Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co nasi tacy niemrawi zjedli zepsuta rybę kuźwa.
2
@Kapitan hawk bo hala dzieci by się załamały.
7
Fajnie było by zlać ich teraz tak z 5 do jaja, pięknie by to grzało internet przez parę miesięcy xd
5
@Luciano99 jeszcze gwarancja do stu dni a studnia koło bramy.
3
U madrycioków jest news, że real poprosił o listę zapotrzebowania na koszulki Talavere. Mnie się jednak wydaje, że to Talavera powinna im dać koszulki, bo są słabi jak sik pająka.
5
Dobrze, że negreira pomógł bo by nie dali rady.
1
Tarasrala okradziona z awansu xd
3
Ten Alonso to w każdym meczu ma wyraz twarzy takiego obsranego typa xd
0
Traalalero tralala jeszcze ich spoci na koniec xd
2
Według pajaców z prześcieradeł powinniśmy dawno upaść, ale nie wiedzą, że oni z nami. Ale błazny xd
6
Narzekacie na barce?. Jutro real będzie kisił ogóra, ale sędzia pomoże, bo inaczej się te rozgrywki nie sprzedadzą.
3
Takie mecze są najgorsze, grunt że przepchniety nie sztuka się wyłożyć na takich kartofliskach.
0
Co tam w stolicy gra jak kupa, ledwo męczą bułe to szukają wszędzie winnych tylko nie siebie? Co za patologia zapchlona.
0
Ale widowisko, warte grzechu
0
@derus gdzie pracujesz za granicą rozumiem?
0
Są tu osoby z hipoteka? Jakie macie kredyty na ile lat i jakie macie raty?
0
Grunt, że rodrygo gola strzelil, mecz w dupe więc zachowali równowagę xd
3
W końcu konkretny sędzia widzi co robi ten pajac
0
Podniecają się te kopyta Borka a orzecies tu nic nie ma tylko laga do przodu.
3
Haland jak muchę nim rzucił xd
2
@blakkudium sama czy z kimś?
0
@Kosmita95 napisałem wyżej
0
@Rafalloxfcb kibice niemieccy rzucali w naszych napojami na trybunach
7
Powinni już nigdy ich nie wpuścić na stadion niemieckie bydło.
5
@malypuzon el fujarek jedzie na 12v
0
Eleven gol live dla tych co nie mają c+
7
Nareszcie powylatywali za to pyszczenie do sędziów pieprzone pajace
0
Hahahahahahahaha piękna niedziela
0
Małpy do lasu xd
3
@Dankho94isback ten z celty wsadził mu w kakao