DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37918 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk co! xd
0
Teraz tylko czekać na przegląd prasy :D
3
@Bocheno1 bobek
1
@pt9 nie ma nic gorszego niż ten przycisk na filmweb co wielokrotnie się potwierdzało, że danego filmu nie ma na tej platformie jaka wskazuje filmweb.
@matirix20
Jeśli chcesz być pewny gdzie na jakiej platformie leci film to polecam stronę.
https://www.justwatch.com/
1
@Rastafarnianin @tadzik447 opinia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 dziękować. Żona ma 1 listopada :D
1
@macio_944 nie no, mówisz że w moje urodziny taki prezent Walencja by mi sprawiła. Jestem za!
1
@macio_944 do końca tygodnia w Madrycie prognozowane są liczne podtopienia.
1
@Pojedzone gdyby tak tylko system szkoleniowy polskiej piłki przeszedł metamorfozę. To i coś byśmy powalczyli na Europejskiej arenie.
0
@MoralnyKarzel toś wybrał godzinę na zadawanie pytań :)
1
@SzczenaWojtula tak tak, bo ten rok jest przestępczy przestawiamy zegarki na +2 do przodu.
0
@SzczenaWojtula 5:27
2
@JimMorrisonFCB słaba głowa. Kiedyś jak leżał po wypadku z tramwajem, to kroplówkę wpinali pod paznokiec. Bo mu tak wygodniej było. A teraz...
Ale wiek robi swoje.
0
@norbi77 no tak, my na razie możemy. Ale wiadomo co i jak, to przecież niemiec, za chwilę może też będziemy musieli. Nigdy nic nie wiadomo:)
1
@don'T.R.I.P.e a na rm komentowanie pod artykułem to chleb powszedni. Pewne aspekty nigdy się nie zmienią :)
1
Jasny i klarowny przekaz poszedł w świat!
Teraz oni a nie my będziemy wychodzić na murawę z obsraną zbroją.
1
Trzeba się cieszyć.
https://ibb.co/XY3zt8X
https://ibb.co/SNkwDdm
Bo tu i tam tak, samo cieszy.
2
@Gaucho ty chyba synem jesteś, tak mniemam?
@Danny Gaucho też wystrzelił i mamy Ciebie.
0
Aaa, bo wy sobie wymyśliliście mieć black friday. Kuwa zapomnijcie od poniedziałku staruje black monday.
Coś jest nie tak z tymi poniedziałkami, są jakby zj€bane.
2
@macio_944 tak, zgadza się nie było. Ale to nie wyklucza, że bawili się futbolem jak z podwórka :)
Niech zabawa trwa.
3
@macio_944 były podobne komentarze za czasów MSN.
Ale to bez znaczenia. Ważne, że cieszy napawa dumą i optymizmem na przyszłość!
0
@kamyk_23 to już chyba parę jaskułek.
Słyszysz ten tupot za plecami!?
To żołnierze Hansiego, nie uciekniesz.
1
@JimMorrisonFCB elegancko! Czyli brakuje już tylko 84 by pamięć w tel/PC klękła nieodwracalnie. Bo ta powyżej uszu już spalona.
1
Nie wchodziłem tam dobry kawał czasu. Ale po meczu coś mnie natknęło.
I w szoku jestem, że tam jest jakiś głos rozsądku.
Albo to tylko głupia nadzieja, a napisał to któryś z naszych:)
https://ibb.co/3vwcj2q
4
@Dari0G już poprawione. Ja wiem jak. Umiem, byłem na szkoleniu. Przepraszam.
2
@JimMorrisonFCB on razem z elementem w jednym szeregu jak kury idą spać o tej samej porze. Czyli po dobranoce.
Opinie na osiedlu to on ma zszarganą.
4
Jedynym i niepodważalnym wyznacznikiem w całej galaktyce, jak to dobrym piłkarzem jest Robert, to starcie się z samym @AlexDark00
Robert musisz.
P.s forma rywalizacji dowolna.
Wynik rywalizacji znany.
1
@norbi77 "lecimy w dół" cieszy to, że on sie cieszy. Oby tak dalej, a z czasem może i go polubię jak tak będzie grać.
1
Zmiana czasu i kawałek kodu z matrixa poszło się jebax. Labamba nie ogarnia zmiany czasu. Panuje ogólny chaos. Co tu się dzieje XD