DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie spokojnie. Przecież Valverde wystawi tylko ,,mniej więcej'' ten sam skład na Valencie :)
5
Busquets gra jako defensywny pomocnik, a to jest BARDZO odpowiedzialna pozycja, na której piłkarz powinien wystrzegać się błędów jak ognia. Sergio niestety ma porażającą ilość strat. Wygląda jakby chciał być Neymarem tylko pod własnym polem karny
0
Śietna asysta Caspera
1
Jak na razie to tyle :)
9
Busquets to chyba w tym i poprzednim meczu popełnił więcej błędów niż przez całą swoją karierę.
8
Po tych 30 minutach Busi powinien zejść
0
Jak mi tego brakowało :D
1
Na razie nie wiadomo co z trenerem. Jeżeli to niektórych ucieszy to Valverde na meczu z Getafe wyglądał (według mnie) jakby już wiedział, że to są jego ostatnie mecze. w roli trenera. Podkreślam, że to tylko moja opinia :)
0
Frekwencja na stadionie: trochę ponad 50 tys. na 99,354
1
Mam jedno pytanie. Czy kibice na początku meczu wygwizdali Valverde?
0
Może żeby kolejny raz utrzeć nosa szejkom? :D
3
,, Dziękujemy kibicom, ponieważ nas wspierali". W szczególności kiedy Bale schodził z boiska i kiedy kibice opuszczali stadion :D
0
Było oczywiste że bez zmiennika dla Alby będzie problem. Moim zdaniem powinni sprowadzić na samym początku zimowego okienka lewego obrońcę choćby na tej samej zasadzie jak Boatenga ( czyli chociaż wypożyczenie). Teraz jest przez to kłopot.
5
Moim zdaniem priorytetem Barçy powinno być sprowadzenie zmiennika dla Alby bo nie bardzo mi się widzi Semedo albo Roberto na LO.
2
Koszulka genialna.
A kto zauważył inne logo Barcy ;)
2
Ja nie jestem za sprzedażą Dembélégo, ale jeśli mieliby kogoś kupić na jego miejsce to chciałbym Mbappe.
0
Powiem szczerze że na początku broniłem go ze względu na jego kontuzję z poprzedniego sezonu bo było mi go szkoda że nie mógł pokazać swojego potencjału. Teraz jednak wydaje się że powinno mu się przemówić do rozumu bo wydaje mu się że będzie robić co chce a i tak trener go wystawi w pierwszej 11 lub na ławce. Musi zrozumieć że jako piłkarz Barcelony ma obowiązek przestrzegania zasad oraz dbania o formę i relacje z piłkarzami. Miejmy nadzieję że w końcu to do niego dotrze.
0
Jak patrzę na grę Barcy to wydaje mi się jakby mieli świadomość o tym że jest problem w obronie, ale nie próbują tego poprawić na treningach. Czy doczekamy się w tym sezonie czystego konta Barcelony?
0
Z mojej strony podejrzewam że wyjdą innym składem niż przedstawiają. Tak samo było przed meczem z celtą, pokazywali praktycznie podstawowe składy, a EV wystawił cały skład zmienników oprócz ter Stegena. Więc uważam że teraz też może się tak zdarzyć.
0
Ja jestem zdecydowanie na tak za tym transferem. Dodatkowo sam Pogba chce odejść, ma na pieńku z Mourinho, ma 25 lat czyli bardzo dobry wiek, oraz chce grać właśnie w Barcelonie. Więc są same plusy. Jedyną przeszkodą jest ten idiotyczny charakter Mourinho który go na siłę chcę zatrzymać bo innych na tę pozycję nie ma, a transferu na wszelki wypadek nie chce i nie umie przeprowadzić.
5
Pocieszę cię nie będziesz w tedy sam ( ja też chyba padnę xd)
0
Pogba chodź do nas plis
0
Mina CZEMU??? :((((((((((( Przynajmniej można będzie go w przyszłości odkupić :)
0
Hmm.....kupmy Mbappe do ataku i będzie git :D
0
Młodszy nie będzie, ale kto inny miałby pełnić jego rolę? Podejrzewam że powiesz: Pogba, Vidal, ale francuz musi najpierw nauczyć się u nas grać, a Arturo jest starszy od Rakiety
0
Pogba ok ale za Andre Gomesa bez Miny bo on musi zostać. Dla mnie : jeżeli go kupią to można zakończyć kupowanie piłkarzy i skupić się na sprzedaży.
0
Też się z tobą zgadzam. Nie powinni go sprzedawać po tak krótkim czasie gry. On musi dostać więcej szans na grę.
0
A jak miał się tego nauczyć i kiedy? Przez te 2 czy 3 mecze w lidze?
1
Ja nadal pozostanę przy swoim czyli żeby Miny nie sprzedawać, ale jeżeli już mają coś z nim zrobić to wypożyczenie, a w ostateczności sprzedaż z opcją odkupienia go. On miał za mało czasu na grę. Sprzedaż byłaby moim zdaniem głupotą.
0
Tym co może pomóc w tym transferze jest fakt że Pogba chce odejść z MU