4

Za mało śniegu...

Siostry
https://ibb.co/dpSCyfk

0

2

@Luciano99 fake news @Danny Gaucho ma większą grzywę niż @johnybravo

7

Ehh, piękna Sobota. I nie przejmować się niczym. Tylko relaksik.
Pozdrawiam tych spiętych o każdy wynik.

Zdrówka życzę.

0

@Pnog37 a kto pisał albo mówił, że na wygraną w lotto jest 50% nigdy czegoś takiego nie czytałem. Na wygraną w lotto masz jakiś niecały procent( już nie pamiętam).


Bo mecze różnią się od losowan w loteriach.
Dużo zmiennych.

To że dana drużyna przegra z trzema słabszymi z definicji drużynami pod rząd to nie znaczy że przegra z pierwsza drużyna w tabeli.

Dlatego pytam pokaż mi wzor na swoją teorie.


5

@Orłoś a to z nimi jest mniejsze prawdopodobieństwo wygranej?

Pokaz mi wzór.
Właśnie na takich jak ty( bukmacherzy wygrywają)


0

@Szklaner no, proszę pana.

0

Przestańcie beczeć jak te zarzynane barany.

Sobota jest, stawiam wszystkim.
https://ibb.co/xXnc9bT

2

@Luciano99 ty polewasz czy Kessie w kajdach ma to czynić.

0

@LukaszFan albo oryginalna z samsunga też ma dark mode.

1

@macio_944 a jednak żyje :) miał bana na dość długo i stąd moja hipoteza.

0

@macio_944 Lucek to chyba już na dożywociu.

1

@macio_944 pep na kacu.

0

@BulaKG zgadza się psy głównie śnią o swoich właścicielach a nie o innych jak mogłoby sie wydawac, psach.

1

@bartekvisca psy nie mówią, nie wiesz tego? Jak coś to wyszczekał.

1

@juarez on( @MesQueUnClub96 ) zna szczegóły jak tego dokonać.


4

@visca_josef na szczęście u mnie po wpisaniu cip☆a cycki
Wszystko jest takie jak powinno.
Reszta nie ma naczenia.

Nic się nie zmieniło :D

0

@olo_red i tak największym złem jest to.

https://streamable.com/rhoqal

Każde odświeżenie strony przeglądanie komentarzy i to badziewie wyskakuje.

Już nie wspomnę o tych co liczą każdy kilobajt neta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DragonxNF nie przebijesz się. Anuluj to. Skończy się rozdanie Oscarów na LR wtedy Ty będziesz rozdawał Grammy.

Pozdro.

1

@Kapitan hawk prawdziwy Sheriff!
Masz nagranie z bodycam?

0

@Sulimo Skazani na Shawshank. Można zamknąć temat.

Swoją drogą był już tu taki jeden, który zzrobił podobny ranking ale z serialami, koniec końców ku mojej uciesze wygrało BB. Oba wspomniane arcydzieła są bezkonkurencyjne.

Ale przynajmniej zabijesz nudę na LR. :)

2

Winner- początek
https://streamable.com/xh2bnd

20kg+ z miejsca startujemy na wysokość około 130-150cm.
A dopiero się uczy, techniki skoków i lądowań.


3

0

@tadzik447 "ostry cień mgły".

1

Kto z Wawy
Byli u Was wczoraj.
https://ibb.co/ZhGM5nh

4

@Kapitan hawk ale niech tak pozostanie. Mi się podoba to coś dzieje w Madrycie, jest dobrze.

Prędzej czy później vini zerwie się z łańcucha i pokaże swoje pełne oblicze.

Może na mestalla? :)

0

@Kapitan hawk @ojWojtek opinia i to już!

3

Niech męczenniki coś odj€bie w sobotę na mestalla, proszę.

15

Jego otoczenie jest tak samo tępe jak i on sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?