DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteggg08 dzięki :)
0
Co to za muzyczka leci po każdej bramce dla Napoli?
0
Lepszej obrony przy kontrze nie można było sobie wymarzyć: Busquets, Kessie i Alonso :)
3
Szczęśliwego nowego roku :)
1
@Faro ,,Co wiecie o swoich dziadkach"
,, Wesołych Świąt" ,, Mikołaj z 34 ulicy"
0
@FabregasOnlyInMyHeart nawet z dietą bogatą w cukier był lepszy
9
Wesołych Świąt :)
https://zapodaj.net/7367a41fd4566.jpg.html
0
@Azi ja jestem młody i też jej nie znam. Moją tajemnicą jest to że nie mam tiktoka :)
3
Niech już nikt nie waży się powiedzieć że Messi nie jest najlepszym piłkarzem na świecie. On jest i będzie najlepszy.
0
@DonMatteo901 wyczuwam ból tylnej części ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Messi zrobił sobie prezent na święta.
2
Bramkarz Argentyny dostał chyba błogosławieństwo od Szczęsnego.
0
Bernardo ,,Sylwa"
0
@Emhyr aż szkoda że nie zobaczymy (raczej) już takich bramek.
1
Co tam somsiedzie? Skąd to zwątpienie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Niemożliwe Gabi gra w zawiązanych sznurówkach.
0
Czesiu wyciągaj długopis bo zaraz Arabia strzeli
0
@don'T.R.I.P.e każe im grać tiki-take
1
@Colon absolutnie ku**a nie
1
Ten sędzia chyba ma jakieś Hiszpańskie korzenie
1
@draxidox no właśnie nie gramy
0
Mili to chyba płacą za każdą minutę jak drze ryja.
0
Pendolino Cafu XD
3
Vini XDDDDDDDDD
0
GOOOOOOOOOOOL tymczasem Serbowie
3
,,Aleksandra..Aleks...Alexa Sandro" XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Hej Kostaryka chcecie ręcznik?
Kostaryka: nie trzeba mamy Navasa
0
@kampe36 nie nazwano jeszcze tak dużej liczby
0
@jakubkuba07 USA