Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Tym bardziej powinien, bo to gość który dałby z siebie 200 %. Mocno by go to zbudowało jakby dostał powołanie.
0
Trenerzy realu nie zdążają zapamiętać imion wszystkich piłkarzy a już odchodzą.
0
Komentarz usunięty
1
@Toretto w dodatku milioner, któremu same pchają się na bolca, Boże na jego miejscu wydymał bym pół Hiszpanii xd
2
@michaleu pieniądze szczęścia nie dają ehhh
10
Jakbysmy w Barcy na mistrza czekali 22 lata, to by stąd 70% sezonowcow odeszła, narzekania było by tyle, że nie dało by się tu siedzieć. Docenmy co mamy.
0
Rok 2150 zwłoki krysztianu ronaldu powołane na mistrzostwa, ich zapach ma przypominać innym o tym by zawsze byli zmotywowani i dawali z siebie 100%
0
Lewy - Anka wreszcie mam okazję powiedzieć ci prawdę, przestań ocierać się o hiszpańskie uda.
2
Balde by 2 bramki postawili i tak by nie trafił
0
Roony partaczi strasznie słaby typ.
3
Dziękujemy realowi madłyt za dostarczanie ciągle nowego kontentu, bez nich internet byłby nudny.
6
Pedri, gavi, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri.
4
Gramy co najmniej jakbyśmy mistrza wygrali, flick do grudnia
10
La bamba czemu nie ściąga yamala i nie daje pograć partaczjemu, no właśnie temu.
0
@PawkoFCB wiedziałem, że ktoś da się zrobić xd
0
Frenkie udziela wywiadu a w tle na trybunach kibice odbijają piłkę plażowa XDXDXD
1
@Dieselzor a to nie Google
1
Natalia beloti sexy fotki
1
@Kgorecki2500 na szczęście jestem na l4 cały tydzień ehh
0
Ci młodzi na ławce realu ładnie osrani pazury wpierd... Xd
1
Ja bym chciał zobaczyć minę Xabiego Alonso przy tv xd
1
Jaaaaaaazdaaaaaaaaaa
0
Kibice łealu jeżdżący po łealu? Top!
11
To nic nie da, bo on był drugi w kulach
27
Byłem przed chwilą w biedrze, jakaś baba wybierala gadżety Barcy i realu dzieciakom, mówię jej żeby nie brała tych realu, bo się dzieci pobiją a ona krzywo spojrzała nie wiedziała o co chodzi XD
1
My się cieszymy, że u somsiada burdel a jebas już ustawił hernandeza, żeby nie dobijał łealu, tylko żeby im pomógł z tego wyjść. Te walki zobaczymy już w niedzielę.
2
Kuźwa łeal madłyt dostarcza teraz tyle kontentu, że notatnik to za mało i tutaj też dominuja wpisy o nich.
1
Do El classico jeszcze 3 dni, żeby się nie okazało że walkower będzie, bo tam braknie piłkarzy do gry jak tak będą na szpital uderzac.
5
Jeżeli będziemy wygrywać np z 2.0 w tle kibice będą śpiewać campeones, to pięknie tam w realu będą zryte psychiki. Obawiam się wtedy ostrej gry, bo im nerwy puszcza.
0
@Foton gdzie rozwiązanie?