze ligowe?

0

Ile wynosi rekord czystych kont w lalidze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Mam wrażenie że nawet kibice Realu Madryt nie zrobiliby czegoś takiego

8

Co za bydło. Nie powinno ich być za to w Primera przez parę lat

0

Gazem ich, gazem

0

Kółko graniaste czterokańciaste

0

@Recha_0684 ja tam nigdy tego nie brałem na poważnie (sam jestem sceptycznie nastawiony do tego konkursu i do tego mam inny gust muzyczny), ale oglądam dla zabawy i czasem śmiechu i nie widzę niczego złego w tym żeby ktoś oglądał to na poważnie. Jak chce niech ogląda jak nie to nie.

0

@dv7wisnia tak (znaki)

0

@KrychaFCB język leśnych elfów

2

@Kgorecki2500 sports it's in the game

0

@Faro chyba po swojemu

3

Może dzięki temu sędziowie będą więcej karnych dla nas dyktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cóż, wiele osób chyba tego od pewnego czasu oczekiwało, ale mimo to jakoś tak smutno :(. Dzięki Busi i powodzenia.

2

@Nhyz zgadzam się tu z @MesQueUnClub_87. Jeżeli powtórzyłby się scenariusz z Komendą, to niewinny człowiek mógłby stracić życie. Ja jestem raczej za taką bardzo srogą karą w więzieniu tj. dożywotnia ciężka praca np. w kopalni samym kilofem, suchy chleb z wodą do jedzenia i oczywiście brak jakiejkolwiek ochrony w więzieniu i przywilejów. Bo teraz jest tak że taki psychol dostaje osobną celę, aby nikt mu krzywdy nie zrobił, je to co chce i to wszystko za nasze podatki. Dlaczego? Ktoś zrobił coś tak makabrycznego i okropnego, a za to ma sobie do końca życia siedzieć w ciepłej i bezpiecznej celi? Dla mnie karą śmierci jest zbyt ryzykowna, ale i zbyt łagodna dla takich zwyrodnialców.

0

@Medium może z matury wraca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?