Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dopiero włączyłem, Monako takie lipne czy potężny Real gwałci?
0
Kiedy otwierają następny sektor stadionu? Miesiąc tam nie graliśmy nic nie ruszyło?
2
Kiedy ostatnio graliśmy u siebie? Masakra jaki zasrany terminarz, aż się dziwię że jeszcze nam piłkarze nie popadali od podróży.
Edit, ponad miesiąc gry na wyjazdach plus podróż do arabów, masakra jakaś.
2
@Popitek12 ale ty zarabiasz w 14h tyle co inni w 2, więc to Twój problem
1
Skoro obrona nie działa, czas spróbować z kundlem na SO a cancelo za niego.
0
Strzały 25 do 7 mieliśmy dzisiaj impotencje po prostu, fart sociedad nic więcej.
3
Widać że technicznie dobrze zespół funkcjonuje z olmo zamiast rashforda który nie wie gdzie ma piłkę.
2
Raphinia miałby tu hat tricka a te sieroty walą po golebiach.
0
Musieli dać tęgo pizdzidlo jak nie lobelt lewadofski to pizdzidlo.
2
Skoro lamine musi zawsze grać, to flick powinienem go trochę dawać jako 10 tke i jednocześnie ogrywać roniego na skrzydle.
22
Breaking news, inter Miami oferuje 400m Cristiano Ronaldo, żeby ten pozostał w Al nassr.
1
@kuczyniak gwiżdżą bez przerwy jak Ferdek kiepski w odcinku, gdzie poszedł pracować na taśmę testując gwizdki xd
3
Jak oni mają wyglądać lepiej na tle levante jak wyglądali jak równy z równym z 2 ligowcem z 17 miejsca.
3
Guler który ostatnio zrobił fikołka u arabów szykuje się na drift na bernabeu xd
2
Ale padolino grają, toż to się rzygać chce. Barca im odebrała tlen na resztę sezonu :)
8
Tu potrzebne zwycięstwo levante to dopiero będzie jazda xd
16
Hahahaha męczennik xd ale jadą z błaznem xd
1
My narzekamy na grę, pomyślcie co czują madryciarze jak oni 2x większą kaszane mają zawsze xd
3
U białych zawsze artykuł jak gramy mecz, ale El fujarkowi żal dupe ściska, bo odpadli to już nie ma artykułu xd
0
To albe coś tam to by lalige wygrało takim zaangażowaniem.
3
Jednak szatnia źle dobrała taktykę, ciekawe kto ją ustalił bardziej mekambe czy banan.
1
Kolejne nie istotne trofeum, oby tak dalej!
11
Real jest taki cienki, że transmituja go dopiero na 3 stacji eleven. Nikt tego gówna nie chce oglądać.
1
@Zelazny_Mike ja mam, ale ultra. Dla mnie top telefony.
2
@majkiii Romano - tier 5
Magdalena - tier 1
1
@waletpl od negreiry powiadasz xd
8
@Dieselzor jeszcze mi teraz odpisała na SMS jak ja poinformowałem 'to wisiało na włosku' xd. Mówię tier 1.
14
Moja żona nie cierpi meczów, ale musi troche oglądać i słyszy przede wszystkim co się dzieje jak ja oglądam. Ostatnio często coś tam wspominałem o Alonso, że mu nie idzie i go wywala. No i tak co jakiś czas o tym mówiłem, ona podłapała temat do tego stopnia, że od jakoś 3 meczów jak go kamery pokazywały rzucała hasło w stylu 'ten jeszcze tu' albo 'co on tu robi'. No i patrzcie jak ułożył się los, chłopa wywalili i zastanawiam się czy nie zrobić z niej tier 1.
0
@waletpl też tak chodzili tak?
2
Stworzyłem mema, odnośnie pereza siedzącego wczoraj na telefonie w loży, myślę że tak było i napisał to w naszym języku.
https://ibb.co/SDg3VKMM