0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chyba pierwszy raz jestem spokojny gdy wchodzi Alonso

0

Jak Sevilla nawet że ściagami nie umie grać to już nie ma dla nich nadziei

0

@La Pulgaa wolę nie dawać szans Sevilli

0

@kuz chodziło o kwotę transferu, nie o pensje ;)

22

Christensen to najlepiej zainwestowane 0 mln euro w historii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Dam coś na pocieszenie.
Babcia, gdy widzi Vinicjusa:
https://zapodaj.net/7ef31d4a6199d.jpg.html

1

Veratti tylko nie idź pod prysznic. Za krótko grałeś jeszcze ci się woda nie należy.

1

@kondziu88 bardziej mi chodziło o całokształt. W innych meczach Manzano potrafił co 5 minut coś odwalić.

8

Wbrew pozorom Manzano nie sędziował dziś tak tragicznie jak nas do tego przyzwyczaił.

20

Strzał imienia Ferrana Torresa

3

Pedri Pedri na trybunach jak kiedyś z Messim

0

Glovo z pucharem już dojechało

4

Już stronę realu wywaliło :D

0

@barteggg08 dzięki :)

0

Co to za muzyczka leci po każdej bramce dla Napoli?

0

Lepszej obrony przy kontrze nie można było sobie wymarzyć: Busquets, Kessie i Alonso :)

3

Szczęśliwego nowego roku :)

1

@Faro ,,Co wiecie o swoich dziadkach"
,, Wesołych Świąt" ,, Mikołaj z 34 ulicy"

0

@FabregasOnlyInMyHeart nawet z dietą bogatą w cukier był lepszy

9

0

@Azi ja jestem młody i też jej nie znam. Moją tajemnicą jest to że nie mam tiktoka :)

3

Niech już nikt nie waży się powiedzieć że Messi nie jest najlepszym piłkarzem na świecie. On jest i będzie najlepszy.

0

@DonMatteo901 wyczuwam ból tylnej części ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Messi zrobił sobie prezent na święta.

2

Bramkarz Argentyny dostał chyba błogosławieństwo od Szczęsnego.

0

Bernardo ,,Sylwa"

0

@Emhyr aż szkoda że nie zobaczymy (raczej) już takich bramek.

1

Co tam somsiedzie? Skąd to zwątpienie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?