3

@Luciano99 godzinę do przodu jesteśmy.

0

@Encore Nie ma innej opcji niz to, ze jakiś pojeb który ma za dużo wolnego czasu skradł kawałek kodu Matrixa. Stąd ta anomalia która wystąpi w pieniedzialek.

0

@FcBarcaVamosMyClub gratulacje! Tydzień był mega udany nie tylko dla Ciebie. Pozdro.

0

@Sulimo pff nie jego liga może nie ogarniać :)

Ale tu kibice Barcy raz za razem pisali o GD nawet wczoraj chwilę przed meczem.

5

@VamosRakieta w Szwecji ponoć też.

1

@macio_944 chyba
menal
menel
Czarny poniedziałek

0

@PatrychoO bo Hansi nie może za wszystko odpowiadać. Niemiecka myśl technologiczno- administracyjna nie dotarła w pełni do biur Barcelony.

24

Pięknie. "Poranny przeglad prasy"
Kiedyś to trzeba było czekać, i to nie raz do 11 następnego dnia.

Fajnie poczytać w nocy a rano przypomnieć jaki to był piękny wieczór.

0

@karci0 dokładnie. Nie wyjechał do Meksyku.

Tylko za warzywniakiem trafiła się oferta pracy. Blisko do domu płaca i składki do ZUS się zgadzają. Nie ma czego żałować.

2

Cofamy czas, real nie może być gorszy.

1

@robsesh kurna. BRAWO TY!
:)

0

@Faro nie widzę go w Barcelonie. Mam jakieś dziwne przeczucie, że to będzie drugi dembele.

Pewnie się mylę.

1

@Kapitan hawk jest duża szansa. Obstawiaj u buka.

1

@JimMorrisonFCB Vice Versa.

2

@Jakchcesz ja mogę oddać wszystkie :) i połowę obserwowanych:)

2

@JimMorrisonFCB ej jak zbierzesz więcej lajkow niż ja to dzielimy się po pół bo byłem pierwszy :)

3

@Kapitan hawk a gdzie kuwa spieprzyliście na zegarki( czytaj zmiana czasu)

0

Kiedyś były czarne czwartki.
24 październik.
95 lat później..

26 październik.
Od teraz tylko czarne poniedziałki.

1

@Bulbulator nie ta mentalność, gość nie dorósł by tu grać i nigdy nie dorośnie.

0

@macio_944 ale walenie nie! No nie!

Niech się poklepują po plecach. Tak jest właśnie dobrze.
Marc Casadó:
myślę, że drużyna zaprezentowała bardzo dobrą grę i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.

2

@AnsuLamine dokładnie @AlexDark00 miał rację a my byliśmy zaślepieni tym, że to polak rodak nasz.

0

@Lucyfffer jak by fikał to daj znać.

0

@LambiPL napisz do @wpwelement czy się zgadza bym mógł pisać dalej.


4

00:20 a cules 3K online. Kiedy tak było po meczu? Oj dawno dawno nie było.

0

@tomek8756 no dokładnie, i jeszcze el jarek się wkurwi i zbanuje stronę.

2

@macio_944 Panie, zajebiste nastoje.

7

Może nie będę pierwszy, a może jednak?

Spieprzyliście nam zmianę czasu.
Do Marca będą zacofani.


1

@Rewolucja123 jeśli chodzi o mnie to może je zgarniać co roku i tak aż osiagnie wiek @Comentateiro

Ale pozostanie w moich oczach pajacem, który zasługuje co najwyżej na pogardę.

0

I oby tak wszyscy myśleli.
Marc Casadó po meczu.

Marc Casadó:
myślę, że drużyna zaprezentowała bardzo dobrą grę i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?