DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37919 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore ok. To, że jeździsz do weta tego samego od 10 lat nie jest wyznacznikiem jego kompetencji. Wystarczy, że wet nie był wystawiony na próbę a dziala schematycznie. To raz dwa, proszę cię. Poszukaj naprawdę dobrego weterynarza, nawet jak byś miał jechać 100km+.
Nie wiem skąd jesteś ale poleciłbym Ci mistrzów świata w tej dziedzinie.
8
Chciałbym nawiązać do dyskusji poniżej. Piszę nowy wątek by jak największa liczba użytkowników przeczytała.
NIE PODAJEMY PSU PARACETAMOLU!
Paracetamol jest toksyczny dla psów, ponieważ ich organizmy nie metabolizują go w taki sam sposób jak ludzki. Może to prowadzić do uszkodzenia wątroby i niszczenia czerwonych krwinek, co skutkuje anemią. Objawy zatrucia mogą obejmować wymioty, biegunkę, trudności w oddychaniu, obrzęki i żółtaczkę. W skrajnych przypadkach może być śmiertelny. Z tego powodu ważne jest, aby nigdy nie podawać psom leków przeznaczonych dla ludzi bez konsultacji z weterynarzem.
Zdziwieni, że pieski wczesnie odchodzą albo mają problemy zdrowotne.
A @Kazragore
Piszę "tak można" no kuwa nie, nie można.
I co to w ogóle za podejście. Torebka stawu u psa spuchnięta, pies wyje z bólu a właściciel zamiast skonsultować się z dobrym weterynarzem to pyta na LR czy można mu zapodać paracetamol bo wyje.
1
@TheNekro94 tego nie da się naprawić. Tak samo jak są nicki na których konto nie da się wejść. Konta od X lat nie używane dalej są, ale fizycznie nie można zobaczyć jego profilu bo zawiera niestandardowe znaki typu.
0
@ranger3120 sory. Ale. Tak jak myślałem, pies stary to i podejście całkiem odmienne niż do szczeniaka.
Znajdź dobrego weta i tam jedz pomoże na sto bank. Pies poczuje ulgę i labamba też.
0
@ranger3120 ale tak serio ile pies ma lat, to na bank nie jest młody pies, co!?
0
@ranger3120 to jedz do weta który się zna na temacie. To jak z lekarzem nie wszyscy są dobrzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@ranger3120 można pojechać do weterynarza.
1
@Kapitan hawk kurde puściliby
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju :)
1
@Matheu12 pojedź do Łodzi tam drogi niezmienne od 1998 roku :D
4
@Kapitan hawk @rk opinia?
2
Zwycięstwo Barcy było do przewidzenia tak samo jak porażka P$G. Piękny wieczór.
3
@draxidox @ViniciusJunior gdyby nie grał w piłkę.
1
@MesQueUnClub_87 tak był taki film..
@Liberator a potem @liberator2
2
@Kessie
Fajny zegarek masz, czy to nie czasem
patek philippe?
https://ibb.co/0ZH3jpG
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AnsuLamine dostaje złotówkę od każdego obserwowanego konta. I tak co miesiąc.
0
@Hosh nie inaczej :)
2
Witamy na pokładzie.
@SzczenaWojtula
1
@Luciano99 Widziany przed zakontraktowaniem lewego.
https://ibb.co/C7C4CC7
https://ibb.co/GQbgmbV
6
@Kapitan hawk literówka ci się wdarła. Nad hatfu.
0
Komentarz usunięty
2
@kamyk_23 pepe też był odklejony. Karma w realu nigdy go niedopadła.
Tu będzie to samo.
Marc się "łamie" a ta padlina dalej biega po boisku.
Karma nie istnieje, Karmę wymyśliliście sobie Wy, ramblowicze.
1
@MesQueUnClub_87 nic dodać nic ująć.
2
@VandaI prezes i jednocześnie bramkarz. To może się udać :D
16
Można zamykać ankietę.
https://ibb.co/f8ZmHJH
2
@Luciano99 jak byś ją trochę przygłodził przed nastepnym meczem to może by zjadła sędziego albo innego napadziora.
1
@Linnox na każdego kozaka zawsze, znajdzie się większy kozak.
1
@Hosh ten był wybitny, fakt.