11

U prześcieradeł piszą, że Bayern często przekręcany w LM jak to brzmi Xd

1

Siedzia rano otworzył drzwi, jednak ku zdziwieniu zamiast gazety na schodach była walizka z petrodolarami, też bym tak sędziował XD

0

Widać zbieranina koloni francuskiej pół mózgów w Realu nie wyszła na dobre.

3

Mam nadzieję że, nasz kulawy atak bez Yamala wystarczy, bo pomoc powinna dać radę.

0

@Gronek jemu to psychiatryk

1

Gil wymazano musiał się udlowic kiełbasa na majówce, nie ma innego wytłumaczenia.

7

Gówno zmazano jest dziś wybitny XD

0

Miekiszon po prostu się chce wykartkowac, żeby mieć za tydzień usprawiedliwienie nieobecności i uniknąć wstydu.

0

@Popitek12 zastanawiam się nad tym samym. W. Moim przypadku potrzebuje 250 tysięcy rata okolo 1600zl ale byłbym na swoim, kredyt nadplacajac spłacisz szybciej i nie tyle jak tu koledzy twierdzą.

0

@Kgorecki2500 a mi się nie chce iść w sobotę na 8h gdzie pół przesiedzę za 500zl xd

0

@BorzyKrzys knolldoll insta, jakby kolega pytał

1

@draxidox nie mają nic innego do roboty tylko grzmocenie

4

Widzę lewy robi formę na mundial.

0

@agaFCB stary kolegi prosi o zdjęcie, mile widziane z tyłu.

1

Już za tydzień, ból dupy madryciarzy
https://ibb.co/5x60P2jv

1

Gekon tam już powoli sra pod siebie.

1

@RC28 jakie te gwiazdy są w premier league? Haland napastnik z pomocników teraz Bruno fernandes i? Najlepsi są w Hiszpanii i najbardziej popularni Mbppae, Yamal, chodźby Raphinia, ten pajac z 7 z Realu, Pedri, belingHAM i wiele więcej, nie kumam tego spuszczania się nad tą angielska piłka.

1

@Gaucho bije Ci na głowę, laska średnia xd

0

@WiernyKibic111 wychodził sam na sam i spowodował jego upadek co to za porównanie całkiem 2 innych akcji, idź spać

3

Musnął go po korku weźcie się ogarnijcie, jeszcze trochę to za dotknięcie palcem będą karne.

3

Ale ten simeone jest psychiczny

0

@capricornusjrk i wszystko gra

0

Żadnego klubu nie lubię, ale dla wkurwi... madryciarzy niech wygra psg a mekambe niech wącha puchar tymbarku razem z Panem piłka plażowa.

1

Gil potężny sędzia tam jest jego miejsce, machać tablica jak laski w ringu.

3

Może by założył zbiórkę żebym jutro nie musiał iść tyrać na tego grubego nieroba kierownika? Myślę, że wielu Polaków by mnie zrozumiało xd

0

Komentarz usunięty

7

Real Madryt miał dorzucić się do zbiórki, ale w klubowych gablotach przez ostatnie 2 lata pustka.

1

@marcin62 myśle, że wielu z nas ma podobnie. Tam każdy pcha się do koryta nikt nie patrzy na interes narodu.

3

@Cryptolis to tylko przykłady, takich machloi na kasę jest masa.

9

Jaki świat jest zjebany, trzeba zbiórki robić na raka, gdzie takie rzeczy jak leczenie nas wszystkich powinny być priorytetem państwa polskiego, pomyśleć, ile kasy poszło na wybory kopertowe a już nie wspomnę o takim ścieku jak 2mld na TVP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?