7

Real Madryt miał dorzucić się do zbiórki, ale w klubowych gablotach przez ostatnie 2 lata pustka.

1

@marcin62 myśle, że wielu z nas ma podobnie. Tam każdy pcha się do koryta nikt nie patrzy na interes narodu.

3

@Cryptolis to tylko przykłady, takich machloi na kasę jest masa.

9

Jaki świat jest zjebany, trzeba zbiórki robić na raka, gdzie takie rzeczy jak leczenie nas wszystkich powinny być priorytetem państwa polskiego, pomyśleć, ile kasy poszło na wybory kopertowe a już nie wspomnę o takim ścieku jak 2mld na TVP.

0

Prawdziwe meczycho na tvn galacticos

19

Drużyna bordalasa ma małego kutasa, dobranoc. A nie jeszcze dzień xd

6

Myślę, że naszym piłkarza też zależy na szybkim zamknięciu la ligi, bo będą mieć czas odpocząć przed mundialem

0

Co to za boisko na tym poziomie, że się tak ślizgają

2

Wiecie co łączy Vinicjusza i abde? Obaj to jezdzcy bez głowy z mózgiem wielkości orzeszka ziemnego.

0

Mekambe prądem porażony żałosny typ

0

Ale dziadowski ten betis, paralizatorem w przerwie

6

Zobaczycie jak nas przekręca w klasyku byle im trochę morale poprawic.

1

Teraz weryfikacja będzie za yamala tego asa co la bamba go chciała. Czuję, że już po najbliższych 90 minutach zostanie wywieziony na taczce. Wróci raphinia będzie na skrzydle za yamala a roony wróci na ławeczkę.

0

Lamine na Ig "all good to tylko z dupy smród"

3

Jutro w mediach 'akcje MC Donalda spadły, lamine obsrał zbroje'.

0

Za 15 minut drugi mecz Barcy zarypiscie.

0

Jak myślicie pedri, Balde usłyszy wreszcie tego bezbeka?

1

@KamilS689 na przystanku się prześpisz xd

1

Będzie rekord pierwszej połowy, 90 minut.

11

Ludzie ja musze wstać do kołchozu jutro po 5, zlitujcie się!

0

To te szczepionki co ostatnio alerty rcb były, zrzucili najwidoczniej w Barcelonie

5

Jakby Barca grała takie gówno to bym przestał oglądać

0

Łeal na wyjeździe gra, bo gwiżdżą na baila viniego

7

Mekambe bijacy brawo młodzieżowce realu za zdobycie ligi mistrzów XD

1

Jakieś opuszczone główki tych madryckich dziadów przy wyjściu na stadion.

59

Flick - nie przegrywa finałów
Simeone - nie wygrywa finałów

0

Piłka nożna to chore gówno. Wszystko dla jakiegoś garczka, niepojęte xd

1

Więcej autobusów simeone

2

Madryt nie chce tytułów w tym sezonie xd

5

Pisałem dawno grać go do Barcy bo pasuje to nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?