- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 695 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 695 Culés
3
Uwazajcie na kolejne oszustwo, dziś dzwonił do mnie nieznany, polski numer, po odebraniu automat po angielsku, że swiatowa policja wydała nakaz zatrzymania bla bla, żeby wcisnąć 1 aby połączyć się z funkcjonariuszem. Oczywiście w żadnym wypadku nie wciskajcie 1 bo wyłudzają dane. Po weryfikacji w necie jest sporo takich przypadków, nawet po Polsku.
Ostatnio jakoś dużo dziadostwa się czepia do mojego numeru, jakiś wyciek bazy musiał być.
3
@kuz Ale to trzeba być naiwnym
5
@Kgorecki2500 No cóż w kwestii zabezpieczeń jakichkolwiek systemów najsłabszym ogniwem jest człowiek. Inna sprawa, że o tym często się mówi a i tak niektórzy się łapią na takie rzeczy.
3
@kuz Ja nie odbieram od nieznanych numerów, zawsze sobie mówie jak ktoś dzwoni i będzie coś chciał koniecznie to napisze wiadomość.
0
@kuz
Tez mam dzisiaj nieodebrane połączenie z polskiego numeru. Zaczyna się numer od 718?
1
@kuz do mnie nawet falszywy pracownik banku nie dzwoni, a tak czekam zeby porobic sobie beke. Czuje sie rudy, nawet oszusci do mnie nie dzwonia.
a jak o tym mowa to jest kanal https://www.youtube.com/@Rozmowyzoszustami
6
@xvcWinterSoldier A mi telefon sam wykrywa spam i wtedy mam na czerwono numer i nie odbieram. A jak nie pokazuje, że to spam to odbieram i sprawdza się to, choć nie wiem na jakiej zasadzie to działa.
0
@TheNekro94 zgaduje, masz telefon Xiaomi? :D
1
@DragonxNF yuppp
1
@xvcWinterSoldier obyś nigdy nie był na liście oczekujących na przeszczep :D wtedy odbierasz każdy telefon 24/7
@TheNekro94 w Xiaomi można ustawić żeby w ogóle nie pokazywał takich połączeń. U mnie w Realme tylko wykrywa spam
0
@TheNekro94 działa na zasadzie zgłoszeń. Jak dzwoni do Ciebie nieznany numer to możesz go oznaczyć jako spam. Przy dużej ilości użytkowników, którzy dany numer zgłoszą , aplikacja wie co ma pokazać w przypadku połączenia z takiego numeru :D
0
@bartas97 793, ja mam trochę rzeczy wystawionych na olx, często ludzie dzwonią, a numer nie był na czerwono jako spam niestety. Ja się nie nabiorę, ale starsi już mogą.
1
@kuz
Ja miałem już oddzwaniać, ale zobaczyłem Twój post i nie próbuję. Będą chcieli mnie aresztować, to po mnie przyjadą xD
1
@bartas97 No raczej, gdyby Cie policja światowa szukała to by nie dzwonił automat haha xD