DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Croocers nie tylko kartkę.
0
Piękny tydzień, piękny weekend jest i będzie!!
4
Erupo idziemy po Was!
0
Ale na śmietanowej ulicy gdzie zamiast firan wiszą prześcieradła będą dalej zakłamywać rzeczywistość, że to my kupiliśmy sędziów. Czas start o 23:00.
0
Szczęsny przyszedł tylkk po to by Pena przestał się peniać.
1
Pakiet z diabłem przepadł.
Nic się nie zemsci.
Dziś to wygramy.
0
@ali3gator nie w realu z inteligencją!
3
I to jest piękne gdy nikt nie wierzy w piłkarza a potem taki Inaki, piłka nożna jest niesamowita.
0
@macio_944 to nie Barca z zeszłego sezonu. Idziemy po swoje.
0
Lewy gol.
O ja cierpię dole.
4
@Luciano99 tata już nagrzany. Nie wjedzie.
0
Niewiele się pomyliłem pisząc, że my zgarniemy czerwo.
0
Pierwsze czerwo na sto bank Dla nas. Tylko czeka.
2
Gavi dziś, gdy wejdzie z ławki.
https://streamable.com/i82eq3
0
@spacer może już uświadomiony, dlatego już mu nie zależy :-)
0
@RivaldoVitorBorba skoro sam mówi, że nie jest jeszcze gotowy. Widzi to trener bramkarzy i sam Hansi Wielki. To na jakiej podstawie miałby dziś, wczoraj zagrać?
1
@spacer wydziedziczy i po problemie.
3
@Luciano99 Mickiewicz gdyby żył to by za Ciebie pióro moczył.
0
@Luciano99 zatwardzenieniem?
1
@Sulimo nie gadaj o sędziach a gadają najwięcej w Europie.
0
@Michal0318 twelve minus
2
@maciekofcb na ekranie tesciu będzie widział co oglądasz, a Ty co on. Także uważaj co włączysz.
0
@Transu96 a gdzie rąsia? Kiedyś to było, nie to co tera.
1
@Kidd polska tv tyle ma do zaoferowania. Albo inaczej taki poziom oglądających, że takiego typu rozrywka sprawia im przyjemność i to na tyle by na bieżąco relacjonować.
8
@zodiak_10 biali grają vabank
3
@AFA literówka, wiadomo każdemu zdarza się. Chodziło o spoconego murzyna.
0
@clyde bo chcą być ładne za grosze.
0
@okiemtypera_lucaxx95 rekin biznesu.
5
@Luciano99 brawo, nie każdy bohater nosi pelerynę.
0
@jacobFCB taki rollercoaster emocji, a jak już się zacznie mecz to będzie Kingda Ka.