1

Dopiero włączyłem, Monako takie lipne czy potężny Real gwałci?

0

Kiedy otwierają następny sektor stadionu? Miesiąc tam nie graliśmy nic nie ruszyło?

2

Kiedy ostatnio graliśmy u siebie? Masakra jaki zasrany terminarz, aż się dziwię że jeszcze nam piłkarze nie popadali od podróży.

Edit, ponad miesiąc gry na wyjazdach plus podróż do arabów, masakra jakaś.

2

@Popitek12 ale ty zarabiasz w 14h tyle co inni w 2, więc to Twój problem

1

Skoro obrona nie działa, czas spróbować z kundlem na SO a cancelo za niego.

0

Strzały 25 do 7 mieliśmy dzisiaj impotencje po prostu, fart sociedad nic więcej.

3

Widać że technicznie dobrze zespół funkcjonuje z olmo zamiast rashforda który nie wie gdzie ma piłkę.

2

Raphinia miałby tu hat tricka a te sieroty walą po golebiach.

0

Musieli dać tęgo pizdzidlo jak nie lobelt lewadofski to pizdzidlo.

2

Skoro lamine musi zawsze grać, to flick powinienem go trochę dawać jako 10 tke i jednocześnie ogrywać roniego na skrzydle.

22

Breaking news, inter Miami oferuje 400m Cristiano Ronaldo, żeby ten pozostał w Al nassr.

1

@kuczyniak gwiżdżą bez przerwy jak Ferdek kiepski w odcinku, gdzie poszedł pracować na taśmę testując gwizdki xd

3

Jak oni mają wyglądać lepiej na tle levante jak wyglądali jak równy z równym z 2 ligowcem z 17 miejsca.

3

Guler który ostatnio zrobił fikołka u arabów szykuje się na drift na bernabeu xd

2

Ale padolino grają, toż to się rzygać chce. Barca im odebrała tlen na resztę sezonu :)

8

Tu potrzebne zwycięstwo levante to dopiero będzie jazda xd

16

Hahahaha męczennik xd ale jadą z błaznem xd

1

My narzekamy na grę, pomyślcie co czują madryciarze jak oni 2x większą kaszane mają zawsze xd

3

U białych zawsze artykuł jak gramy mecz, ale El fujarkowi żal dupe ściska, bo odpadli to już nie ma artykułu xd

0

To albe coś tam to by lalige wygrało takim zaangażowaniem.

3

Jednak szatnia źle dobrała taktykę, ciekawe kto ją ustalił bardziej mekambe czy banan.

1

Kolejne nie istotne trofeum, oby tak dalej!

11

Real jest taki cienki, że transmituja go dopiero na 3 stacji eleven. Nikt tego gówna nie chce oglądać.

1

@Zelazny_Mike ja mam, ale ultra. Dla mnie top telefony.

2

@majkiii Romano - tier 5
Magdalena - tier 1

1

@waletpl od negreiry powiadasz xd

8

@Dieselzor jeszcze mi teraz odpisała na SMS jak ja poinformowałem 'to wisiało na włosku' xd. Mówię tier 1.

14

Moja żona nie cierpi meczów, ale musi troche oglądać i słyszy przede wszystkim co się dzieje jak ja oglądam. Ostatnio często coś tam wspominałem o Alonso, że mu nie idzie i go wywala. No i tak co jakiś czas o tym mówiłem, ona podłapała temat do tego stopnia, że od jakoś 3 meczów jak go kamery pokazywały rzucała hasło w stylu 'ten jeszcze tu' albo 'co on tu robi'. No i patrzcie jak ułożył się los, chłopa wywalili i zastanawiam się czy nie zrobić z niej tier 1.

0

@waletpl też tak chodzili tak?

2

Stworzyłem mema, odnośnie pereza siedzącego wczoraj na telefonie w loży, myślę że tak było i napisał to w naszym języku.
https://ibb.co/SDg3VKMM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?