Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Madryt nie chce tytułów w tym sezonie xd
5
Pisałem dawno grać go do Barcy bo pasuje to nie
6
@Luciano99 jeszcze żonę puknalem przed wyjściem
14
Kupka zrobiona, pizza zamówiona, zaraz pukanko w Codzika co by pozabijać trochę oszołomów, real 0 pucharów przez 2 lata, życie jest piękne.
1
@Luciano99 zamiast zbić kulturalnie pione z sędzia i powiedzieć, wszystko super tyle lat nas faworyzujecie i generalnie dziękujemy za 2 bramki których nie powinno być.
1
@Encore wychodził przez machloje sędziowskie, pieprzy kocopoly.
1
Jest kolejny tryplet realu madłyt
- odpadniecie Barcy z pucharu króla
- odpadniecie Barcy z lm
- wygrana w lidze z Barca 2.1 i przewalenie mistrzostwa.
Haha Madryt.
0
To jak co roku wszyscy 3 obrońcy z czerwem, to teraz kolejkę od nowa zaczynają? Czy może ogarną dupe w co wątpię. Jeszcze lenglet widać cierpi na to dna, nic się nie zmienił.
8
Gramy gowniakami ze szkółki, nie ma transferów ani hajsu, problemy z rejestracją piłkarzy a mimo to chce się oglądac nasze mecze i nie oszukujmy się wyniki są ponad stan, gdzie w dodatku najbliżsi rywale z Madrytu wywalają setki milionów na wzmocnienia.. Visca El Barca!
0
Pomyśleć, że mogliśmy w 25 minucie mieć 3.0 a później czerwo i było widać, że nam odcięło tlen.
5
Ten mecz mnie postarzeje o 5 lat. Strasznie szkoda, że nic nie wpadło wiexej orzy takich okazjach.
3
Dobra na jutro plecy podstrzykly, wjedzie na zadanie niech je..e gruby kieras a nie se na urlop poszedł, ja jutro ogadam remontade.
0
@Czyhrynski w San Andreas jak robiło się machloje na grze konnej o ile dobrze pamiętam.
0
@Derean u nas grają wychowankowie i oddają serce za klub a tam grają dla kasy na wyjebce.
0
@Luciano99 tyle, że Cancelo byłby odpowiedzialny za ofensywe a Balde jedynie bronił. No i nie ma alternatywy za niego.
0
Jedziemy po Ferranie a ten nie wiele odstaje w kanadyjce od mekambe, gdzie jeden jest po prostu sredniakiem grającym połowę spotkań a drugi piłkarzem, który po erze Messiego i Krystianu miał być najlepszym na świecie.
0
Ja na miejscu Flicka dałbym na wtorek taki skład
Garcia
Kounde Martin, Eric, Balde
Pedri Frenkie
Fermin
Yamal Lewy Cancelo
0
Co śpiewają kibice teraz?
0
Real jeszcze w środę remont u Niemców zrobi i mogą kończyć sezon, kurde wakacje w kwietniu, ale życie.
2
Będzie standardowo 'żaden z piłkarzy nie wypowiedział się po meczu'
Alvaro arbeloa - to moja wina.
7
Barcelona ulepiona z gowniakow w dodatku cześć sezonu bez Raphini czy pedriego, obroni majstra grając przeciwko galacticos 2.0 XD
0
Pieprzony symulant
1
Jak sędziów ubrali hahahaha wyglądają jak uczniowie.
1
18 lat ile on wkłada w ten mecz, niemożliwy chłopak jest
2
Wierzę do końca, grunt to nie stracic gola. Cubarsi nie zrobil nic a wyleciał taka prawda. Szkoda, że gol padł zjebane kotletico 200% farta.
0
Nie no kurwa mac to za dużo dla mnie ja pierdole
0
Znowu psychiczna gęba simeone.
5
Kolega mi wysłał, a jest za Realem
https://ibb.co/QjYJvK39
17
No i Trump przez Ciebie znowu muszę tyrać na tego kierownika grubego nieroba.
2
Real ma wyjazd do Niemców, ogarnijcie się, niemieckie przyśpiewki brzmią jak same przekleństwa zesrają się tam.