Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myślicie, że wycofanie się z superligi to wina negreiry? Czy taki artykuł pojawi się u somsiada?
1
Pedri w realu zepsuł by im całe to płakanie, że belingHAM lepszy.
2
Spójrz człowieku by nawet pasował do nas na skrzydło ma te Barcelonskie ruchy.
3
Lookman vs Kounde, będzie walka na dredy.
1
Piękny hymn mają, jest jeszcze kilka fajnych w Hiszpanii.
0
@Arden plus sprokurowane karne
0
Adama vs Chelsea wersja prawdziwa https://vm.tiktok.com/ZNRU2qFkq/
0
Jak poszło realowi wczoraj? Był karny? Zapodajcie skrót meczu.
1
@Chimera real nie gra o takie puchary, jak odpadną z lm i ligi też stwierdza, że mają wystarczająco, tylko wiesz dopiero jak odpadają.
1
@gumaz potężny bydlak, ale mi nogi zdrętwiały od tik toka i nie chciało mi się wstawać.
3
Siedzę w robocie już 15 minut na sraczu i tak nie bardzo chce mi się już wstawać xd
0
Sperman miernota zasrana
3
Cancelo testuje, czy negreira jeszcze działa.
4
@partymaker pewnie standardowo teksty o płaceniu wiceszefowi sędziów xd
0
Aż się łezka w oku kręci
https://vm.tiktok.com/ZNRDCE6LT/
1
Dziś są 2 opcje, zjedziemy tych albe coś tam i internet będzie cisnął z prześcieradeł dalej, albo oni nas zjada i śmietnik wyjdzie z pod kamienia.
40
Dobrze, że kupiliśmy bramkarza, bo jakbyśmy zostali z tym połamańcem to koniec.
2
Jak dobrze, że nie daliśmy się nabrać na tego łiljamsa. On chyba chciał przyjść, bo wiedział, że jest słaby i nie podoła wyzwaniu.
4
A co jeżeli negreira płacił sędzia, żeby przepychali real, bo są kur tak słabi, że ciagle im trzeba pomagać karniakami?
1
Sędziowie dostali cynk, że mają tych dziadów utrzymać przy życiu do klasyku, później fartem wygrają i wielki real.
0
Ale śmiecie, jedynie cieszy, że nic nie grają i tak się wszystko zesra w najbliższym czasie.
2
Jacy oni są beznadziejni masakra
17
No El Jarek przyśpiesz tego chomika
2
Real Madryt? Nie tera to haha Madryt
0
@ali3gator TVP sport teraz
0
Lamine to perła, drybling mistrzowski
3
Po reakcji trybun skapnąłem się gdzie Real xd
3
Już wiem czemu u śmietankowych się komentarze nie ładują, bo dostają wciry xd
0
Balde to na treningu pachołka nie przedrybluje, co za beznadziejny typ, ratuje go tylko w miarę szybkość przez co wraca do obrony.
1
Balde to taki kasztan, że masakra