0

@MesQueUnClub_87 jeszcze raz spójrz na foto które dodałem. Widzisz różnice. Tam są ostre Kąty i to się nie zmieni, nie rozleje.

0

@MesQueUnClub_87 ok rozumiem. Ty tego nie widzisz. Te co pokazałaś to jest standard. "Opaski" na lewe i prawę oko.

0

@MesQueUnClub_87 no niespotykane. Bo o tak ostrych krawędziach ciężko spotkać.

0

@FCB_dimiC no prawie. Niby pirat ale jednak Zorro.

Zobaczymy za 3 miesiące jak to wyjdzie wtedy się wyklaruje..

2

Zajebiste umaszczenie bordercollie.
Niespotykane!
Od 2 tygodni w nowym domu.
Takie trochę Matrix/cyberpunk,
https://ibb.co/HChrs6C
Zdjęcia za zgodą właściciela.

Neo się wabi.

2

@nioton


nie.

0

@Kapitan hawk po meczy Barcy zostało już niewielu weteranów którzy będą się znami ciula% :) czuje, że dziś będzie piękna niedziela.

0

Magic time.


11:11

7

@xvcWinterSoldier "spieprzyliście nam święta"

1

@Danny Gaucho dzięki za info. Dostalem taką odpowiedź jaką oczekiwałem.

Spokojnie niedzieli.

1

@Adran360 napisałem za co. Możesz to skomentowac w max do dwóch znaków.

1

@Adran360 ..... .. ...

3

@macio_944 nie tylko, niestety. Im dłużej internet istniej tym więcej trolobotów.

1

@Kondziubarca a potem znalazł by sobie innego kozla ofiarnego i tak to będzie się kręcić.

1

W konktescie dzisiejszego meczu.

Przeglądałem sobie galerie...
Młody i "stary" Messi na jednym zdjęciu.
https://ibb.co/tHnfzfC

Im starszy jestes tym niewiele potrzeba by być szczęśliwym.

4

@siuuu


xDˣᴰ

4

@Danny Gaucho jaki jest najszybszy
Hat-trick?

3

Messi w kosmos!

0

#Barcelonyjakiejnieznacje.
#1
https://ibb.co/8KDCjzZ
https://ibb.co/Kbzq99x

6

@okiemtypera_lucaxx95 czyli Barca bierze to na lekko.

Zmien kurs bo się wykoleisz.

2

@Lionel_Messi10 a dlaczego nie zagra od pierwszej minuty.

1

real to, real tamto, że grają piach.
real na ważne mecze pewnie zepnie poślady.

Daelką idącą ostrożność bym zalecał.

0

@Kapitan hawk bo trzeba wiedzieć kiedy wyciągać. Bo potem tylko problemy.

1

@DTMisTheBest skręć dla całej LR mniej kwasu będzie.

0

@esem91 podbijam²

0

@Isso89 trzeba dyskusje wprowadzić do gorących.

1

@tomek8756 real madryt nie jest tak irytującym klubem pod warunkiem, że nie grają tam oszołomy.

2

@SeWo77 że przeczyta. Choć i tak nie zrozumie tego co przeczyta.

1

@Sinirsey oby, ale jego tok rozumowania zatrzymał się w dniu gdy się urodził. Nadziei nie ma :(

1

@rayan_7 ja bym wyciagał. Lepszy Wróbel w garści niż...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?