0

@barteggg08 dzięki :)

0

Co to za muzyczka leci po każdej bramce dla Napoli?

0

Lepszej obrony przy kontrze nie można było sobie wymarzyć: Busquets, Kessie i Alonso :)

3

Szczęśliwego nowego roku :)

1

@Faro ,,Co wiecie o swoich dziadkach"
,, Wesołych Świąt" ,, Mikołaj z 34 ulicy"

0

@FabregasOnlyInMyHeart nawet z dietą bogatą w cukier był lepszy

9

0

@Azi ja jestem młody i też jej nie znam. Moją tajemnicą jest to że nie mam tiktoka :)

3

Niech już nikt nie waży się powiedzieć że Messi nie jest najlepszym piłkarzem na świecie. On jest i będzie najlepszy.

0

@DonMatteo901 wyczuwam ból tylnej części ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Messi zrobił sobie prezent na święta.

2

Bramkarz Argentyny dostał chyba błogosławieństwo od Szczęsnego.

0

Bernardo ,,Sylwa"

0

@Emhyr aż szkoda że nie zobaczymy (raczej) już takich bramek.

1

Co tam somsiedzie? Skąd to zwątpienie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Niemożliwe Gabi gra w zawiązanych sznurówkach.

0

Czesiu wyciągaj długopis bo zaraz Arabia strzeli

0

@don'T.R.I.P.e każe im grać tiki-take

1

@Colon absolutnie ku**a nie

1

Ten sędzia chyba ma jakieś Hiszpańskie korzenie

1

@draxidox no właśnie nie gramy

0

Mili to chyba płacą za każdą minutę jak drze ryja.

0

Pendolino Cafu XD

3

Vini XDDDDDDDDD

0

GOOOOOOOOOOOL tymczasem Serbowie

3

,,Aleksandra..Aleks...Alexa Sandro" XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hej Kostaryka chcecie ręcznik?
Kostaryka: nie trzeba mamy Navasa

0

@kampe36 nie nazwano jeszcze tak dużej liczby

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?