DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JimMorrisonFCB ej jak zbierzesz więcej lajkow niż ja to dzielimy się po pół bo byłem pierwszy :)
3
@Kapitan hawk a gdzie kuwa spieprzyliście na zegarki( czytaj zmiana czasu)
0
Kiedyś były czarne czwartki.
24 październik.
95 lat później..
26 październik.
Od teraz tylko czarne poniedziałki.
1
@Bulbulator nie ta mentalność, gość nie dorósł by tu grać i nigdy nie dorośnie.
0
@macio_944 ale walenie nie! No nie!
Niech się poklepują po plecach. Tak jest właśnie dobrze.
Marc Casadó:
myślę, że drużyna zaprezentowała bardzo dobrą grę i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.
2
@AnsuLamine dokładnie @AlexDark00 miał rację a my byliśmy zaślepieni tym, że to polak rodak nasz.
0
@Lucyfffer jak by fikał to daj znać.
0
@LambiPL napisz do @wpwelement czy się zgadza bym mógł pisać dalej.
4
00:20 a cules 3K online. Kiedy tak było po meczu? Oj dawno dawno nie było.
0
@tomek8756 no dokładnie, i jeszcze el jarek się wkurwi i zbanuje stronę.
2
@macio_944 Panie, zajebiste nastoje.
7
Może nie będę pierwszy, a może jednak?
Spieprzyliście nam zmianę czasu.
Do Marca będą zacofani.
1
@Rewolucja123 jeśli chodzi o mnie to może je zgarniać co roku i tak aż osiagnie wiek @Comentateiro
Ale pozostanie w moich oczach pajacem, który zasługuje co najwyżej na pogardę.
0
I oby tak wszyscy myśleli.
Marc Casadó po meczu.
Marc Casadó:
myślę, że drużyna zaprezentowała bardzo dobrą grę i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.
0
@norbi77 tak było.
https://streamable.com/i82eq3
0
A wiecie dlaczego Robert dziś nie strzelał na pustą bo czyta LR i żeby czasem @AlexDark00 nie miał pretekstu do dyskusji.
1
@pero1983 i dobrze. Jak zdał egzamin w takim meczu.
1
@macio_944 mam wrażenie, że teraz Ci mlodzi będą szaleć na boisku. Poziom ich wewnętrzny poziom zadowolenia, rozniesie tą ligę.
Niemca na było trzeba, kto by się spodziewal.
4
Trochę podobnie jak za czasów Luis Enrique.
Pierwsza połowa analiza, druga połowa zdeptanie, rozszarpanie i przetrawienie przeciwnika.
Piękna sobota, piękny weekend.
1
@macio_944 mi coś po meczu z Beyernem się przestawiło i jak kiedyś. Mam to uczucie, spokoju.
Gdzie było się smutnym, że tylko wygrakismy trzema bramkami.
Aaa mecz do zapomnienia.
1
Piękny, ależ to piękny tytuł.
https://ibb.co/pK8QvX8
0
@macio_944 a się tak bałeś tyk 15 minut po bramkach na lewego. :)
1
Na śmietankowej sprzedali już pół składu. Ale też jarka.
0
7756 cules online. Coś pięknego.
0
Sędzia stara się, bonusy już czekają w szatni.
Ale dziś nie pyklo i w tym sezonie, starania "sędziów" na nie wiele się zdadzą.
1
@Croocers nie tylko kartkę.
0
Piękny tydzień, piękny weekend jest i będzie!!
4
Erupo idziemy po Was!
0
Ale na śmietanowej ulicy gdzie zamiast firan wiszą prześcieradła będą dalej zakłamywać rzeczywistość, że to my kupiliśmy sędziów. Czas start o 23:00.
0
Szczęsny przyszedł tylkk po to by Pena przestał się peniać.