DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37918 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 jeszcze raz spójrz na foto które dodałem. Widzisz różnice. Tam są ostre Kąty i to się nie zmieni, nie rozleje.
0
@MesQueUnClub_87 ok rozumiem. Ty tego nie widzisz. Te co pokazałaś to jest standard. "Opaski" na lewe i prawę oko.
0
@MesQueUnClub_87 no niespotykane. Bo o tak ostrych krawędziach ciężko spotkać.
0
@FCB_dimiC no prawie. Niby pirat ale jednak Zorro.
Zobaczymy za 3 miesiące jak to wyjdzie wtedy się wyklaruje..
2
Zajebiste umaszczenie bordercollie.
Niespotykane!
Od 2 tygodni w nowym domu.
Takie trochę Matrix/cyberpunk,
https://ibb.co/HChrs6C
Zdjęcia za zgodą właściciela.
Neo się wabi.
2
@nioton
nie.
0
@Kapitan hawk po meczy Barcy zostało już niewielu weteranów którzy będą się znami ciula% :) czuje, że dziś będzie piękna niedziela.
0
Magic time.
11:11
7
@xvcWinterSoldier "spieprzyliście nam święta"
1
@Danny Gaucho dzięki za info. Dostalem taką odpowiedź jaką oczekiwałem.
Spokojnie niedzieli.
1
@Adran360 napisałem za co. Możesz to skomentowac w max do dwóch znaków.
1
@Adran360 ..... .. ...
3
@macio_944 nie tylko, niestety. Im dłużej internet istniej tym więcej trolobotów.
1
@Kondziubarca a potem znalazł by sobie innego kozla ofiarnego i tak to będzie się kręcić.
1
W konktescie dzisiejszego meczu.
Przeglądałem sobie galerie...
Młody i "stary" Messi na jednym zdjęciu.
https://ibb.co/tHnfzfC
Im starszy jestes tym niewiele potrzeba by być szczęśliwym.
4
@siuuu
xDˣᴰ
4
@Danny Gaucho jaki jest najszybszy
Hat-trick?
3
Messi w kosmos!
0
#Barcelonyjakiejnieznacje.
#1
https://ibb.co/8KDCjzZ
https://ibb.co/Kbzq99x
6
@okiemtypera_lucaxx95 czyli Barca bierze to na lekko.
Zmien kurs bo się wykoleisz.
2
@Lionel_Messi10 a dlaczego nie zagra od pierwszej minuty.
1
real to, real tamto, że grają piach.
real na ważne mecze pewnie zepnie poślady.
Daelką idącą ostrożność bym zalecał.
0
@Kapitan hawk bo trzeba wiedzieć kiedy wyciągać. Bo potem tylko problemy.
1
@DTMisTheBest skręć dla całej LR mniej kwasu będzie.
0
@esem91 podbijam²
0
@Isso89 trzeba dyskusje wprowadzić do gorących.
1
@tomek8756 real madryt nie jest tak irytującym klubem pod warunkiem, że nie grają tam oszołomy.
2
@SeWo77 że przeczyta. Choć i tak nie zrozumie tego co przeczyta.
1
@Sinirsey oby, ale jego tok rozumowania zatrzymał się w dniu gdy się urodził. Nadziei nie ma :(
1
@rayan_7 ja bym wyciagał. Lepszy Wróbel w garści niż...