Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Real Madryt miał dorzucić się do zbiórki, ale w klubowych gablotach przez ostatnie 2 lata pustka.
1
@marcin62 myśle, że wielu z nas ma podobnie. Tam każdy pcha się do koryta nikt nie patrzy na interes narodu.
3
@Cryptolis to tylko przykłady, takich machloi na kasę jest masa.
9
Jaki świat jest zjebany, trzeba zbiórki robić na raka, gdzie takie rzeczy jak leczenie nas wszystkich powinny być priorytetem państwa polskiego, pomyśleć, ile kasy poszło na wybory kopertowe a już nie wspomnę o takim ścieku jak 2mld na TVP.
0
Prawdziwe meczycho na tvn galacticos
19
Drużyna bordalasa ma małego kutasa, dobranoc. A nie jeszcze dzień xd
6
Myślę, że naszym piłkarza też zależy na szybkim zamknięciu la ligi, bo będą mieć czas odpocząć przed mundialem
0
Co to za boisko na tym poziomie, że się tak ślizgają
2
Wiecie co łączy Vinicjusza i abde? Obaj to jezdzcy bez głowy z mózgiem wielkości orzeszka ziemnego.
0
Mekambe prądem porażony żałosny typ
0
Ale dziadowski ten betis, paralizatorem w przerwie
6
Zobaczycie jak nas przekręca w klasyku byle im trochę morale poprawic.
1
Teraz weryfikacja będzie za yamala tego asa co la bamba go chciała. Czuję, że już po najbliższych 90 minutach zostanie wywieziony na taczce. Wróci raphinia będzie na skrzydle za yamala a roony wróci na ławeczkę.
0
Lamine na Ig "all good to tylko z dupy smród"
3
Jutro w mediach 'akcje MC Donalda spadły, lamine obsrał zbroje'.
0
Za 15 minut drugi mecz Barcy zarypiscie.
0
Jak myślicie pedri, Balde usłyszy wreszcie tego bezbeka?
1
@KamilS689 na przystanku się prześpisz xd
1
Będzie rekord pierwszej połowy, 90 minut.
11
Ludzie ja musze wstać do kołchozu jutro po 5, zlitujcie się!
0
To te szczepionki co ostatnio alerty rcb były, zrzucili najwidoczniej w Barcelonie
5
Jakby Barca grała takie gówno to bym przestał oglądać
0
Łeal na wyjeździe gra, bo gwiżdżą na baila viniego
7
Mekambe bijacy brawo młodzieżowce realu za zdobycie ligi mistrzów XD
1
Jakieś opuszczone główki tych madryckich dziadów przy wyjściu na stadion.
59
Flick - nie przegrywa finałów
Simeone - nie wygrywa finałów
0
Piłka nożna to chore gówno. Wszystko dla jakiegoś garczka, niepojęte xd
1
Więcej autobusów simeone
2
Madryt nie chce tytułów w tym sezonie xd
5
Pisałem dawno grać go do Barcy bo pasuje to nie