Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu rękę schował przed piłka? No debil
0
Ślizgają się na tym kartoflowisku
1
Wjeżdżają jak w prostytutke xd
0
@Kozinho. Bo to slabeusze, nikt ich nie chce oglądać.
12
Jak guardiola wdupi z tymi dziadami to niech się schowa flickowi do kieszeni.
0
Atak bez formy, obrona przetrzepana kontuzjami, nie ma co narzekać wynik dobry jak na wyjazd, chodź gra na pauzie
0
@Ilka 120zl no życie ustawisz xd
7
W Madrycie płacz, bo faul eweidenty, dla nich liczą się karne z symulek. Oby jutro City zgasilo im światło.
0
0 gry 110% farta xd
0
Następnym razem niech lecą miesiąc wcześniej oswoić się z klimatem.
0
Anglicy dużo piją to i siłę mają a w Hiszpanii widać, że gejostwo rządzi xd
0
Ronaldo se stoi na 16 zamiast być gdzie jego miejsce, kretyn
0
Ronald dzisiaj po meczu psycha siada i na kolanach do Lichenia
0
Dodać mógł, że bateria w czipie akurat rozładuje się przypadkiem jak prześcieradła nie będzie szło.
0
@Ignareks usuwaj i się nie zastanawiaj, po pierwsze zawsze możesz mówić, że taki kupiłeś po drugie w latach jakoś 2016-2020 miałem Leona w dieslu i też się wachalem, bo pieprzyli tak samo o sprawdzaniu dpfow na drodze nawet a do dzisiaj nic się nie zmieniło. Ale jeżeli to citroen to masz tam mokrego fapa o ile dobrze wiem? Miałem ds5 wymieniałem fap to za używkę ładna dałem 1000zl skąd u Ciebie ta cena?
DS to marka premium citroena przez co i ceny wyższe. Uszkodził Ci się zbiorniczek płynu fap?
1
@Arden to lecąc do tailandi wszystkie by chciały nasze śmigła, karuzela miłości.
1
Próbują podtrzymać elclasico, żeby były emocje jak tylko mogą
0
To dziś Real w papę?
0
@Fabik87 jedziesz komunikacja miejska a wracasz kradziona bryka, mega.
16
Ostatnio tak z 3x w tygodniu zacząłem spacery i powiem wam, że lepiej się czuje najpierw idę do sklepu po energetyka, później po drodze po kebsa i wracam zasapany szybkim spacerem, polecam bycie fit.
0
@chosenone też właśnie mnie to dziwi jakimi imbecylami są ludzie. Zaoszczędza miesięcznie 50zl może 100 jeżeli przeciętny Kowalski tankuje auto z 2x w miesiącu. Najwidoczniej dla niektórych 50zl zmieni całe życie.
2
@urbipl Janusz mistrz biznesu
1
29 lat ja mam wrażenie, że on ma z 35 z czego z 10 siedzi na l4
3
Brawo, mam nadzieję że teraz połowa nie wypadnie przed urazy.
2
Mam nadzieję, że w szatni kotletico jest takie dobite że nawet nie słyszy co im simeone pieprzy a ten zapewne zrobił w szatni 10000 kroków i dostał ostrzeżenie pożaru obuwia ze smartwatcha.
0
Przy takim wejściu pedriego to muśnięcie spowoduje upadek, ale psychiatryk madrycki twierdzi inaczej, przecież oni są wyznacznikiem klarownych karnych. Upadek ludzkości tam jest.
7
Byle pedri nie padł, kuźwa zaczynam wierzyć.
1
@Batys załóż sobie np revolut za free z kartą wirtualna i plac telefonem przelewając sobie na nie kasę.
0
Leał madłyt sprawił, że poniedziałek może być fajny
3
@Encore ta luźna a później jak leci jakiś hit rzekomy i 0:0 xd