1

@Kapitan hawk co! xd

0

Teraz tylko czekać na przegląd prasy :D

3

@Bocheno1 bobek

1

@pt9 nie ma nic gorszego niż ten przycisk na filmweb co wielokrotnie się potwierdzało, że danego filmu nie ma na tej platformie jaka wskazuje filmweb.

@matirix20
Jeśli chcesz być pewny gdzie na jakiej platformie leci film to polecam stronę.

https://www.justwatch.com/

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 dziękować. Żona ma 1 listopada :D

1

@macio_944 nie no, mówisz że w moje urodziny taki prezent Walencja by mi sprawiła. Jestem za!

1

@macio_944 do końca tygodnia w Madrycie prognozowane są liczne podtopienia.

1

@Pojedzone gdyby tak tylko system szkoleniowy polskiej piłki przeszedł metamorfozę. To i coś byśmy powalczyli na Europejskiej arenie.

0

@MoralnyKarzel toś wybrał godzinę na zadawanie pytań :)

1

@SzczenaWojtula tak tak, bo ten rok jest przestępczy przestawiamy zegarki na +2 do przodu.

0

2

@JimMorrisonFCB słaba głowa. Kiedyś jak leżał po wypadku z tramwajem, to kroplówkę wpinali pod paznokiec. Bo mu tak wygodniej było. A teraz...

Ale wiek robi swoje.

0

@norbi77 no tak, my na razie możemy. Ale wiadomo co i jak, to przecież niemiec, za chwilę może też będziemy musieli. Nigdy nic nie wiadomo:)

1

@don'T.R.I.P.e a na rm komentowanie pod artykułem to chleb powszedni. Pewne aspekty nigdy się nie zmienią :)

1

Jasny i klarowny przekaz poszedł w świat!
Teraz oni a nie my będziemy wychodzić na murawę z obsraną zbroją.

1

Trzeba się cieszyć.
https://ibb.co/XY3zt8X
https://ibb.co/SNkwDdm

Bo tu i tam tak, samo cieszy.

2

@Gaucho ty chyba synem jesteś, tak mniemam?

@Danny Gaucho też wystrzelił i mamy Ciebie.

0

Aaa, bo wy sobie wymyśliliście mieć black friday. Kuwa zapomnijcie od poniedziałku staruje black monday.


Coś jest nie tak z tymi poniedziałkami, są jakby zj€bane.

2

@macio_944 tak, zgadza się nie było. Ale to nie wyklucza, że bawili się futbolem jak z podwórka :)

Niech zabawa trwa.

3

@macio_944 były podobne komentarze za czasów MSN.

Ale to bez znaczenia. Ważne, że cieszy napawa dumą i optymizmem na przyszłość!

0

@kamyk_23 to już chyba parę jaskułek.

Słyszysz ten tupot za plecami!?
To żołnierze Hansiego, nie uciekniesz.

1

@JimMorrisonFCB elegancko! Czyli brakuje już tylko 84 by pamięć w tel/PC klękła nieodwracalnie. Bo ta powyżej uszu już spalona.

1

Nie wchodziłem tam dobry kawał czasu. Ale po meczu coś mnie natknęło.
I w szoku jestem, że tam jest jakiś głos rozsądku.
Albo to tylko głupia nadzieja, a napisał to któryś z naszych:)

https://ibb.co/3vwcj2q

4

@Dari0G już poprawione. Ja wiem jak. Umiem, byłem na szkoleniu. Przepraszam.

2

@JimMorrisonFCB on razem z elementem w jednym szeregu jak kury idą spać o tej samej porze. Czyli po dobranoce.

Opinie na osiedlu to on ma zszarganą.

4

Jedynym i niepodważalnym wyznacznikiem w całej galaktyce, jak to dobrym piłkarzem jest Robert, to starcie się z samym @AlexDark00

Robert musisz.

P.s forma rywalizacji dowolna.
Wynik rywalizacji znany.

1

@norbi77 "lecimy w dół" cieszy to, że on sie cieszy. Oby tak dalej, a z czasem może i go polubię jak tak będzie grać.

1

Zmiana czasu i kawałek kodu z matrixa poszło się jebax. Labamba nie ogarnia zmiany czasu. Panuje ogólny chaos. Co tu się dzieje XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?