15

Tym bardziej powinien, bo to gość który dałby z siebie 200 %. Mocno by go to zbudowało jakby dostał powołanie.

0

Trenerzy realu nie zdążają zapamiętać imion wszystkich piłkarzy a już odchodzą.

0

Komentarz usunięty

1

@Toretto w dodatku milioner, któremu same pchają się na bolca, Boże na jego miejscu wydymał bym pół Hiszpanii xd

2

@michaleu pieniądze szczęścia nie dają ehhh

10

Jakbysmy w Barcy na mistrza czekali 22 lata, to by stąd 70% sezonowcow odeszła, narzekania było by tyle, że nie dało by się tu siedzieć. Docenmy co mamy.

0

Rok 2150 zwłoki krysztianu ronaldu powołane na mistrzostwa, ich zapach ma przypominać innym o tym by zawsze byli zmotywowani i dawali z siebie 100%

0

Lewy - Anka wreszcie mam okazję powiedzieć ci prawdę, przestań ocierać się o hiszpańskie uda.

2

Balde by 2 bramki postawili i tak by nie trafił

0

Roony partaczi strasznie słaby typ.

3

Dziękujemy realowi madłyt za dostarczanie ciągle nowego kontentu, bez nich internet byłby nudny.

6

Pedri, gavi, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri, Pedri.

4

Gramy co najmniej jakbyśmy mistrza wygrali, flick do grudnia

10

La bamba czemu nie ściąga yamala i nie daje pograć partaczjemu, no właśnie temu.

0

@PawkoFCB wiedziałem, że ktoś da się zrobić xd

0

Frenkie udziela wywiadu a w tle na trybunach kibice odbijają piłkę plażowa XDXDXD

1

@Dieselzor a to nie Google

1

Natalia beloti sexy fotki

1

@Kgorecki2500 na szczęście jestem na l4 cały tydzień ehh

0

Ci młodzi na ławce realu ładnie osrani pazury wpierd... Xd

1

Ja bym chciał zobaczyć minę Xabiego Alonso przy tv xd

1

Jaaaaaaazdaaaaaaaaaa

0

Kibice łealu jeżdżący po łealu? Top!

11

To nic nie da, bo on był drugi w kulach

27

Byłem przed chwilą w biedrze, jakaś baba wybierala gadżety Barcy i realu dzieciakom, mówię jej żeby nie brała tych realu, bo się dzieci pobiją a ona krzywo spojrzała nie wiedziała o co chodzi XD

1

My się cieszymy, że u somsiada burdel a jebas już ustawił hernandeza, żeby nie dobijał łealu, tylko żeby im pomógł z tego wyjść. Te walki zobaczymy już w niedzielę.

2

Kuźwa łeal madłyt dostarcza teraz tyle kontentu, że notatnik to za mało i tutaj też dominuja wpisy o nich.

1

Do El classico jeszcze 3 dni, żeby się nie okazało że walkower będzie, bo tam braknie piłkarzy do gry jak tak będą na szpital uderzac.

5

Jeżeli będziemy wygrywać np z 2.0 w tle kibice będą śpiewać campeones, to pięknie tam w realu będą zryte psychiki. Obawiam się wtedy ostrej gry, bo im nerwy puszcza.

0

@Foton gdzie rozwiązanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?