DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chyba pierwszy raz jestem spokojny gdy wchodzi Alonso
0
Jak Sevilla nawet że ściagami nie umie grać to już nie ma dla nich nadziei
0
@La Pulgaa wolę nie dawać szans Sevilli
0
@kuz chodziło o kwotę transferu, nie o pensje ;)
22
Christensen to najlepiej zainwestowane 0 mln euro w historii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Dam coś na pocieszenie.
Babcia, gdy widzi Vinicjusa:
https://zapodaj.net/7ef31d4a6199d.jpg.html
1
Veratti tylko nie idź pod prysznic. Za krótko grałeś jeszcze ci się woda nie należy.
1
@kondziu88 bardziej mi chodziło o całokształt. W innych meczach Manzano potrafił co 5 minut coś odwalić.
8
Wbrew pozorom Manzano nie sędziował dziś tak tragicznie jak nas do tego przyzwyczaił.
20
Strzał imienia Ferrana Torresa
3
Pedri Pedri na trybunach jak kiedyś z Messim
0
Glovo z pucharem już dojechało
4
Już stronę realu wywaliło :D
0
@barteggg08 dzięki :)
0
Co to za muzyczka leci po każdej bramce dla Napoli?
0
Lepszej obrony przy kontrze nie można było sobie wymarzyć: Busquets, Kessie i Alonso :)
3
Szczęśliwego nowego roku :)
1
@Faro ,,Co wiecie o swoich dziadkach"
,, Wesołych Świąt" ,, Mikołaj z 34 ulicy"
0
@FabregasOnlyInMyHeart nawet z dietą bogatą w cukier był lepszy
9
Wesołych Świąt :)
https://zapodaj.net/7367a41fd4566.jpg.html
0
@Azi ja jestem młody i też jej nie znam. Moją tajemnicą jest to że nie mam tiktoka :)
3
Niech już nikt nie waży się powiedzieć że Messi nie jest najlepszym piłkarzem na świecie. On jest i będzie najlepszy.
0
@DonMatteo901 wyczuwam ból tylnej części ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Messi zrobił sobie prezent na święta.
2
Bramkarz Argentyny dostał chyba błogosławieństwo od Szczęsnego.
0
Bernardo ,,Sylwa"
0
@Emhyr aż szkoda że nie zobaczymy (raczej) już takich bramek.
1
Co tam somsiedzie? Skąd to zwątpienie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)