DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37918 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99 godzinę do przodu jesteśmy.
0
@Encore Nie ma innej opcji niz to, ze jakiś pojeb który ma za dużo wolnego czasu skradł kawałek kodu Matrixa. Stąd ta anomalia która wystąpi w pieniedzialek.
0
@FcBarcaVamosMyClub gratulacje! Tydzień był mega udany nie tylko dla Ciebie. Pozdro.
0
@Sulimo pff nie jego liga może nie ogarniać :)
Ale tu kibice Barcy raz za razem pisali o GD nawet wczoraj chwilę przed meczem.
5
@VamosRakieta w Szwecji ponoć też.
1
@macio_944 chyba
menal
menel
Czarny poniedziałek
0
@PatrychoO bo Hansi nie może za wszystko odpowiadać. Niemiecka myśl technologiczno- administracyjna nie dotarła w pełni do biur Barcelony.
24
Pięknie. "Poranny przeglad prasy"
Kiedyś to trzeba było czekać, i to nie raz do 11 następnego dnia.
Fajnie poczytać w nocy a rano przypomnieć jaki to był piękny wieczór.
0
@karci0 dokładnie. Nie wyjechał do Meksyku.
Tylko za warzywniakiem trafiła się oferta pracy. Blisko do domu płaca i składki do ZUS się zgadzają. Nie ma czego żałować.
2
Cofamy czas, real nie może być gorszy.
1
@robsesh kurna. BRAWO TY!
:)
0
@Faro nie widzę go w Barcelonie. Mam jakieś dziwne przeczucie, że to będzie drugi dembele.
Pewnie się mylę.
1
@Kapitan hawk jest duża szansa. Obstawiaj u buka.
1
@JimMorrisonFCB Vice Versa.
2
@Jakchcesz ja mogę oddać wszystkie :) i połowę obserwowanych:)
2
@JimMorrisonFCB ej jak zbierzesz więcej lajkow niż ja to dzielimy się po pół bo byłem pierwszy :)
3
@Kapitan hawk a gdzie kuwa spieprzyliście na zegarki( czytaj zmiana czasu)
0
Kiedyś były czarne czwartki.
24 październik.
95 lat później..
26 październik.
Od teraz tylko czarne poniedziałki.
1
@Bulbulator nie ta mentalność, gość nie dorósł by tu grać i nigdy nie dorośnie.
0
@macio_944 ale walenie nie! No nie!
Niech się poklepują po plecach. Tak jest właśnie dobrze.
Marc Casadó:
myślę, że drużyna zaprezentowała bardzo dobrą grę i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.
2
@AnsuLamine dokładnie @AlexDark00 miał rację a my byliśmy zaślepieni tym, że to polak rodak nasz.
0
@Lucyfffer jak by fikał to daj znać.
0
@LambiPL napisz do @wpwelement czy się zgadza bym mógł pisać dalej.
4
00:20 a cules 3K online. Kiedy tak było po meczu? Oj dawno dawno nie było.
0
@tomek8756 no dokładnie, i jeszcze el jarek się wkurwi i zbanuje stronę.
2
@macio_944 Panie, zajebiste nastoje.
7
Może nie będę pierwszy, a może jednak?
Spieprzyliście nam zmianę czasu.
Do Marca będą zacofani.
1
@Rewolucja123 jeśli chodzi o mnie to może je zgarniać co roku i tak aż osiagnie wiek @Comentateiro
Ale pozostanie w moich oczach pajacem, który zasługuje co najwyżej na pogardę.
0
I oby tak wszyscy myśleli.
Marc Casadó po meczu.
Marc Casadó:
myślę, że drużyna zaprezentowała bardzo dobrą grę i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.
0
@norbi77 tak było.
https://streamable.com/i82eq3