0

Pieprzone c+ na szczęście u zabojadów śmiga a nawet lepsza jakość.

0

@partymaker muszę Cie zmartwić Messiego fanem to każdy raczej jest, jeżeli kibicuje Barcy, albo coś z nim nie tak. Wolałem jednak magię Ronaldinho.

0

@partymaker po 2 operacjach kolana myślisz, że nie? Obudź się synu. Dureń to sobie do starego mów.

2

Następny do pożegnania, bo już gówno z niego będzie

1

Przepadnie jak większość. Jego sprawa i tak mi się nie widział specjalnie.

4

Odklejency, jeszcze chwilę bańka pęknie będzie negreira.

0

Jechaliście po nim, więc standard strzela bramkę xd

2

Środek nie istnieje. Real gra takie gówno cały czas, nie narzekajmy.

0

Mam wrażenie że ten stadion taki duży że wszyscy są strasznie daleko od siebie

0

Czemu ta trybuna za bramka jeszcze nie otwarta jak budują nast poziom?

1

Ładne stroje mają takie argentynskie.

0

Żółty kojarzy mi się ze sraką i tak pozostanie dalej.

0

Małpiszon się puczy a nic nie gra xd

0

Mam dziwne wrażenie, że samolub mekambe w sytuacjach gdy ma podać robi to od niechcenia jakby nie chciał by ktoś inny strzelił gola.

4

Ale drewniane te geje i pepeje

22

Ale wysrywy matko święta.

4

Tunkara prawie jak ankara Messi, więc będzie dobry.

0

@Aragorn33 alaba i ta sierota Vinicjusz pięknie ich doją. Gdzie takiemu fawelarzowi do takiego Lewego.

3

Debil xd. Niektórzy marzą o tym by chociażby ligę zdobyć nie mając jej x lat mimo pompowania ogromnych pieniędzy m. i mem United czy inne kluby a tu klaun gada od rzeczy.

1

@APTAPT jakiego farta człowieku jeden strzał oddali czy dwa a 2 gole strzelili.

1

Jeszcze jedna bramka i będzie manita, ale nie taka jaka chcieliśmy.

0

Wszyscy myśleli że uderzy w prawo, piękny strzał.

1

Strasznie agresywne te pepitki nasze dziewczęta nie są tak nauczone.

1

Wpadł w bramkarza uniemożliwiajac mu obronę aha

0

@mekston ten placek tu był niech plackuje gdzie jest

3

To Monaco oddało 20 strzałów Villarreal im wciśnie kilka bramek w weekend.

2

Idealnie grają wróżę, że przepierdola z Villarreal w weekend xd

0

Po co tam bramkarz stoi?

1

Dopiero włączyłem, Monako takie lipne czy potężny Real gwałci?

0

Kiedy otwierają następny sektor stadionu? Miesiąc tam nie graliśmy nic nie ruszyło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?