0

@El Plutoninho on już nie podchodzi, niech tak zostanie te jego kurze kroczki nie są potrzebne

3

Wyobraźcie sobie finał LM i yamal wali karnego w 85 przy 1:1, przecież ja bym zszedł!

3

Jezu czemu yamal jak idzie do karnego to mam zawał xd

0

Yamal niezadowolony z lewego ale też gowno gra xd

0

Lewandowski rusza się jak mucha w smole, strasznie zdrewnial ostatnio.

2

Niby jesteśmy technicznym zespołem a klepia nas 2 metrowe kloce

0

Gorzej jak to Newcastle strzeli teraz

1

Mogło być 2.0 i spokojny mecz to odpierdalają taka maniane

0

Ja jebe za łatwo dziś te gole padają xd

0

Bozeeeee po co ten tlen

0

La pinia! La pinia! La pinia!

1

@July_6_BcN mam go od dawna.

3

Dzisiaj tak nie wierzymy w City, że możemy się miło zaskoczyć

0

@Zoker czy po oddaniu czujesz się np słaby?

0

Laporta póki go nie wykończy chlanie i McDonaldy to będzie wygrywal regularnie.

4

To nie będzie xaviniety xd

1

Gavi jakiś mały, chudy nie jadł nic chłopina

0

To już nie napastnik tylko naleśnik

1

Widać, że gramy na pół gwizdka przed LM byle się nie zemscilo.

1

Laporta przed wyborami przekupił Seville

2

Ale miło z dopingiem :)

0

Nie jestem z przepisami na bieżąco, dlaczego merc jadąc pierwszy ma otwarte skrzydło na prostej?

10

Gekon nie zgarniający mistrza takim autem to jedyne co może nas zadowolić.

1

Niech się napna, później flickwagen zgasi im światło

2

Nawet z gęby nie pasuje ten typ

0

Getafe jest bardziej kreatywne niż ten memczester

1

Ale pieprzy stary dziadek zygam. Masturbatoro to dla niego za trudne słowo.

4

Haland to on grał w ogóle? Występ na note 0

0

Guardiola kasztanie oddaj doku i goryla i idź pooglądać wtedy Barce Flicka.

1

Cuda co mecz zucia gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?