0

Czemu rękę schował przed piłka? No debil

0

Ślizgają się na tym kartoflowisku

1

Wjeżdżają jak w prostytutke xd

0

@Kozinho. Bo to slabeusze, nikt ich nie chce oglądać.

12

Jak guardiola wdupi z tymi dziadami to niech się schowa flickowi do kieszeni.

0

Atak bez formy, obrona przetrzepana kontuzjami, nie ma co narzekać wynik dobry jak na wyjazd, chodź gra na pauzie

0

@Ilka 120zl no życie ustawisz xd

7

W Madrycie płacz, bo faul eweidenty, dla nich liczą się karne z symulek. Oby jutro City zgasilo im światło.

0

0 gry 110% farta xd

0

Następnym razem niech lecą miesiąc wcześniej oswoić się z klimatem.

0

Anglicy dużo piją to i siłę mają a w Hiszpanii widać, że gejostwo rządzi xd

0

Ronaldo se stoi na 16 zamiast być gdzie jego miejsce, kretyn

0

Ronald dzisiaj po meczu psycha siada i na kolanach do Lichenia

0

Dodać mógł, że bateria w czipie akurat rozładuje się przypadkiem jak prześcieradła nie będzie szło.

0

@Ignareks usuwaj i się nie zastanawiaj, po pierwsze zawsze możesz mówić, że taki kupiłeś po drugie w latach jakoś 2016-2020 miałem Leona w dieslu i też się wachalem, bo pieprzyli tak samo o sprawdzaniu dpfow na drodze nawet a do dzisiaj nic się nie zmieniło. Ale jeżeli to citroen to masz tam mokrego fapa o ile dobrze wiem? Miałem ds5 wymieniałem fap to za używkę ładna dałem 1000zl skąd u Ciebie ta cena?
DS to marka premium citroena przez co i ceny wyższe. Uszkodził Ci się zbiorniczek płynu fap?

1

@Arden to lecąc do tailandi wszystkie by chciały nasze śmigła, karuzela miłości.

1

Próbują podtrzymać elclasico, żeby były emocje jak tylko mogą

0

To dziś Real w papę?

0

@Fabik87 jedziesz komunikacja miejska a wracasz kradziona bryka, mega.

16

Ostatnio tak z 3x w tygodniu zacząłem spacery i powiem wam, że lepiej się czuje najpierw idę do sklepu po energetyka, później po drodze po kebsa i wracam zasapany szybkim spacerem, polecam bycie fit.

0

@chosenone też właśnie mnie to dziwi jakimi imbecylami są ludzie. Zaoszczędza miesięcznie 50zl może 100 jeżeli przeciętny Kowalski tankuje auto z 2x w miesiącu. Najwidoczniej dla niektórych 50zl zmieni całe życie.

2

@urbipl Janusz mistrz biznesu

1

29 lat ja mam wrażenie, że on ma z 35 z czego z 10 siedzi na l4

3

Brawo, mam nadzieję że teraz połowa nie wypadnie przed urazy.

2

Mam nadzieję, że w szatni kotletico jest takie dobite że nawet nie słyszy co im simeone pieprzy a ten zapewne zrobił w szatni 10000 kroków i dostał ostrzeżenie pożaru obuwia ze smartwatcha.

0

Przy takim wejściu pedriego to muśnięcie spowoduje upadek, ale psychiatryk madrycki twierdzi inaczej, przecież oni są wyznacznikiem klarownych karnych. Upadek ludzkości tam jest.

7

Byle pedri nie padł, kuźwa zaczynam wierzyć.

1

@Batys załóż sobie np revolut za free z kartą wirtualna i plac telefonem przelewając sobie na nie kasę.

0

Leał madłyt sprawił, że poniedziałek może być fajny

3

@Encore ta luźna a później jak leci jakiś hit rzekomy i 0:0 xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?