2

Myślicie, że wycofanie się z superligi to wina negreiry? Czy taki artykuł pojawi się u somsiada?

1

Pedri w realu zepsuł by im całe to płakanie, że belingHAM lepszy.

2

Spójrz człowieku by nawet pasował do nas na skrzydło ma te Barcelonskie ruchy.

3

Lookman vs Kounde, będzie walka na dredy.

1

Piękny hymn mają, jest jeszcze kilka fajnych w Hiszpanii.

0

@Arden plus sprokurowane karne

0

Adama vs Chelsea wersja prawdziwa https://vm.tiktok.com/ZNRU2qFkq/

0

Jak poszło realowi wczoraj? Był karny? Zapodajcie skrót meczu.

1

@Chimera real nie gra o takie puchary, jak odpadną z lm i ligi też stwierdza, że mają wystarczająco, tylko wiesz dopiero jak odpadają.

1

@gumaz potężny bydlak, ale mi nogi zdrętwiały od tik toka i nie chciało mi się wstawać.

3

Siedzę w robocie już 15 minut na sraczu i tak nie bardzo chce mi się już wstawać xd

0

Sperman miernota zasrana

3

Cancelo testuje, czy negreira jeszcze działa.

4

@partymaker pewnie standardowo teksty o płaceniu wiceszefowi sędziów xd

0

Aż się łezka w oku kręci
https://vm.tiktok.com/ZNRDCE6LT/

1

Dziś są 2 opcje, zjedziemy tych albe coś tam i internet będzie cisnął z prześcieradeł dalej, albo oni nas zjada i śmietnik wyjdzie z pod kamienia.

40

Dobrze, że kupiliśmy bramkarza, bo jakbyśmy zostali z tym połamańcem to koniec.

2

Jak dobrze, że nie daliśmy się nabrać na tego łiljamsa. On chyba chciał przyjść, bo wiedział, że jest słaby i nie podoła wyzwaniu.

4

A co jeżeli negreira płacił sędzia, żeby przepychali real, bo są kur tak słabi, że ciagle im trzeba pomagać karniakami?

1

Sędziowie dostali cynk, że mają tych dziadów utrzymać przy życiu do klasyku, później fartem wygrają i wielki real.

0

Ale śmiecie, jedynie cieszy, że nic nie grają i tak się wszystko zesra w najbliższym czasie.

2

Jacy oni są beznadziejni masakra

17

No El Jarek przyśpiesz tego chomika

2

Real Madryt? Nie tera to haha Madryt

0

@ali3gator TVP sport teraz

0

Lamine to perła, drybling mistrzowski

3

Po reakcji trybun skapnąłem się gdzie Real xd

3

Już wiem czemu u śmietankowych się komentarze nie ładują, bo dostają wciry xd

0

Balde to na treningu pachołka nie przedrybluje, co za beznadziejny typ, ratuje go tylko w miarę szybkość przez co wraca do obrony.

1

Balde to taki kasztan, że masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?