Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
U prześcieradeł piszą, że Bayern często przekręcany w LM jak to brzmi Xd
1
Siedzia rano otworzył drzwi, jednak ku zdziwieniu zamiast gazety na schodach była walizka z petrodolarami, też bym tak sędziował XD
0
Widać zbieranina koloni francuskiej pół mózgów w Realu nie wyszła na dobre.
3
Mam nadzieję że, nasz kulawy atak bez Yamala wystarczy, bo pomoc powinna dać radę.
0
@Gronek jemu to psychiatryk
1
Gil wymazano musiał się udlowic kiełbasa na majówce, nie ma innego wytłumaczenia.
7
Gówno zmazano jest dziś wybitny XD
0
Miekiszon po prostu się chce wykartkowac, żeby mieć za tydzień usprawiedliwienie nieobecności i uniknąć wstydu.
0
@Popitek12 zastanawiam się nad tym samym. W. Moim przypadku potrzebuje 250 tysięcy rata okolo 1600zl ale byłbym na swoim, kredyt nadplacajac spłacisz szybciej i nie tyle jak tu koledzy twierdzą.
0
@Kgorecki2500 a mi się nie chce iść w sobotę na 8h gdzie pół przesiedzę za 500zl xd
0
@BorzyKrzys knolldoll insta, jakby kolega pytał
1
@draxidox nie mają nic innego do roboty tylko grzmocenie
4
Widzę lewy robi formę na mundial.
0
@agaFCB stary kolegi prosi o zdjęcie, mile widziane z tyłu.
1
Już za tydzień, ból dupy madryciarzy
https://ibb.co/5x60P2jv
1
Gekon tam już powoli sra pod siebie.
1
@RC28 jakie te gwiazdy są w premier league? Haland napastnik z pomocników teraz Bruno fernandes i? Najlepsi są w Hiszpanii i najbardziej popularni Mbppae, Yamal, chodźby Raphinia, ten pajac z 7 z Realu, Pedri, belingHAM i wiele więcej, nie kumam tego spuszczania się nad tą angielska piłka.
1
@Gaucho bije Ci na głowę, laska średnia xd
0
@WiernyKibic111 wychodził sam na sam i spowodował jego upadek co to za porównanie całkiem 2 innych akcji, idź spać
3
Musnął go po korku weźcie się ogarnijcie, jeszcze trochę to za dotknięcie palcem będą karne.
3
Ale ten simeone jest psychiczny
0
@capricornusjrk i wszystko gra
0
Żadnego klubu nie lubię, ale dla wkurwi... madryciarzy niech wygra psg a mekambe niech wącha puchar tymbarku razem z Panem piłka plażowa.
1
Gil potężny sędzia tam jest jego miejsce, machać tablica jak laski w ringu.
3
Może by założył zbiórkę żebym jutro nie musiał iść tyrać na tego grubego nieroba kierownika? Myślę, że wielu Polaków by mnie zrozumiało xd
0
Komentarz usunięty
7
Real Madryt miał dorzucić się do zbiórki, ale w klubowych gablotach przez ostatnie 2 lata pustka.
1
@marcin62 myśle, że wielu z nas ma podobnie. Tam każdy pcha się do koryta nikt nie patrzy na interes narodu.
3
@Cryptolis to tylko przykłady, takich machloi na kasę jest masa.
9
Jaki świat jest zjebany, trzeba zbiórki robić na raka, gdzie takie rzeczy jak leczenie nas wszystkich powinny być priorytetem państwa polskiego, pomyśleć, ile kasy poszło na wybory kopertowe a już nie wspomnę o takim ścieku jak 2mld na TVP.