Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El Plutoninho on już nie podchodzi, niech tak zostanie te jego kurze kroczki nie są potrzebne
3
Wyobraźcie sobie finał LM i yamal wali karnego w 85 przy 1:1, przecież ja bym zszedł!
3
Jezu czemu yamal jak idzie do karnego to mam zawał xd
0
Yamal niezadowolony z lewego ale też gowno gra xd
0
Lewandowski rusza się jak mucha w smole, strasznie zdrewnial ostatnio.
2
Niby jesteśmy technicznym zespołem a klepia nas 2 metrowe kloce
0
Gorzej jak to Newcastle strzeli teraz
1
Mogło być 2.0 i spokojny mecz to odpierdalają taka maniane
0
Ja jebe za łatwo dziś te gole padają xd
0
Bozeeeee po co ten tlen
0
La pinia! La pinia! La pinia!
1
@July_6_BcN mam go od dawna.
3
Dzisiaj tak nie wierzymy w City, że możemy się miło zaskoczyć
0
@Zoker czy po oddaniu czujesz się np słaby?
0
Laporta póki go nie wykończy chlanie i McDonaldy to będzie wygrywal regularnie.
4
To nie będzie xaviniety xd
1
Gavi jakiś mały, chudy nie jadł nic chłopina
0
To już nie napastnik tylko naleśnik
1
Widać, że gramy na pół gwizdka przed LM byle się nie zemscilo.
1
Laporta przed wyborami przekupił Seville
2
Ale miło z dopingiem :)
0
Nie jestem z przepisami na bieżąco, dlaczego merc jadąc pierwszy ma otwarte skrzydło na prostej?
10
Gekon nie zgarniający mistrza takim autem to jedyne co może nas zadowolić.
1
Niech się napna, później flickwagen zgasi im światło
2
Nawet z gęby nie pasuje ten typ
0
Getafe jest bardziej kreatywne niż ten memczester
1
Ale pieprzy stary dziadek zygam. Masturbatoro to dla niego za trudne słowo.
4
Haland to on grał w ogóle? Występ na note 0
0
Guardiola kasztanie oddaj doku i goryla i idź pooglądać wtedy Barce Flicka.
1
Cuda co mecz zucia gra