DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Za mało śniegu...
Siostry
https://ibb.co/dpSCyfk
0
@DiSBlaDE
2
@Luciano99 fake news @Danny Gaucho ma większą grzywę niż @johnybravo
7
Ehh, piękna Sobota. I nie przejmować się niczym. Tylko relaksik.
Pozdrawiam tych spiętych o każdy wynik.
Zdrówka życzę.
0
@Pnog37 a kto pisał albo mówił, że na wygraną w lotto jest 50% nigdy czegoś takiego nie czytałem. Na wygraną w lotto masz jakiś niecały procent( już nie pamiętam).
Bo mecze różnią się od losowan w loteriach.
Dużo zmiennych.
To że dana drużyna przegra z trzema słabszymi z definicji drużynami pod rząd to nie znaczy że przegra z pierwsza drużyna w tabeli.
Dlatego pytam pokaż mi wzor na swoją teorie.
5
@Orłoś a to z nimi jest mniejsze prawdopodobieństwo wygranej?
Pokaz mi wzór.
Właśnie na takich jak ty( bukmacherzy wygrywają)
0
@Szklaner no, proszę pana.
0
Przestańcie beczeć jak te zarzynane barany.
Sobota jest, stawiam wszystkim.
https://ibb.co/xXnc9bT
2
@Luciano99 ty polewasz czy Kessie w kajdach ma to czynić.
0
@LukaszFan albo oryginalna z samsunga też ma dark mode.
1
@macio_944 a jednak żyje :) miał bana na dość długo i stąd moja hipoteza.
0
@macio_944 Lucek to chyba już na dożywociu.
1
@macio_944 pep na kacu.
0
@BulaKG zgadza się psy głównie śnią o swoich właścicielach a nie o innych jak mogłoby sie wydawac, psach.
1
@bartekvisca psy nie mówią, nie wiesz tego? Jak coś to wyszczekał.
1
@juarez on( @MesQueUnClub96 ) zna szczegóły jak tego dokonać.
4
@visca_josef na szczęście u mnie po wpisaniu cip☆a cycki
Wszystko jest takie jak powinno.
Reszta nie ma naczenia.
Nic się nie zmieniło :D
0
@olo_red i tak największym złem jest to.
https://streamable.com/rhoqal
Każde odświeżenie strony przeglądanie komentarzy i to badziewie wyskakuje.
Już nie wspomnę o tych co liczą każdy kilobajt neta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DragonxNF nie przebijesz się. Anuluj to. Skończy się rozdanie Oscarów na LR wtedy Ty będziesz rozdawał Grammy.
Pozdro.
1
@Kapitan hawk prawdziwy Sheriff!
Masz nagranie z bodycam?
0
@Sulimo Skazani na Shawshank. Można zamknąć temat.
Swoją drogą był już tu taki jeden, który zzrobił podobny ranking ale z serialami, koniec końców ku mojej uciesze wygrało BB. Oba wspomniane arcydzieła są bezkonkurencyjne.
Ale przynajmniej zabijesz nudę na LR. :)
2
Winner- początek
https://streamable.com/xh2bnd
20kg+ z miejsca startujemy na wysokość około 130-150cm.
A dopiero się uczy, techniki skoków i lądowań.
3
@MesQueUnClub_87 tak.
0
@tadzik447 "ostry cień mgły".
1
Kto z Wawy
Byli u Was wczoraj.
https://ibb.co/ZhGM5nh
4
@Kapitan hawk ale niech tak pozostanie. Mi się podoba to coś dzieje w Madrycie, jest dobrze.
Prędzej czy później vini zerwie się z łańcucha i pokaże swoje pełne oblicze.
Może na mestalla? :)
0
@Kapitan hawk @ojWojtek opinia i to już!
3
Niech męczenniki coś odj€bie w sobotę na mestalla, proszę.
15
Jego otoczenie jest tak samo tępe jak i on sam.