Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pieprzone c+ na szczęście u zabojadów śmiga a nawet lepsza jakość.
0
@partymaker muszę Cie zmartwić Messiego fanem to każdy raczej jest, jeżeli kibicuje Barcy, albo coś z nim nie tak. Wolałem jednak magię Ronaldinho.
0
@partymaker po 2 operacjach kolana myślisz, że nie? Obudź się synu. Dureń to sobie do starego mów.
2
Następny do pożegnania, bo już gówno z niego będzie
1
Przepadnie jak większość. Jego sprawa i tak mi się nie widział specjalnie.
4
Odklejency, jeszcze chwilę bańka pęknie będzie negreira.
0
Jechaliście po nim, więc standard strzela bramkę xd
2
Środek nie istnieje. Real gra takie gówno cały czas, nie narzekajmy.
0
Mam wrażenie że ten stadion taki duży że wszyscy są strasznie daleko od siebie
0
Czemu ta trybuna za bramka jeszcze nie otwarta jak budują nast poziom?
1
Ładne stroje mają takie argentynskie.
0
Żółty kojarzy mi się ze sraką i tak pozostanie dalej.
0
Małpiszon się puczy a nic nie gra xd
0
Mam dziwne wrażenie, że samolub mekambe w sytuacjach gdy ma podać robi to od niechcenia jakby nie chciał by ktoś inny strzelił gola.
4
Ale drewniane te geje i pepeje
22
Ale wysrywy matko święta.
4
Tunkara prawie jak ankara Messi, więc będzie dobry.
0
@Aragorn33 alaba i ta sierota Vinicjusz pięknie ich doją. Gdzie takiemu fawelarzowi do takiego Lewego.
3
Debil xd. Niektórzy marzą o tym by chociażby ligę zdobyć nie mając jej x lat mimo pompowania ogromnych pieniędzy m. i mem United czy inne kluby a tu klaun gada od rzeczy.
1
@APTAPT jakiego farta człowieku jeden strzał oddali czy dwa a 2 gole strzelili.
1
Jeszcze jedna bramka i będzie manita, ale nie taka jaka chcieliśmy.
0
Wszyscy myśleli że uderzy w prawo, piękny strzał.
1
Strasznie agresywne te pepitki nasze dziewczęta nie są tak nauczone.
1
Wpadł w bramkarza uniemożliwiajac mu obronę aha
0
@mekston ten placek tu był niech plackuje gdzie jest
3
To Monaco oddało 20 strzałów Villarreal im wciśnie kilka bramek w weekend.
2
Idealnie grają wróżę, że przepierdola z Villarreal w weekend xd
0
Po co tam bramkarz stoi?
1
Dopiero włączyłem, Monako takie lipne czy potężny Real gwałci?
0
Kiedy otwierają następny sektor stadionu? Miesiąc tam nie graliśmy nic nie ruszyło?