1

@Mistrzu888 to prawda. Wystarczy wejść w historię cen na ceneo i tam najniższa wynosiła niecałe 2,5 tys z napędem, a teraz najniższa to ponad 3

0

Mam pytanie odnośnie kupna PS5. Co bardziej się opłaca: kupić używaną czy czekać aż w sklepach się pojawią? Bo jak patrzyłem na ceny to za używaną digital trzeba dać co najmniej 2,5 tys. Interesuje mnie zwykła wersja (z napędem) bez żadnych dodatkowych padów czy gier.

0

Witamy w Hiszpanii :D

6

Szybki jest. Biegł 121.1 km/h :D

0

@ShinobiQWE można......do domu :D

0

@monsterrize na youtube jest

1

@VamosRakieta Jeeeest! Żeriii, Żerii :D

0

Po takim meczu chyba wszystkim wystawie ocene 10 :D

4

Niektórzy tutaj chyba liczyli na 6-1 jak kiedyś w rewanżu. To jest sezon przejściowy. Nie należy wymagać od tego składu cudów. Barcelona ma obecnie problem z kontuzjami, brak wartościowych zmienników i przede wszystkim braki w obronie. Wszyscy powinniśmy być przygotowani na porażkę (może nie aż tak bolesną ale jednak). Najbardziej nie rozumiem tego hejtu na Koemana. Przyszedł do klubu w trudnej sytuacji, nie mógł przeprowadzić żadnych transferów i jeszcze miał problemy z kontuzjami. Mimo to wykonuje moim zdaniem dobrą pracę. Lecz na trofea trzeba będzie jeszcze poczekać.

0

Powinni tu dać zdjęcie jego cieszynki po strzeleniu gola :D. Idealnie oddaje charakter tej sytuacji

2

Za walkę do końca każdy powinien dostać 10 w ocenach

3

Jestem zadowolony :D

1

Zdecydowanie za szybko od nas odszedłeś....żegnaj Diego.

1

Zamiast ,,mogą" powinno być ,,muszą" :D

0

Najpierw wygrajcie ten jeden z Bayernem

14

Ojciec wie że ćpiesz?

0

Kiedy są wybory w Barcelonie?

0

@ShawnC chyba dla Juve

7

Jakim trzeba być idiotą żeby wymienić potencjalnego następcę Iniesty czy Xaviego na takiego starego bez formy byle pomocnika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nano22 zgadzam się :D

5

Chciałem wyjaśnić sprawę gry Messiego. Wiele osób na tej stronie pisało i pisze że Argentyńczyk nie biega za piłką tak bardzo jak np. Vidal. Czytam aktualnie autoryzowaną biografię Messiego Guillem Balague. Tam jest wyjaśnione że Messi przez swój niedobór wzrostu ma bardzo delikatne mięśnie w nogach. Dlatego jeśli po sprincie w ofensywie wróciłby po piłkę w tak samo szybkim tempie do obrony byłby narażony na uraz.
Ps. Bardzo polecam tę książkę.

0

@deiw99 są jakieś na Youtube

1

Grają jakby mieli kloca w gaciach

1

Są dwa powody dla których nie powinni tego robić: 31 lat i gra w Chelsea.

3

Messi jest jednocześnie darem i przekleństwem Barcelony. Wszyscy grają tylko do niego nie zawsze rozsądnie(sytuacja Arthura). Trzeba wmówić piłkarzom że Leo nie jest drużyną tylko jej częścią. Nie tylko on ma prawo do strzelania z za szesnastki, strzelania goli i kreowania akcji.

1

Trzeba by było tej drużynie na jakiś czas Messiego zabrać bo wszystko tylko on robi.

0

@Oddajpada XDDDDDD

0

@wojtek_debiec4 chyba wszyscy na to czekamy

2

@Gargamel01 mam nadzieje że to sarkazm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?