0

@Kazragore ok. To, że jeździsz do weta tego samego od 10 lat nie jest wyznacznikiem jego kompetencji. Wystarczy, że wet nie był wystawiony na próbę a dziala schematycznie. To raz dwa, proszę cię. Poszukaj naprawdę dobrego weterynarza, nawet jak byś miał jechać 100km+.

Nie wiem skąd jesteś ale poleciłbym Ci mistrzów świata w tej dziedzinie.


8

Chciałbym nawiązać do dyskusji poniżej. Piszę nowy wątek by jak największa liczba użytkowników przeczytała.

NIE PODAJEMY PSU PARACETAMOLU!

Paracetamol jest toksyczny dla psów, ponieważ ich organizmy nie metabolizują go w taki sam sposób jak ludzki. Może to prowadzić do uszkodzenia wątroby i niszczenia czerwonych krwinek, co skutkuje anemią. Objawy zatrucia mogą obejmować wymioty, biegunkę, trudności w oddychaniu, obrzęki i żółtaczkę. W skrajnych przypadkach może być śmiertelny. Z tego powodu ważne jest, aby nigdy nie podawać psom leków przeznaczonych dla ludzi bez konsultacji z weterynarzem.

Zdziwieni, że pieski wczesnie odchodzą albo mają problemy zdrowotne.

A @Kazragore
Piszę "tak można" no kuwa nie, nie można.


I co to w ogóle za podejście. Torebka stawu u psa spuchnięta, pies wyje z bólu a właściciel zamiast skonsultować się z dobrym weterynarzem to pyta na LR czy można mu zapodać paracetamol bo wyje.

1

@TheNekro94 tego nie da się naprawić. Tak samo jak są nicki na których konto nie da się wejść. Konta od X lat nie używane dalej są, ale fizycznie nie można zobaczyć jego profilu bo zawiera niestandardowe znaki typu.


0

@ranger3120 sory. Ale. Tak jak myślałem, pies stary to i podejście całkiem odmienne niż do szczeniaka.

Znajdź dobrego weta i tam jedz pomoże na sto bank. Pies poczuje ulgę i labamba też.

0

@ranger3120 ale tak serio ile pies ma lat, to na bank nie jest młody pies, co!?

0

@ranger3120 to jedz do weta który się zna na temacie. To jak z lekarzem nie wszyscy są dobrzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@ranger3120 można pojechać do weterynarza.

1

@Kapitan hawk kurde puściliby

W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju :)

1

@Matheu12 pojedź do Łodzi tam drogi niezmienne od 1998 roku :D

4

@Kapitan hawk @rk opinia?

2

Zwycięstwo Barcy było do przewidzenia tak samo jak porażka P$G. Piękny wieczór.

3

@draxidox @ViniciusJunior gdyby nie grał w piłkę.

1

@MesQueUnClub_87 tak był taki film..

@Liberator a potem @liberator2

2

@Kessie
Fajny zegarek masz, czy to nie czasem
patek philippe?

https://ibb.co/0ZH3jpG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AnsuLamine dostaje złotówkę od każdego obserwowanego konta. I tak co miesiąc.

0

@Hosh nie inaczej :)

2

Witamy na pokładzie.

@SzczenaWojtula

1

@Luciano99 Widziany przed zakontraktowaniem lewego.

https://ibb.co/C7C4CC7
https://ibb.co/GQbgmbV

6

@Kapitan hawk literówka ci się wdarła. Nad hatfu.

0

Komentarz usunięty

2

@kamyk_23 pepe też był odklejony. Karma w realu nigdy go niedopadła.
Tu będzie to samo.

Marc się "łamie" a ta padlina dalej biega po boisku.

Karma nie istnieje, Karmę wymyśliliście sobie Wy, ramblowicze.


1

@MesQueUnClub_87 nic dodać nic ująć.

2

@VandaI prezes i jednocześnie bramkarz. To może się udać :D

16

Można zamykać ankietę.

https://ibb.co/f8ZmHJH

2

@Luciano99 jak byś ją trochę przygłodził przed nastepnym meczem to może by zjadła sędziego albo innego napadziora.

1

@Linnox na każdego kozaka zawsze, znajdzie się większy kozak.

1

@Hosh ten był wybitny, fakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?