1

Już dzisiaj kiksy piłkarzy Bayernu na tym gównolicie i szpagaty przez które przewala mecz. Tak będzie.

10

@Pawlak1992 i kto jest debilem jak widać wiekszosc xd

12

Śmiesznie będzie jak simeone swoją taktyka oszczędzania wczoraj zawodników przed LM i tak przepieprzy wszystko w tydzień xd

0

Kłoda level master xd

5

Ta nogę to w dupe miał sobie wsadzić? Wybił piłkę.

2

Mallorca sprawiła, że dzisiejszy mecz bez stresu dla nas.

0

Dobra czas na MC Donalda

0

@MesQueUnClub_87 zdajesz sobie sprawę ile osób się tam przewinie? Skąd masz wiedzieć jak tankują.

0

@MesQueUnClub_87 mam żonę na stacji takich osób jest masa.

4

Czy ludzie tankujacy za 50zl rano i po południu znowu do tego samego auta, to nie zdają sobie sprawy, że są chorzy umysłowo? Bo jak to inaczej wytłumaczyć?
I to takich jest na prawdę sporo.

0

Mogli grać od początku to by się nie znaleźli w tej sytuacji. Dzisiejszy mecz niczego nie zmieni, dziady niech oglądają mundial przed telewizorem.

0

Dobra nie w temacie, dopiero włączyłem musimy wygrać czy remis czy jak to wygląda? Dogrywka? Halo?


0

Dobra nie w temacie, dopiero włączyłem musimy wygrać czy remis czy jak to wygląda? Dogrywka?

1

Apropo porannego f1 to najpiękniejsze co może być to gekon przegrywający majstra z młokosem, jeszcze jak kimi z 2 wyścigi wygra to gekonowi psycha siadzie i zacznie się skamlanie.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Ojciec_Dyrektor Liga mocna jako całość jest po prostu więcej dobrych drużyn niż w la liga, ale 2 najlepsze na świecie są w la liga a później długo długo nic.

2

@1LY0 takie zainteresowanie u nich, że news wisi od 40 minut a komentarzy 0 xd
Dobrze, że interesują się Barca wtedy najwięcej mają do powiedzenia.

2

@lajcior no, ale to oczywiste, tylko sami sobie jesteście winni a szukacie usprawiedliwień w drabince.

3

Madryle mówiący jaka to mamy łatwa drabinkę to Ci sami co wypadli z top 8, bo byli słabi i sami sobie zgotowali ten los. Czy tam aż takie pustki we łbach są?

0

@robsesh i które w 10 nie wyglądało na gorsze

0

@Luciano99 zastanawia mnie jak oglądasz mecz jednocześnie łapiąc takie komy, musisz mieć dobry towar.

0

O sim hen tak mówią na TVP xd

0

Jebas będzie zadowolony z la ligi XD

0

Hansi co tym im robisz po przerwach? Czemu nie robisz tego przed meczem? Hansi? Hansi? Hansi?!

1

Chyba bekę z niego cisną sami xd

0

Ale tak człowiek narzeka a później sobie uświadamia, że gramy dzieciakami :)

0

Potrafią tak wejść presingiem jak na Atletico a tutaj jakby im mniej zależało, nie kumam.

0

Co jedzą w Anglii? Mam wrażenie, że oni biegają z lekkością a my jak ich gonimy to jakby resztkami sił.

0

@El Plutoninho on już nie podchodzi, niech tak zostanie te jego kurze kroczki nie są potrzebne

3

Wyobraźcie sobie finał LM i yamal wali karnego w 85 przy 1:1, przecież ja bym zszedł!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?